1 2 3 >

Karakter Figürleri

Karakter figürleri çocukların sevdikleri, çizgi film karakterleri ile oyun kurabilmesine yardımcı olan oyuncak türlerdir. Çizgi film çocukların izlemekten oldukça keyif aldığı animasyonlar arasındadır. Çocuklar çizgi filmler üzerinden eğitici- öğretici birçok bilgiye ulaşabilmekte ve keyifli bir zaman geçirebilmektedir. Yıllar içerisinde popülaritesi giderek artan çizgi filmlerin birbirinden farklı figürleri oluşturularak çocuklara yeni oyuncak içerikleri oluşturulmuştur.

Böylece çocuklar sevdiği karakterlerin çizgi filmlerini kendi dünyalarında yaşayabilecek ve hayal gücünün gelişimini destekleyebileceklerdir. Figür oyuncak modelleri farklı fonksiyonel özellikler ve farklı malzeme içerikleri kullanılarak oluşturulabilecektir. Geniş bir yelpazede sunulan ürünler çocuklara alternatif oluştururken, her yaşa da rahatlıkla hitap edebilecektir.

Çizgi Filmleri Gerçeğe Taşıyan Birbirinden Güzel Karakter Figürleri

Sevilen çizgi film karakterinden biri olan Pijamaskeliler çocukların müptelası olduğu bir animasyon filmidir. Pijamaskeliler sayesinde çocuklar iyiliği ve kötülerle savaşabilme gibi kavramları öğrenebilecektir. Bu çizgi filmde 3 farklı iyi karakter çocuk, 4 farklı kötü karakter çocuk yer almaktadır. Pijamaskeliler 7’li karakter oyuncak seti çocukların bu çizgi film karakterleri ile buluşabilmesini sağlayabilecektir.

Bu karakterlerin hepsi ortalama 8 cm boyutundadır. El ve kol kısımları hareketli olan bu figürler sayesinde, çocuklar karakterlere dilediği şekli verebileceklerdir. CE belgeli olduğu bilinen bu oyuncak seti sağlık açısından da hiçbir risk taşımayacaktır. Hem oyuncak hem de koleksiyon parçası olarak saklanabilen figürler ayakta rahatlıkla durabilir. Minik olması nedeniyle 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir.

Figür oyuncak setlerinden birisi de Süpermen, Batman gibi figürlerdir. Kötülerle savaşan bu karakterler, dünyanın başına gelebilecek olası sorunların engellenmesi için büyük mücadele vermektedir. Oynar eklemli özelliği ile öne çıkan bu figürler birbirinden farklı hareketleri kolayca yaparak kötülüklerle mücadele edebilecektir. 15 cm boyunda olan bu figürlerde daha büyük ebatların bulunabilmesi de mümkün olabilecektir.

Işık özelliği bulunan süper kahramanların sırt bölgesine bastırıldığında göğüs kısmından ışıklar çıkacaktır. Animasyon filmlerinden biri olan Roblox serisi karakter figürler haline getirilerek çocukların kendi dünyasını yaratabilmesi mümkün bir hale getirilmiştir. 12-13 cm boyundaki bu figürler 6 farklı karakterden biri şeklinde olabilecektir. Birbirinden farklı aksesuarının yer aldığı Roblox serisi 7 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Öne çıkan bu figür kol ve bacak bölümlerinden rahatlıkla şekil alarak istenen kurgu yaratılabilecektir. Harika kanatlar çizgi filmi oluşturulmasından kısa süre sonra hemen her çocuğun ilgisini çekerek popüler olmayı başarabilmiştir. Havaalanı ekibi farklı evrakların taşınmasında görevlendirilirken, bu görevler sırasında başlarına gelen maceralara da yer verilmektedir. Bu figürlerin her biri tekli ya da set halinde temin edilebilecektir. Bazı figürler yalnızca araba şeklinde kullanılabilirken, bazıları birkaç harekette arabadan robota dönüşebilecektir. Toplam 15 figürün yer aldığı bu oyuncaklarda boylar tercih edilen marka ve oyun setinin içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Kaliteli Malzeme İçeriği ile Öne Çıkan Karakter Figürleri

Avengers animasyon filmi çocukların ve yetişkinlerin severek izlediği içeriklerden biridir. Bu nedenle Marvel figür oyuncak modelleri yalnızca çocuklara değil yetişkinlere de hitap edebilecektir. Yetişkinlerin büyük bir kısmı bu figürleri temin ederek kendi koleksiyonunu oluşturmak isteyecektir. Avengers filminde en çok sevilen figürler The Captan America, Hulk, Iron Man, Thor ve Thamos’tur.

