1 2 >

Parti Malzemeleri

Parti malzemeleri belirli bir ortamın istenilen konseptte düzenlenebilmesi için kullanılan malzemelerin topluluğudur. Doğum günleri, yıl dönümleri, yılbaşı ve diğer özel günler insanların kalabalık ortamda kutlama yaptığı zaman dilimleridir. Bu zamanlarda ortamı süslemek, ortamın farklı bir ambiyansa kavuşmasını sağlayabilecektir.

Parti malzemeleri konsept olarak oluşturulduğunda ,özellikle çocukların doğum günlerinde, sevdikleri karakterin bulunduğu bir ambiyans yaratılması açısından doğru bir seçim olacaktır. Parti malzemelerinde geniş bir ürün çeşitliliğinin bulunduğu bilinmektedir. Bu nedenle kişiler oluşturmak istediği konseptin ince detaylarına kadar, parti malzemeleri arasından rahatlıkla temin edebileceklerdir.

Parti Malzemeleri ile Kusursuz Bir Ambiyans Yaratın!

Parti malzemesi çeşitleri arasında olmazsa olmazlardan biri hediye kapları olacaktır. Parlak saten görünümlü yapışkanlı bu hediye kapları hediye kutularının dışını sararak güzel bir görünüm sunmasını sağlayabileceklerdir. Özellikle yılbaşında birbirinden renkli hediye kutuları çam ağaçlarının altında hoş bir şekilde sergilenecektir. Bu durumda yapışkanlı parlak ve saten içerikli hediye kapları doğru bir seçim olacaktır.

Parti balonları özle gün konseptlerinin olmazsa olmazları arasındadır. Özellikle son yıllarda balonlarla hemen her şekillerin tasarlanabilmesi mümkün olacaktır. Renkli balonlar ortama estetik bir hava katılması için tercih edilebilecektir. 50’lik ya da 100’lük ya da farklı içerikte paketlenen renkli balonlar, istenilen ebatlarda kolayca şişirilebilecektir. Balonları normal şişirerek bant ya da zarar vermeyen bir yapıştırıcı ile sabitleyerek, konseptler tasarlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu balonlar helyum gazı ile uyumludur. Helyum gazı ile doldurulduğunda ise, balonlar yaklaşık 3 ila 5 gün havada kalabileceklerdir. Parti balonları arasında yer alan parlak balonlar, ışıl ışıl görünümü ile öne çıkmaktadır. Latex malzemeden tasarlanan bu balonlar patlamaya ve helyum gazına oldukça dayanıklıdır. Işıl ışıl görünümü sayesinde karanlık ortamlarda bile fark edilebilecek bir güzelliği bulunmaktadır.

Balon modellerinden birisi ise, içi gösterilen simli ya da benzeri şeffaf balonlardır. Özellikle son günlerde çok popüler olan şeffaf balon tasarımları simli ya da içerisinde konfeti var olmuş şekilde tercih edilirse, ortaya hoş bir ambiyans çıkabilecektir. Parti balonlarının herhangi bir aparat ile havada kalır görünüm sunması istenirse, balon standı temin edilebilecektir. Balon standına balonlar yerleştirilerek kolayca havada kalması sağlanabilir. Bu aparat sayesinde balonun helyum gazı ile doldurulmasına gerek yoktur.

7’li olarak tasarlanan bu standa her bir balon geçirilerek sabitlenebilecektir. Sabitlenme sonrasında ise balonlar dik ve hoş bir görünüm elde edilebilecektir. Zincir balon aparatı ise kolay bir şekilde zincir balon tasarlanmasına imkan sağlayacaktır. Balonların yerleştirildiği aparatın bulunduğu bölgeye balonların ağız kısmı sıkıştırılarak istenen görünüm elde edilebilecektir. Son dönemlerde farklı konseptler oluşturulan doğum günlerinde zincir balon aparatı kullanmak daha ekonomik bir parti teması yaratılmasını sağlayacaktır. Normal standartlarda balon ile konsept oluşturulabilmesi için, balonun helyum gazı ile şişirilmesi gerekecektir. Buda ekonomik açıdan kişileri yıpratan bir durum olacaktır.

Uygun Fiyat ve Sıra Dışı İçerikleri ile Parti Malzemeleri…

Parti malzemeleri arasında yer alan kar spreyi, yılbaşı ya da benzeri günlerde ortama kar efekti eklemek için tercih edilebilecektir. Kar spreyi birkaç saat içerisinde hızlı bir şekilde eriyerek leke bırakmadan ortamdan buharlaşacaktır. Dilenirse silinerek kolayca temizlenebilecektir. Romantik konseptlerin olmazsa olmazı ise, mumlar olacaktır. Mini formda tasarlanan mumlar ile harfler ya da benzeri şekiller tasarlanabilmesi mümkün olacaktır.

