₺500,95 KDV Dahil
1 2 3 >

Erkek Oyun Setleri

Erkek oyun setleri, erkeklerin en çok ilgisini çeken oyuncakları kapsayacaktır. Erkek çocukları kız çocuklarından farklı olarak mutfak ya da evcilik oyunlarına ilgili değildir. Bu çocuklar doğası gereği aksiyon, macera gibi sıra dışı ve eğlenceli içeriklere ilgi duyacaklardır.

Erkek çocukları ilgi duyduğu oyuncak modellerini tercih ettikleri takdirde sosyalleşebileceklerdir. Ayrıca yalnızca sosyalleşmekle kalmayarak, özgüven sahibi de olabileceklerdir. Çocuklar oyuncaklar sayesinde dış dünyayı keşfedebilmekte, hayal gücünü ve yaratıcılığının boyutunu geliştirebilmektedir. Çocuklar oyuncaklarla sakinleşebilirken, olumsuz duygularıyla baş etmeyi de bu yolla öğrenebileceklerdir.

Erkek Oyun Setleri ile Kusursuz Bir Oyun Deneyimi!

Erkek oyuncakları arasında kuşkusuz ilk sırada arabalar gelecektir. Arabalar yalnızca erkek çocuklarının değil yetişkin erkeklerinde ilgisini çeken eşyaların başında gelir. Çocuklar arabalar sayesinde aksiyon dolu bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Die-cast araba modelleri gerçek arabalarla birebir görünümü ile öne çıkmaktadır. Gerçek arabaların genel hatları ve ince ayrıntıları göz önünde bulundurularak oluşturulan bu arabalar belirli ölçüde ölçeklendirilmiştir.

Die- cast oyuncaklar metal gövdeli oluşları sayesinde oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilecektir. Metal gövdeli bu oyuncaklar aynı zamanda çek bırak özelliğindedir. Geriye doğru çekildiğinde, ileriye doğru metrelerce gidebilecektir. Araçların boyutları ölçeklendirme ölçüsüne göre farklılık gösterebilmektedir. 1/12, 1/16, 1/24 gibi farklı boylarda ölçeklendirilebilecektir. Bunun yanı sıra die- cast araçlarda hemen her araba modelinin tasarımı bulunmaktadır.

Çocuklar bu oyuncaklar ile yalnızca oyunlar oynamayacak, aynı zamanda farklı koleksiyonlarda oluşturabilmektedir. Koleksiyonlar yalnızca çocuklar için değil, yetişkinler içinde geçerli olabilecektir. Erkek çocuk oyuncakları arasında bulunan iş makineleri, çocukların inşaata olan ilgisini açığa çıkarabilecektir. Özellikle kamyonlar çocukların eşya yığma, toplama ve taşıma işlemlerini severek yapacağı oyuncaklar arasında yer alacaktır. Çocuklar kamyonların kasa bölümünü aşağıya eğerek eşyaları yerleştirebilecek daha sonra taşıyarak yeniden boşaltabileceklerdir.

Bu oyuncak çeşitlerinde manuel olan ürünler olduğu gibi, uzaktan kumandalı ürünlerde yer almaktadır. Şarjlı olan bu arabalar şarj edildiğinde uzun süre kesintisiz olarak kullanılabilecektir. Uzaktan kumandalar, metrelerce uzaktan bile komutları algılayarak birbirinden farklı manevralar yapabilecektir. Uzaktan kumandayı kullanan çocuklar arabayı sağa, sola, ileri ya da geriye götürebileceklerdir.

Bu arabaların bataryaları genellikle 2-3 saat içerisinde full şarj edilebilecekken, 20-30 dakika arasında kesintisiz performans sunabilecektir. Uzaktan kumandalı iş makineleri bazı ürünlerde yalnızca pille de çalışabilecektir. Uzaktan kumandalı araba modelleri arasında yer alan Jeep modeller görünüşü itibariyle tüm çocukların ilgisini çekebilecektir. Jeepler genel olarak 4*4 çeker özelliği ile öne çıkmaktadır.

2 gHz’den başlayan hız içerikleri sayesinde araçtan üst düzey performans alınabilmesi mümkün olacaktır. Her türlü hava koşulunu dayanıklı olan uzaktan kumandalı jeepler sağa, sola, ileri ve geriye doğru manevralar yapabilecektir. Kumandanın komutlarını 30-40 metre uzaktan algılayan bu araçlar, son derece dayanıklı yapısı ile hasar almadan kullanılabilir. Uzaktan kumandalı araba modelleri, kumandaya komut verebilen 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir.

Erkek Oyun Setleri ile Çocuklar Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlayamayacak!

Oyuncak silahlar erkek çocuklarının severek oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Erkek çocuklarının aksiyon sevdiği bilinen bir gerçektir. Boncuk atan silah modelleri ile savaşmak son derece eğlenceli bir hale gelebilecektir. Boncuk atan silahların şarjörüne mini boncuklar yerleştirilir. Şarjörler çekildiğinde yaklaşık 10-20 metre ötesine boncuk, atabilecektir.

