Kral Şakir

Kral Şakir oyuncakları ile çocuklarınız bu çok sevdiği karakterler üzerinden oyun oynama fırsatı sunabilecektir. Kral Şakir oldukça renkli bir karakterdir. Kendisi ve ailesinin sıra dışı hareketlerinin bulunması, çocukların bu çizgi filmi severek izlemesini kolaylaştırmıştır. Kral Şakir zekası ile ön plana çıkarken çocukları düşündürerek öğrenmeye sevk edebilecektir. Böylece çocuklar zihinsel, psikolojik ve bilişsel yönden olumlu olarak desteklenebilecektir.

Birbirinden Eğlenceli Kral Şakir Oyuncakları

Kral şakir peluş en ucuz oyuncak modelleri, yumuşak yapısı ile her yaştan çocuğa hitap edebilecektir. Bu ürünlerin iç yapısında silikon elyaf dış kısmında ise velboa kumaş içeriği kullanılmıştır. Kral Şakir Necati peluş oyuncak çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Fil Necati’den esinlenerek oluşturulmuştur.

Hikayenin en eğlenceli karakteri olan Fil Necati, peluş oyuncağı ile çocukları renkli maceralara sürükleyebilecektir. 30 cm’lik bu sevimli oyuncak herhangi bir kimyasal içermeden tasarlanmıştır. Orijinal ve lisanslı bir üründür. Kral Şakir Canan peluş oyuncak ise, Kral Şakir’in kardeşi olan Canan’dan esinlenerek tasarlanmıştır. Mini formda tasarlanan bu oyuncak yalnızca 7 cm’dir.

Özellikle koleksiyon yapmak isteyen çocuklar ve yetişkinler için oldukça uygun bir üründür. Zekası ile öne çıkan Canan alaycılığı ve sevimliliği ile birçok çocuğun kalbini kazanabilmiştir. Bu kaliteli ve sağlıklı oyuncak sayesinde çocuklar, Canan’ı yer aldığı sahneleri canlandırarak hayal gücünün sınırlarını zorlayan keyifli zamanlar geçirebileceklerdir.

Kral Şakir Figür Setleri ile Çocuklar Kendi Dünyasını Yaratabilecek!

Kral Şakir ve Necati 2’li figür set, bu ikiliyi çocuklar ile buluşturmaktadır. Bu sevimli ikisi sayesinde çocuklar hiç sıkılmadan keyifle oyunlar oynayabileceklerdir. Kral Şakir bu çizgi filmin baş kahramanı iken, Fil Necati bu çizgi filmin en komik ve belki de en tuhaf karakterlidir. Çocukların severek oynayacağı bu figürler 15 ve 8 cm boyutundadır.

Kral Şakir 4’lü figür seti ise Remzi, Necati, Canan ve Kral Şakir’den oluşmaktadır. Bu 4’lü figüre sahip olan çocuklar gün içerisinde kendi oyununu kurabileceklerdir. Çocukların müptelası olduğu bu çizgi filmin pek çok figürü ve oyuncak seti yer almaktadır. Tüm oyun setlerinin fiyatları ve diğer detaylarını öğrenebilmek için sayfamızı mutlaka incelemelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.