1 2 3 4 >

Barbie

Barbie oyuncakları uzun yıllardır hemen her çocuğun sevgisini kazanabilmiştir. Çocukların hayal dünyasının gelişimine yardımcı olan bu oyuncaklar, birbirinden farklı konseptleri ile öne çıkıyor. Bu konseptler sayesinde çocuklar ilgi duyduğu ortam üzerinden kendi dünyalarını yaratabiliyor ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyor. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan bu oyuncaklar uzun yıllar zarar görmeden oynanabilecektir. Bunun yanı sıra kullanılan malzemesinde, kanserojen maddenin yer almaması ebeveynler içinde güven verici bir durumdur.

Birbirinden Farklı Temalarla İlgi Çeken Barbie Oyuncakları…

Barbie bebek oyuncak modellerinden biri olan makyaj seti, kolayca kurulabilen ve son derece zevkli bir oyuncaktır. Özel makyaj seti iç ve dış ortamda kurularak keyifli bir makyaj deneyimi yaşanabilecektir. Pembe makyaj malzemelerinden oluşan bu set ile çocuklar Barbie dilediği gibi makyaj yapabileceklerdir. Sağlıklı ve dayanıklı yapısı ile öne çıkan bu ürün 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Barbie oyuncak seti araç gezintisi, Barbie ve erkek arkadaşı Ken’i bir araya getiriyor. Of- road arabalarına binen Barbie ve Ken, patika yolunda gezerek eğlenceli vakit geçirebilecek. Özgün araç tasarımı ile çocuklardan tam not alan bu oyun setine Barbie ve Ken oturtularak, emniyet kemerleri de bağlanabilecektir. Aracın tekerlekleri rahatlıkla dönebildiği için çocuklar bu sevimli ikiliği dilediği her yere götürebileceklerdir.

Barbie Oyuncak Modelleri ve Özellikleri

Barbie bebekler sonsuz hareket özelliği ile çocukları adeta büyüleyecek. 22 eklem yeri bulunan bu bebek, 22 yerinden oynatılarak hemen her şekle bürünebilecektir. Böylece çocukların hayal gücü doğrultusunda bisiklete binmek, bale yapmak, jimnastik yapmak, bağdaş kurmak, sahneye çıkmak kimi pek çok aktiviteyi sorunsuz bir şekilde yerine getirebileceklerdir.

Barbie evi ise, çocukların popüler oyuncakları arasında yer almaktadır. 7 cm genişliğinde bu ev çocuklara kusursuz bir oyun ortamı sunabilecektir. Gerçekçi teması ve arka planları ile ilgi çeken bu evde lavabo, yatak odası, salon, havuzlu bahçe gibi pek çok alan bulunmaktadır. Barbie ve evi ile dilediği oyun ortamını oluşturabilen çocuklar, gün içerisinde doyasıya eğlenebileceklerdir. Daha fazla Barbie oyuncakları için sayfamızı ziyaret edebilir, uygun fiyat içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.