1 2 >

Kız Oyun Setleri

Kız oyun setleri, kız çocuklarının ilgi alanları doğrultusunda oluşturulmuş oyuncak setleridir. Kız çocukları erkek çocuklarına nazaran kurgulu oyunlar düzenlemekten oldukça hoşlanacaklardır. Kendi dünyalarını yaratarak oyun oynamaktan çok hoşlanan kız çocukların en sevdiği oyunlar arasında evcilik, mutfak ve hayvan konseptli oyun içerikleri olacaktır.

Geniş bir yelpazede sunulan kız oyun setleri sayesinde çocuklar kendi ilgi alanlarına ait klasik ya da sıra dışı oyuncaklara sahip olabilecektir. Çocukların ilgisine hitap eden oyuncaklar kadar sağlıklı seçimlerin yapılması da doğru bir karar olacaktır. Sağlıklı metaryeller sayesinde, çocuklar yaratıcılıkta sınır tanımadan hayal gücü eşliğinde büyüme ve gelişim sürecini tamamlayabileceklerdir.

Evcilik Konseptli Oyun Setleri Sayesinde Oyun Oynamak Daha Keyifli!

Polly Pocket oyun setleri çocukların evcilik oynayarak günü harika geçirebileceği oyun içerikleri arasında yer alacaktır. Mini oyuncak bebek formunda tasarlanan bu bebeklerin her bir setinde farklı bir konu konsept olarak düzenlenmiştir. Polly Pocket bebeklerin tamamı köpek ve kedilerini beslemekten çok hoşlanan kızlardır. Bu nedenle bu bebekler çocuklar üzerinden hayvan sevgisini pekiştirebilecektir.

Bu bebekler hayvanlar kadar giyim ve kuşama da çok önem vereceklerdir. Onlar için güzel giyinmek, birbirinden farklı aksesuarlar kullanmak en güzel aktivitelerden biridir. Kız çocukları da birbirinden güzel aksesuarları kullanarak çocuklar dilediği gibi giydirebilecek, saçlarına sıra dışı aksesuarlar takarak bebeklerin görünümünü kusursuzlaştırabileceklerdir. Bu konseptler ile kız çocukları Polly Pocketler ile ev , iş yeri ya da araba konseptleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir.

Cry babies kız oyuncakları, çocuklara annelik deneyimi yaşatan oyuncaklar arasındadır. Bu bebekler sayesinde çocuklar kendilerini sorumluluk sahibi hissedecek ve sosyalleşebileceklerdir. Tamamen ilgi isteyen bu bebekler altını ıslatmakta, sürekli olarak sevgi istemekte ve emziği olmadığında ağlamaktadır. Kız çocukları bu bebeklerin altını değiştirecek, karnını doyurabilecek, emziğini vererek uyumasını sağlayabilecektir.

Gerçek göz yaşı dökebilen bu bebekler, annelerini çok sevecektir. Sağlıklı yapısı ve gerçekçi tasarımı ile çocukların müptelası olacağı bu bebekler 2 yaş ve üzeri tüm çocuklar içinde tercih edebileceklerdir. L.O.L bebek oyuncak seti son yılların en popüler oyuncakları arasındadır. 15 farklı karakterin yer aldığı bu bebekler güzel saçları, kusursuz kıyafetleri ve birbirinden güzel aksesuarları ile çocukların beğenisini kazanan bir oyuncak olacaktır.

Her kutudan farklı bir L.O.L bebek karakteri çıkmaktadır. Çocuklar bu figürleri biriktirerek kendi dünyalarında güzel bir oyun kurabileceklerdir. Bunun yanı sıra çocuklar dilerse koleksiyon yaparak, bu sevimli bebeklerin istedikleri yerde sergileyebileceklerdir. Lol bebeklerde çocukların farklı oyun deneyimleri yaşayabilmesi adına birbirinden farklı temalar ile tasarlanmıştır. Her bir tema çocuklara yaratıcılık ve hayal gücü kazandırabilecektir. Keşfedilmeyi bekleyen LOL bebekler, mini formda oluşları ile 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır.

Kız Çocuklarının Hayal Gücünü Sınırlandırmayan Bebekli Oyun Setleri…

Disney frozen oyuncak bebekleri, Karlar Kraliçesine hayranlık duyan çocukların tercih edebileceği oyuncakların başında gelecektir. Karlar Kraliçesi güzelliği, farklı elbise tasarımları, Elsa, Alla ve Olaf figürleri set olarak çıkarılabilecektir. Oldukça maceralı bir animasyon filmi olan bu filmi canlandıran çocuklar heyecanlı ve keyifli bir oyun içeriğinin keyfini çıkarabileceklerdir. Sesli ve ışıklı olan bazı Karlar Kraliçesi figürleri çocukların bu filmi yaşamasını ve daha gerçekçi bir oyun kurabilmesini kolaylaştıracaktır.

Kız çocuklarının olmazsa olmaz oyuncak modellerinden biri kuşkusuz Barbielerdir. Barbieler yılların eskitemediği, geçmişten günümüze popülaritesini artırarak devam eden oyuncakların başında gelecektir. Barbie’nin giysi dolabı şeklinde tasarlanan oyuncaklar, çocukların modaya olan ilgisini artıracak, estetik ve uyum ikilisini kavramasına yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı giysi modelleri üzerinden beğendiklerini kombin yapan kız çocukları eğlenceli vakit geçirerek sıkılmadan, saatlerce bu oyunu oynayabileceklerdir.

