Baby Alive

Miniklerin dünyasında önemli bir yer tutan Baby Alive onların kaliteli vakit geçirebilmesini sağlıyor. Kız çocuklarının oyuncak konusundaki olmazsa olmazı elbette ki bebeklerdir. Doğası gereği anaç bir ruha sahip kız çocukları, kendi yarattıkları dünyasında bir bebek ile ilgilenmekten çok hoşlanacaklardır. Model içeriği oldukça zengin olan Baby Alive oyuncakları çocukların beklentisini karşılayarak, hayal dünyalarının gelişimini destekleyecektir.

Baby Alive Bebekleri ile Çocuklar Kendi Dünyasını Yaratabilecek!

Baby Alive altını ISLATAN bebek, çocuklara keyifli bir annelik deneyimi yaşatabilecektir. Bu bebek onunla ilgilenildiğinde gerçek bebek gibi tepkiler verebilecektir. Özel oluşturulan mamasını yiyen bebek, biberonundan süt içebiliyor ve sonrasında altını kirletiyor. Böylece çocuklar ona annelik yaparak altını değiştirebiliyor. 30’dan fazla Türkçe kelime konuşabilen bu sevimli bebeğin kutusunda kendine ait elbise, biberon, mama ve kaşık bulunuyor.

Çocukların çok seveceği bu sevimli bebek, sağlıklı ve kaliteli içeriği ile ebeveynlere de hitap edebilecektir. Baby Alive ışıltılı bebeğim, eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatabilecek. Bu bebek biberonu ile beslenerek karnı doyabiliyor. Altını kirlettiğinde ise bebeğin bezi yanarak, çocuklara mesaj veriyor. Biberonu ile beslerken ve altını değiştirirken sesler çıkaran Baby Alive, totalden 30’dan fazla kelime konuşabiliyor. Kutunun içerisinde giysisi, maması, kaşığı, biberonu, bezi, ıslak mendili ve pişik kremi yer alıyor. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan bu sevimli bebek 3 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir.

Baby Alive Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baby Alive mutlu bebeğim, çıkardığı sesler ile çocukları kendine hayran bırakacak. Onunla ilgilenildiğinde gerçek bebek sesleri çıkaran oyuncak, yatağa konulduğunda ve uyandığında tepkiler veriyor. Emziği çıkarıldığında ağlayan, esneyen ve mızırdanan Baby Alive, çocukların en sevdiği oyuncağı haline gelebilecektir.

Baby Alive harika bebeğim ile çocuklar suda oyun oynayıp doyasıya eğlenebileceklerdir. Bu bebeğin eteği aşağıya indirildiğinde, güzeller güzeli bir deniz kızına dönüşüyor. Suda keyifli bir zaman geçirdikten sonra, çocuklar bebeği biberonu ile besleyip altını değiştirebilecek. Kutuda giysi, deniz kızı mayosu, biberon ve bez içeriği bulunuyor. Sudan hiç etkilenmeyen Baby Alive, uzun süre bebeklerin en gözde oyuncağı olabilecek. Sizde bu sevimli bebekleri çocuklarınız için tercih etmek isterseniz, sayfamızı ziyaret ederek seçiminizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.