12 cm boyunda tasarlanan bu figürde markaya göre daha büyük ebatların bulunabilmesi mümkün olacaktır. Işıklı özelliği bulunan bu karakterlerin sırt kısmına bastırıldığında göğüs kısmı yanacaktır. Çocukların çok sevdiği bu figürler ister koleksiyon oluştururken, ister oyun oynarken ya da pasta süslemesinde bile rahatlıkla kullanılabilecektir. Minecraft figürleri sevilen bu oyun içeriğinin birbirinden keyifli karakterlerini, müptelası olduğu çocuklarla buluşturabilmektedir.

20 farklı parça seçeneğinin yer aldığı bu oyunda çocuklar hayal gücü eşliğinde oyunu canlı canlı kendileri kurgulayabileceklerdir. CE belgeli olan bu oyuncaklar sağlık açısından hiçbir toksik madde içermeyecektir. Küçük yapıları nedeniyle 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir. Çocukların çok tercih ettikleri aksiyon figürleri arasında Spider-man figürleri öne çıkmaktadır.

İyilerin dostu ve kötülerin düşmanı olan Spider-man’ın oluşturduğu örümcek ağı ile aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Esnek olarak tasarlanan bu figürler ile hemen her şekli alabilmesi mümkündür. Esnek kol ve bacak kısımları sayesinde örümcek adamının ulaşamayacağı herhangi bir engel olmayacak. 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için olan bu ürün 15 cm ebatlarındadır. Sağlıklı yapısı ve hiçbir toksik madde barındırmaması ise, ebeveynler için güven veren bir oyuncak türüdür.

Çocukların tercih ettiği miniş figürleri köpek ve kedilerle benzersiz bir oyun kurma deneyimi sağlayabilecektir. Oldukça küçük olan bu hayvanlar çocuklara dostluk ve hayvan sevgisi gibi kavramları aşılayabilmektedir. Genel olarak tekli olmayan bu figürler belirli bir konsept çerçevesinde çocukların beğenisine sunulacaktır. Minişlerin birbirinden farklı karakter seçeneği bulunmaktadır. Çocuk sağlığına olumsuz bir etkisi bulunmayan tamamen organik malzeme içerikleri kullanılmıştır. Her yaştan çocuk için rahatlıkla tercih edilebilecektir.

Karakter Figürleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak figür hayvanlar ile oynamak isteyen çocuklar için doğru bir seçim olabilecektir. Çocuklar birbirinden farklı hayvan figürleri sayesinde kendi çiftliklerini oluşturabileceklerdir. Ayakta durabilme özelliği bulunan bu figürler sayesinde çocuklar dilediği oyun ortamını yaşatabileceklerdir. Sert bir plastik malzemesi bulunan ürünün gayet dayanıklı olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır.

Ortalama 15 cm boyundaki bu oyuncak, flatat ya da toksik herhangi bir malzeme içermemektedir. CE belgeli bu ürün 1 yaş üzeri çocukların tamamı için tercih edilebilecektir. Oyuncak hayvan figürleri kadar ilgi gören ürünlerden birisi Polly Pocket bebekleridir. En ucuz figür içeriklerinden biri olan bu bebekler farklı konseptlerle çocukların beğenisine sunulmuştur. Çocuklar bu üç bebek ile kimi zaman kaykay sürebilecek kimi zamanda bir evde havuz aktivitesine dahil olabileceklerdir.

Birbirinden güzel ve şık elbise ve aksesuarları çocukların zevkine göre giydirmek ise oldukça eğlenceli olacaktır. Rengarenk aksesuarları kullanan bebekler günü olabildiğince verimli geçirerek keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Polly Pocket bebekleri et dolgu olarak bilinen dayanıklı malzeme içeriğinden tasarlanmıştır. Hemen her konsepti var olduğu için çocuklar dilediği temayı tercih edebilmekte ve renkli maceralara dahil olabilmektedir.

Tamamen sağlıklı malzemelerin kullanıldığı bu sevimli bebeklerde CE sertifikası da bulunmaktadır. Lol bebek figürleri özellikle kız çocuklarının hayranlık duyduğu oyun setlerinden bir tanesidir. 6 farklı figürü olan bu sevimli bebekler mini formu ile çocukların aksesuar olarak da tercih edebileceği bir üründür. Esnek malzeme içeriği bulunan bu oyuncakları sıkılıp bırakıldığında hızlı bir şekilde eski haline gelebilmesi mümkün olacaktır.

Güzel kıyafetleri ve şık aksesuarları ile çocukların eğlenceli maceralara dalacağı Lol bebekler 2 yaş ve üzeri bebekler için tercih edilebilecektir. Lol bebekler kendileri için özel olarak oluşturulan yumurtaların içerisinde tekli figür ve aksesuarları konularak, çocukların beğenisine sunulmuştur. Karakter figürleri fiyatları seçilen marka, ürün ve özelliği gibi durumlara bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sitemiz üzerinden tüm markalara ait karakter figürlerine ulaşarak seçiminizi yapabilir, uygun fiyat içerikleri ile anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.