Ancak mumların olumsuz bir yanı vardır. Özellikle uzun süre kullanım için eriyerek bitme olasılığı bulunacaktır. Bu durumda istenilen konseptin oluşturulmasını engelleyebilir. LED pilli mumlar bu sorunu bütünüyle ortadan kaldırabilecektir. 24-48-72 gibi birbirinden farklı adet seçeneği yapılacak konsepte göre tercih edilebilecektir. 4 cm boyunda olan bu LED mumlar gerçekten yanmayacağı için duman kokusu ya da is benzeri durumlarda yaşanmayacaktır.

Balon modelleri arasında yer alan harfli balon ya da rakamlı balonlar nişan, doğum günü gibi özel günlerde konsept oluşturmak için tercih edilebilecektir. Genel olarak helyum gazı ile şişirilerek bazı yerlere sabitlenen bu balonlarda kişilerin isimleri ya da girilen yaş gibi benzeri tasarımlar oluşturulabilir. Folyo olması konusunda bu balonlar patlamaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı boy seçeneği bulunmaktadır.

Davetlere canlılık katan bu balonlar kolayca sabitlenip, yine kolayca sökülebilecektir. Yılbaşı ve doğum günü eğlencelerinin olmazsa olmazlarından biri boyun simidir. Ağacın gövdesine ya da insanların boyunlarına takılarak kullanılan bu aksesuar aynı zamanda ışıl ışıl bir görünüm sunabilecektir. Boyun siminde birbirinden farklı 5 renk seçeneği bulunmaktadır. 2.5 metre uzunluğundaki simlerde 1. Sınıf kaliteli malzeme içeriği kullanılmıştır.

Renkli masa eteği doğum günleri ya da nişanlarda düzenlenen masanın etrafına takılacaktır. Böylece masanın etrafında sarkan hoş bir görünüm oluşturulabilecektir. Parti malzemeleri konfeti, kendiliğinden patlatılarak rengarenk parlak kağıtların kişilerin ya da ortamın üzerine dökülmesini sağlayabilecektir. Üründe bir kağıt bulunmaktadır. Bu kağıdın arkasındaki gaz sallandığında hızlı bir şekilde açığa çıkarak kağıt bariyerini aşmakta ve kağıt parçacıkları hızlı bir şekilde dökülmektedir.

Parti Malzemeleri Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Herhangi bir konsept yaratmak isteyen kişiler tekli tekli parçaları toplamak yerine, set halinde almak isteyeceklerdir. Böylece daha kısa zamanda kişilerin ürün ihtiyacı son bulacaktır. Disney frozen parti teması, Karlar kraliçesini seven çocuklar için güzel bir seçim olabilecektir. Sette mükemmel bir ortamın oluşturulabilmesi için tabak, bardak, peçete, baskılı balonlar, masa örtüsü, flama ve çatal içeriği yer almaktadır.

1. Sınıf baskının kullanılması ürünün canlı ve hoş bir görünüm yaratmasını sağlayabilecektir. Batman parti konsepti ise erkeklerin en çok tercih ettiği temaların başında gelecektir. Süper kahraman erkek çocukları için tercih edilebilecek Batman konseptinde tabak, bardak, peçete, çatal, masa örtüsü, masa eteği ve balonlar yer almaktadır. Tüm bu ürünler sayesinde Batman teması oluşturularak çocuklara hoş bir doğum günü organizasyonu yaratılabilecektir.

Çocukların doğum günü parti malzemeleri olarak en çok tercih ettiği temalardan biri kesinlikle Unicorn’dur. Oldukça sevimli olan unicorn, sevimli bir at figürüdür. Rengarenk bir görünüm sunması ise doğum günü organizasyonlarında canlı bir hava yaratabilmek için tercih edilecektir. Unicorn teması içerik bakımından daha fazla zenginleştirilmiştir. Temanın içerisinde bardak, çatal, kaşık, masa örtüsü, flama, baskılı balonlar, peçete, mısır kutuları, kürdanlar ve tavan süsleri yer almaktadır.

Bu içerikler sayesinde istenen görünümün elde edilmesi mümkün olabilecektir. Doğum günü haricinde tercih edilebilecek bir diğer konsept, bekarlığa veda partisi teması olabilir. Bu konseptte tavan süsleri, boyun simleri, uzayan süsler, tüylü maskeler, tattoo dövmeleri, zilli bileklik, ziller, şemsiye, bride be to kuşakları ve Bride yazılı taçlar kullanılabilecektir.

Parti temasında son zamanların popüler konseptlerinden biri olan cinsiyet partisi teması için uygun seçimlerde yer almaktadır. Özellikle iş kısmına konfeti yerleştirilebilen siyah balon içerikleri bu konseptin ana malzemesi olacaktır. Bunun yanı sıra girl and boy gibi şişirilerek monte ettirilebilen balon içerikleri de yer almaktadır. Sayfamız üzerinden tüm parti malzeme içeriklerini görüntüleyebilir, hayalinizi kurduğunuz parti için ihtiyacınız olan tüm malzemelere anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.