Sağlam plastik malzeme yapısından tasarlanan bu silahlar, uzun süre kullanılabilecektir. Çocuklar bu silahlar üzerinden savaş kurgulayarak kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Sünger atan silahlar ise daha zararsız ve daha eğlenceli oyuncak seçeneklerindendir. Sünger mermi kullanılan bu silahlar ile mermiler oldukça uzağa atılabilecektir. Sünger mermilerin çocuklara zarar vermesi olanaksız olacaktır. Pilli mekanizması sayesinde bu oyuncağı sürekli olarak şarjörünün çekilmesine gerek yoktur.

Tetiğe dokunulduğunda anında ateş eden bu süngerlerle oyun oynaması oldukça keyifli olacaktır. Silahın şarjörünün 20 tane mermi alanı bulunmaktadır. Totalde 40 farklı mermisi mevcuttur. Her atışta bir mermi atma imkanı bulunan bu oyuncaklar, 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Işıklı ve sesli olarak tasarlanan oyuncaklar ise daha çok 4 yaş altı ve çocukların kullanımı için uygundur. Çocuklar tetiğe bastığında farklı sesler çıkarak ve çocukları eğlendirecektir.

 Aynı zamanda da ortamda birbirinden farklı renkler ortaya çıkacaktır. Pille çalışan erkek sesli silah oyuncak, plastik gövdesi sayesinde oldukça dayanıklıdır. Erkeklerin ilgisini çeken bir diğer silah modeli ise su tabancaları olacaktır. Su tabancası oyuncak çeşitleri, hazne bölümünden su doldurularak kullanılmaktadır. Tetiğe basıldığında su fışkırtarak çocukların eğlenmesini sağlayacaktır.

Özellikle yaz aylarında oldukça eğlenceli olan bu silahlar, her çocuk tarafından rahatlıkla oynanabilecektir. Genelde plastik malzeme içeriğinden oluşturulan bu silahlar kırılmalara karşı direnç gösterebilecektir. Su tabancalarında birde yetişkinlerin ilgisini çeken modeller bulunmaktadır. Yetişkinler için tasarlanan profesyonel su tabancaları, eğlence veren yanı ile kusursuz bir oyun deneyimi yaşatabilecektir.

Erkek Oyun Setleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek oyuncakları arasında bir diğer ürün karakter figürleri olacaktır. Erkek çocuklarının en çok sevdiği figürlerden birisi Süpermen olacaktır. Dünyayı kurtaran Süpermen erkek çocuklarını kendine hayran bırakan bir figürdür. Sert plastikten tasarlanan bu oyuncakların esnek bir yapısı bulunmaktadır. Bu oyuncaklar genellikle kol ve bacak bölümlerinden hareket ettirilerek, istenilen şekli kolaylıkla alabilecektir. Sırtındaki düğmeye basan bu oyuncaklar göğüs kısmından ışık yakarak farklı bir ambiyans yaratacaktır. Süpermen figürü kadar ilgi göre Pijamaskeliler set şeklinde oluşturulmuştur. Bu setler içerisinde 3 tane iyi karakter, 4 tane ise kötü karakter yer almaktadır. Bu figürler farklı boylarda olacak şekilde tasarlanabilecektir.

Bu figürler kol ve bacak kısımlarından hareket ettirilebilecektir. Kaliteli ve sağlıklı malzeme içeriği ile tasarlanan bu ürünler, CE belgelerine sahip olması ile güvenle tercih edilecektir. Karakterlerde renklendirme toksik madde içeriği kullanmadan gerçekleştirilmiştir. Çizgi filmle ilgili tüm detayları barındırıyor olması, çocuklara gerçekmiş hissi verebilecektir. Tek başına ayakta durabilen bu oyuncaklar, koleksiyon olarak da saklanabilecektir.

Sevilen karakter figürlerinden biri hiç kuşkusuz, Avengers karakterleridir. Bi animasyon filminden tanınan bu karakterler, dünyanın iyiliği için kötülerle mücadele edecektir. Avengers’in sevilen karakterleri olarak bilinen The Captan America, Hulk, Thor, Iron Man ve Thonos tekli ya da set halinde temin edilerek eğlenceli ve maceralı oyunlar kurulabilecektir. Oynar eklem özelliği ile öne çıkan bu figürler, her yerden rahatlıkla hareket ettirilerek kullanılabilecektir. Çok fonksiyonel oyun içeriklerinden biri olan dönüşebilen oyuncak araba modelleri hem robot olabilmesi hem de araba olabilmesi ile dikkat çekmektedir.

Bu oyuncak araba iken standart bir geriye doğru sürülerek çek bırak şeklinde kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra yalnızca birkaç hamlede bir robota dönüşerek, korkusuz bir robota dönüşecektir. Sert plastik malzemeden tasarlanan bu araç dayanıklı olduğu için her iki formada kolayca girebilecektir. Toksik madde içermeyen bu araba modelleri 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Erkek oyuncak setleri fiyatları seçilen ürün, marka gibi spesifik özelliklere bağlı olarak değişebilmektedir. Sitemiz üzerinden tüm oyuncak setlerini görüntüleyerek, çocuğunuzun beğeneceği tüm oyuncaklara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.