1

Et Bebekler

Et bebekler; sağlıklı ve dayanıklı oluşu ile ebeveynlerin sıkça tercih ettiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Genellikle kız çocuklarının olmazsa olmazı olan et bebekler, boş zamanlarında çocukların eğlenmesini sağlayabilecektir. Çocukların eğlenceli ve verimli bir şekilde vakit geçirmesi oldukça önemlidir. Aksi halde, TV, bilgisayar gibi elektronik cihazlara yönelen çocukların gelişimine olumlu katkıların yapılabilmesi söz konusu olamayacaktır.

Et bebeklerde çocuğun ilgisini çekebilecek konsept ya da temaların var olması kadar, sağlıklı ve kaliteli olması da gerekecektir. Bazı bebeklerin üretim aşamasında toksik malzeme içeriği kullanılabilmektedir. Buda sağlık açısından uygun olmayacaktır. Bunun yanı sıra malzeme içeriği sağlam olmayan oyuncaklar uzun ömürlü olamayacaktır. Et bebekler, sağlıklı içeriği ve yapısı ile uzun yıllar çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer alacaktır.

Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Et Bebekler

Kıkırdayan ve emekleyen et bebekler, çocukların çok eğlendiği ürünlerin başında gelmektedir. Bu bebek tamamen et dokusu olarak bilinen malzemeden oluşturulmuştur. 30 cm boyundaki bu bebeğin emekleyebilme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şarkılar söyleyerek ve kahkahalar atarak çocukların eğlenmesini sağlayabileceklerdir.

Başını sağa ve sola çevirebilen bu bebek pil ile çalışabilmektedir. Hiçbir toksik madde içermemesi ve CE belgesi olması sayesinde 2 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Altını ıslatan et bebek modelleri, kız çocuklarına annelik deneyimi yaşatabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Çocuğa kendi bebeği gibi bakabilen çocuklar el becerilerini geliştirebilecek ve sosyal açıdan bağımsızlık kazanabileceklerdir.

Özel sistem sayesinde tasarlanmış bu bebekler biberonuna su doldurulup içirildiğinde çiş yapmaya başlayacaktır. Bezini ıslattıktan sonra annesini uyarır ve altını değiştirmesini ister. 22 cm boyundaki bu bebeğin oyun setinin içerisinde bir adet emzik, bir adet biberon, bez ve bebeğin diğer aksesuarları bulunmaktadır. Altını ıslatan bebekler, 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir. Cry babies gerçek et bebekler, gerçekçiliği ile adeta çocukları büyüleyecek.

Özgün bir tasarıma sahip bu bebekler kocaman gözleri ve sevimliliği ile, ebeveynlerinde ilgisini çekebilecektir. Hiçbir toksik madde barındırmayan bu ürün, antibakteriyel oluşu ve yumuşacık dokusu ile çocukların sevgisini kazanabilecektir. Cry babies ağlayan bebek modelleri, gerçekten gözyaşı dökebilmesi ile herkesi hayrete düşürecek.

Birbirinden şık ve sevimli tulumları ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran bu bebekler emziklerine çok düşkündür. Onu çıkardığında gerçek bir şekilde ağlayarak, herkesi şaşırtabilecektir. Emziği takıldığında ise kahkahalar atarak sevindiğini belli edebilecektir. Sarılmayı çok seven bu bebek, emzik emerken çok tatlı sesler çıkarak herkesi güldürebilecektir. 31 cm boyundaki bebekler orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Pille çalışan bu oyuncaklar kız çocuklarının en iyi arkadaşı haline gelebilecektir.

Et Bebekler Sayesinde Evcilik Oyunları Daha Da Eğlenceli Bir Hale Gelecek!

Birbirinden güzel Nenuco oyuncakları, çocukların favori ürünlerinden biri konumundadır. Oyuncak bebekler arasında yer alan bu et bebekler, birbirinden farklı konseptlerde tasarlanmıştır. Bu nedenle çocuklar her oyun seti ile farklı oyunlar kurabilecek, dolayısı ile daha çok eğlenebileceklerdir. Nenuco yüzen bebekler, bu kategorinin öne çıkan ürünlerindendir.

Yüzme fonksiyonu bulunan bu bebek suya girdiğinde çocuklar çok eğlenebileceklerdir. Özel mayosu ve şapkası bulunan bebek, suya sokulduğunda bacak kısmı hareket ederek yüzme refleksini yerine getirebilecektir. Nenuco bebeklere, çocuklar istediği şekilde yüzmeyi öğretebileceklerdir. Suya dayanıklı yapısı sayesinde zarar görmeyecektir.

