Cry Babies

Çocukların animasyon dizilerinden tanımış olduğu Cry Babies oyuncakları, özellikle kız çocuklarının kendi başına oyun kurabilmesine ve eğlenmesine yardımcı olabileceklerdir. Kendine özgü sevimli tasarımı ile öne çıkan bu bebeklerde, çocukların ilgisini çekecek pek çok özellikte yer almaktadır. Cry Babies oyuncak çeşitlerinde, Cry Babies ve Cry Baies Magic Tears olmak üzere iki farklı bebek türü yer almaktadır. Bu bebekler hem fiziki açıdan hem de teknik açıdan farklılık göstermektedir.

Cry Babies Oyuncakları ile Çocuklarınız Kendi Dünyasını Yaratabilecek!

Cry Babies mini bebekler, sürpriz yumurtaları içerisinden çıkan sevimli oyuncaklardır. Her bir sürpriz yumurta içerisinde yalnızca bir Cry Babies figürü çıkmaktadır. Ayrıca paketin içerisinde bu figürden hariç biberon, 4 sürpriz aksesuar ve 2 çok özel aksesuar yer almaktadır. Sıkıştırılabilir biberon içine su doldurulduktan sonra bu bebek beslenebilecektir. Bebeğin karın kısmına bastırıldığında ise, aniden ağlamaya başlayabilecektir.

2-4 yaş çocukların severek oynayabileceği bu sürpriz yumurtanın her birinde farklı bir bebek figürü yer alacaktır. Cry Babies ağlayan bebekler, birbirinden farklı hayvan tulumları ile oldukça sevimli görüneceklerdir. Emziği bulunan bu bebeklerin emzikleri çıkarıldığında inanılmaz bir şekilde ağlamaya başlayacaktır. Yine bebeğin emziği takıldığında ise birden sakinleşebilecektir. Kutulu bebek setinin içerisinde yalnızca bir adet emzik ve bir adet bebek çıkacaktır. Sağlıklı malzeme içeriğine sahip bu oyuncak 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır.

Cry Babies Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cry Babies uğur böceği bebek, uğur böceği konsepti ile çocukları kendisine hayran bırakabilecektir. Kocaman gözleri, meraklı bakışları ve sevimli kıyafeti ile öne çıkan bu bebek, emziği çıkarıldığında üzülerek ağlamaya başlayacaktır. Ancak çocuklar emziğini takıp ona sımsıkı sarıldığında gülümsemeye başlayacaklardır.

Cry Babies çeşitleri arasında yer alan Tina bebek, unicorn konsepti ile çocukların sevgisini kazanabilecektir. Masmavi ve sevimli bir at görünümünde olan bu bebek, emziğine oldukça bağlıdır. Onu çıkartmaya başladığınızda gerçekten göz yaşı dökerken, emziğini taktığınızda gülücükler saçacaktır. Cry Babies oyuncak fiyatları seçilen ürün ve özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sayfamız üzerinden markanın tüm oyuncak modellerine göz atarak, size en uygun seçimi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.