₺149,99 KDV Dahil
₺176,90 KDV Dahil
₺78,99 KDV Dahil
₺107,99 KDV Dahil
₺134,99 KDV Dahil
₺176,90 KDV Dahil
₺158,99 KDV Dahil
₺177,99 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺374,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Ravensburger

Ravensburger; çocuklar için özel olarak tasarlanan akıl oyunlarının yer aldığı oyuncak markasıdır. Zeka oyunları çocukların yalnızca zihinsel gelişimine değil, bilişsel yeteneklerinde gelişmesini sağlayabilecektir. Çocuklara düşünebilme, sabredebilme, öngörebilme, karar verebilme, mantığını kullanabilme fırsatı sunan bu oyuncaklar, zamanında kaliteli geçirilebilmesine yardımcı olur. Ravensburger oyuncak markasında var olan geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm çocukların ilgi duyduğu sayısal ya da sözel zekaya yönelik seçimler yapılabilmesi mümkün olacaktır.

Ravensburger Oyuncaklar ile Çocuklarınızın Zeka Gelişimini Destekleyin

Ravensburger Türkiye oyuncak modelleri arasında yer alan Geveze sincap oyunu, eğlenceli içeriği ile çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlar. Dikkat, denge ve strateji geliştirme kabiliyeti sunan bu oyuncaklar eğitici ve eğlendirici rolü ile tüm aileler tarafından aktif olarak oynayabilecektir.

Çocuklar nehrin üzerinde yer alan kütüklerden, farklı renkte kütükleri sincapları rahatsız etmeden çıkarmalıdır. Buna göre en fazla kütüğü çıkarabilen çocuklar oyunu kazanabilecektir. Eğlencesi ile çocukların müptelası olacağı bu oyuncak 4 yaş ve üzeri çocuklar ile oynanabilecektir.

Ravensburger GraviTrax, çocukların fizik kabiliyetini açığa çıkarabilecektir. Momentumun gerekliliğini öğreten bu oyuncak aynı zamanda oldukça eğlencelidir. Çekiç ile bilyeyi bitiş çizgisine taşımak hem oldukça heyecanlı hem de çok zevkli olabilecektir. Bilyesini bitiş çizgisine taşıyabilen ise oyunun kazananı olacaktır.

Birbirinden Farklı Oyun İçeriği ile Ravensburger Oyuncakları…

Ravensburger oyuncak modellerinden biri olan Bana bir hikaye anlat, her aile tarafından oynanabilecek bir oyun türüdür. Sıralama ve eşleştirme kavramlarının pekiştirilebilmesi için oynanabilecek bu oyun, hikaye yaratarak oynanabilecektir. Her karakter 5 farklı kart seçebilecektir. Bu kartlar arasında bağlantı kurmaya çalışan kişiler bu kurdukları bu bağlantı sayesinde bir hikaye oluşturmalıdır.

Bu oyun sayesinde tüm çocuklar hayal gücünü geliştirebilecektir. Ravensburger 5+ yaş üzeri çocuklar ile oynanabilen Coco Crazy tam olarak 7 kişi tarafından oynanabilir. Maymunlar ve hindistan cevizi ile oynanabilen bu oyun, aynı renkte maymun ve hindistan cevizini bir araya toplayan kişinin kazanımına kadar devam eder.

Hindistan cevizleri sürekli değişirken kişilerin maymunların rengini sürekli akılda tutması gerekecektir. Hafızayı ölçen bu oyun tüm ailenin keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilmesini sağlayacaktır. Ravensburger oyuncakları geniş bir yelpazede tüm çocuk ve yetişkinlere sunulmuştur. Sizde sayfamızı inceleyerek size ve ailenize uygun oyun içeriğine anında ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.