ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Winx

Winx, özellikle kız çocuklarının severek izlediği çizgi filmler arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı karakterleri bulunan bu çizgi filmin tasarlanan oyuncakları ile, çocukların ilgisini çekebilecek oyuncak figürünü bulabilmek oldukça kolaydır. Kanserojen madde barındırmayan bu ürünler, çocuklarınızın sağlığına zarar vermeden kullanılabilecektir. Setler içerisinde birbirinden farklı parça içeriği bulunmakta olup, her bir set çocuklarınızın hayal gücünün gelişimine katkı sağlayacaktır.

Çocuklarınızın İlgi Odağı Olduğu Winx Karakterleri

Birbirinden farklı Winx karakterleri, çocuklarınızın dünyasını güzelleştiriyor. Winx serilerinden birisi olan Fairy bebek, sihirli bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralıyor. Bu bebeği kullanan tüm çocuklar Winx çizgi filminin sahneleri canlandırılabilecek ve eğlenceli bir aktivite deneyimi yaşayabilecektir. Farklı kostümler bulunan Fairy bebek, çocukların zevkine göre giydirilebilecek ya da süslenebilecek.

Orijinal ve lisanslı olan bu ürünlerde, dayanıklı malzeme tercih edilmiştir. Winx Stella bebek, sezonun en eğlenceli figürlerinden bir tanesidir. Son moda kıyafetlere sahip Stella’yı süslemek, çocuklarınız için oldukça keyifli olabilecektir. Antası gitara dönüşebilen bu bebek çocuklarda hayal kurma becerisini, el-göz koordinasyonlarını sağlayabilecek ve sosyalleşmelerini destekleyebilecektir.

Winx oyuncak içekleri arasında yer alan Bloom figürü ise, çocukları sihirli ve ışıltılı bir dünyanın içerisine alıyor. Çıkarılabilir ve oynatılabilir eklemli vücut yapısı sayesinde bu bebek sonsuz hareket özelliği sunabilecektir. Hareket kısıtlaması olmaması, bebeğin sağlamlığını artırarak uzun yıllar kullanımını artırabilecektir. Güzelliği ile büyüleyen bu bebek, diğer figür arkadaşları ile buluşturularak keyifli bir oyun deneyimi yaşatabilecektir.

Winx Oyuncakları ile Çocuklarınız Renkli Rüyalara Dalacak!

Markanın en sevilen bebek figürlerinden biri olan Winx Flora, güzelliği ile adeta büyülüyor. Önemli yetenekleri bulunan bu bebek 7 farklı oynayabilir ekleme sahiptir. Bu nedenle sınırsız hareket edebilecek ve çocuklara dilediği oyunu kurabilme fırsatı sunabilecektir. Çay saati temalı olarak oluşturulan Winx Flora setiyle, çocuklarınız bu bebek figürü ile eğlenceli bir hazırlık yapabilecektir.

3+ yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olan bu set, hiçbir zararlı malzeme içeriği kullanılmadan üretilmiştir. Winx oyuncakları arasında 8 farklı bebek figürü ve birbirinden farklı set içeriği bulunmaktadır. Uygun fiyat seçeneği ile sizlere sunulan bu oyuncaklara sitemiz üzerinden uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.