Yine birbirinden farklı saç aksesuarları arasından dilediği seçimi yapan çocuklar bebeklere dilediği saç modelini oluşturarak, zevkini yansıtabilecek en önemlisi de el becerilerini geliştirebilecektir. Barbie ve hayvan temalı olarak tasarlanan kız oyuncak setleri, çocukların hayvanları tanımasını ve onlara güzel duygular hissedebilmesini sağlayacaktır. Hayvanları tedavi edebilen ya da onlara farklı bakımlar uygulayabilen çocuklar yardımseverlik duygularını da pekiştirebilirler.

Barbie’nin sonsuz hareket oyun seti, çocukların bu bebekleri dilediği şekle sokabilmesi için oluşturulmuştur. Kız çocukları bu bebeği türlü hallere sokarak ona değişik ve eğlenceli aktiviteler yaptırabilecektir. Barbie bebekleri birbirinden kapsamlı oyun içeriklerini bünyesinde barındırmaktadır. Barbie bebeklerinin et dolgusu ve sağlıklı metaryeller kullanarak oluşturulması ebeveynlere güven verecektir. Konuşan oyuncak bebekler, kız çocuklarından tam not alan diğer oyuncak kategorileri arasındadır.

Türkçe konuşarak kendini ifade eden bebekler, kız çocuklarına sorular yöneltebilecek ya da onlardan bakım isteyebileceklerdir. Kimi zaman şarkılar söyleyen bu bebekler, bazen de kız çocuklarına masallar anlatarak keyifli vakit geçirebilmelerini sağlayacaklardır. Et dolgusu ile tasarlanan bu bebeklerin kalitesi konusunda çocukları ve ebeveynleri tatmin edebilecektir. Özgün ve ince ayrıntılı tasarımları gerçek bebekleri andırmaktadır. Toksik madde içermiyor oluşları ile her çocuk için tercih edilebilmesi mümkündür.

Kız Oyun Setleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kız çocukları doğası gereğince mutfak konularına oldukça ilgilidir. Yemek yapmak ya da benzeri faaliyetlerle ilgilenmek onların en çok hoşuna giden aktivitelerden birisi olacaktır. Mutfak formunda dizayn edilmiş oyuncak mutfak setleri çocukların neredeyse bütün gününü geçirebilecekleri ve verim alabilecekleri oyuncakların başında gelecektir. Farklı ebatlarda tasarlanan bu mutfaklar kolayca demonte edilerek çocukların etkin bir oyun alanı oluşturması sağlanacaktır.

Bu mutfaklarda mutfak eşyalarının konulabileceği dolaplar, mutfakta sıklıkla kullanılan elektronik eşyalar ve daha pek çok aksesuar yer alır. Bu aksesuarlar sayesinde çocuklar yaratıcılığı dahilinde nefis yemekler, kekler, poğaçalar hazırlayabilecek ve bunu aile bireylerine ikram edebileceklerdir. Mutfaklar aynı yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarında stresini atacağı huzur bulabileceği alanlar olacaktır.

Ahşap ya da sert plastik malzemesinden tasarlanan bu mutfaklar dayanıklılığı ve modern tasarımları ile ön plandadır. Oyuncak çay setleri ise, kız çocukların eğlenceli 5 çayları organize edebileceği içerikler arasındadır. Oyuncak çay setlerinin içerisinde çocukların çay demleyebileceği çaydanlık, ikramlarını sergileyebileceği tabaklar, kaşık ve çatallar bulunmaktadır. Çocuklar bu birbirinden güzel ve kullanışlı parçalar ile hayal gücünü sınırlandırmadan çay saatleri düzenleyebilecek, en sevdiği oyuncaklarla dolu dolu eğlencenin tadını çıkarabileceklerdir.

Plastik malzemeden tasarlanan bu oyuncaklarda kırılmadan ya da farklı hasarların görülme olasılığı oldukça düşüktür. Sağlıklı metaryellerin bulunması, bu oyuncağın güvenle kullanılabilmesine de imkan sağlayacaktır. Çay setlerinin en güzel yanı ise her yaştan kız çocuğuna hitap etmesidir. Çocukların ilgisini çeken setlerden biri olan piknik setleri özellikle dış mekanda oyunlar kurulabilmesi için tercih edilebilecektir. Oyuncak piknik sepeti içerisinde kaşıklar, bardaklar, tabaklar ve birbirinden güzel görünümlere sahip ikramlıklar yer alacaktır.

Çocuklar bu ikramlıklarla nefis bir piknik masası organize ederek, en sevdiği arkadaşları ile gün içerisinde sıkılmadan eğlenceli oyunlar oynayabileceklerdir. Kız çocuğu için tasarlanan oyun setlerinin fiyatları seçilen marka, ürün ve ürünün içeriğine göre değişebilmektedir. Ayrıca kız oyuncak setleri geniş bir yelpazede çocukların beğenisine sunulmuştur. Sitemiz üzerinden birbirinden güzel kız oyun setlerini inceleyebilir, çocuğunuzun ilgisine hitap eden oyuncakları tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.