35 cm boyutundaki bu ürün, pille çalışmaktadır. Nenuco kuaför seti ise, kız çocuklarının el becerilerini ön plana çıkabilecektir. İçerisinde saç bakımına dair pek çok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarları kullanan çocuklar, isterse bebeğin saçlarını kıvırabilecek ya da saçlarını düzleştirebileceklerdir. Oyun setinin içerisinde maşa, düzleştirici, fön, tarak, saç tokaları ve daha pek çok aksesuar bulunmaktadır.

3 yaş üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu ürün, yapay et dokusu ile tasarlanmıştır. Bebelou bebekleri, sevimliliği ile tercih edilen diğer ürünlerden biridir. Bebelou konuşan et bebek, masal anlatma özelliği ile çocukların en yakın arkadaşlarından biri olacaktır. 40 cm olan ve pille çalışan bu bebek, Pamuk cüceler ve 7 cüceler ninnisini anlatabilecektir.

Modern tasarımı ve güzel elbiseleri ile hemen herkesi kendine hayran bırakabilen bu oyuncak, başlat tuşuna basıldığında hemen hikaye okumaya başlayabilecektir. Durdurma tuşuna basıldığında ise otomatik olarak hikaye okumayı durduracaktır. Hikaye okuma özelliği sayesinde çocuklar bu bebek sayesinde daha hızlı ve huzurlu bir şekilde uykuya dalabileceklerdir. Et bebekler 60 cm boyunda olan Kkd serisinin en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

İyi bir oyun arkadaşı olan bu bebek, Türkçe konuşabilme özelliğine sahiptir. Acıktığını söyleyebilen, annesini merak eden, kahkaha atan, gıdıklanan, oyun oynamak isteyen bu bebek daha birçok cümle kurabilecektir. Özel giysileri ve aksesuarları bulunan bu bebeklere çocuklar istediği giysileri giydirebilecek ya da saçlarını diledikleri gibi yapabileceklerdir. Sarışın, esmer ya da kumral olabilen bu bebekler, özel kokusu ile mis gibi kokacaklardır.

Et Bebekler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Et bebek fiyatları en ucuz içeriklerden biri olan Esra bebek, güzel yüzü ile artık çocukların en yakın arkadaşlarından biri! 27 cm boyundaki bu bebek mavi gözleri, kakülü ile çocukları kendine hayran bırakacak. Birçok Türkçe kelimeyi söyleyebilen bu bebek, çocuklarla resmen konuşabilecektir. Konuşabilmesinin yanı sıra şarkılar söyleyebilecek ve hikayeler anlatabilecektir.

Baby Alive serisi et bebekler içerisinde en popüler modellerden biridir. Baby Alive ışıltılı bebeğim, altına çişini yapabilen bir bebektir. Konuşabilen bu bebek biberon ile beslendiğinde, altına çişini yapıyor. Çişini yaptığında ise bezi yanarak sevimli miniklere sinyal verebiliyor. Çocuklar daha sonra ise, bebeklerin altını değiştirerek rahatlamasını sağlayabiliyor.

Konuşarak kendini ifade edebilen bu bebekler sayesinde çocuklar hiç sıkılmadan oyun oynayabilmenin keyfini sürebileceklerdir. Her detayın düşünüldüğü bu seride bir adet bez, biberon, pudra ve Baby Alive bulunmaktadır. Baby Alive sihirli bebeğim serisi ise, çocukların kendini peri masallarında hissedebileceği bir et bebek modelidir. Oyun seti içerisinde bir adet sihirli değnek bulunmaktadır.

Bu değnek, su ile doldurulup bebeğin yüzüne sürüldüğünde birbirinden şirin ve özel desenler Alive’in yüzünde ortaya çıkacaktır. Peri bebeğim özel biberonundan su içtiğinde altına çişini yapıyor ve bezi değişmesi gerekiyor. Çocuklar bezini değiştirdiğinde ise çok mutlu oluyor, kahkahalar atıyor. Paketin içerisinde yer alan özel kanatlar ise Baby Alive, tıpatıp bir peri kızına dönüştürüyor. Baby Alive mama yiyen bebek ise, çocuklar sayesinde leziz meyvelerle beslenebilecek.

Özel kaşığı sayesinde karnı doyurulabilen bu bebek yemek sonrasında altına kaka yapıyor! Çocukların onun bezini ve üstünü değiştirmesi gerekiyor. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu setin içerisinde bir adet Baby Alive, oyuncak bebek bezi, mama, kalıp ve kaşıklar bulunmaktadır.

Zengin bir model yelpazesine sahip, et bebekler çocuklara bağımsız olma şansı tanıyabilmektedir. Böylece çocuklar daha sosyal ve özgüvenli olabileceklerdir. Gerçek gibi oyuncak bebekler fiyatı; marka, ürün ve ürünün diğer özelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden tüm et bebek modellerine ulaşabilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabileceklerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.