Oyuncak Makyaj Setleri

Oyuncak makyaj setleri, kız çocuklarının makyaja olan ilgisini açığa çıkartmasına yardımcı olacaktır. Makyaj genellikle genç kız ve kadınların yaptığı, yüzün daha genç ve canlı gözükmesini sağlayan bir bakım türüdür. Kadınların yapmış olduğu bu bakım, dış dünyayı keşfetmekte olan çocuklarında elbette ilgisini çekecektir. Çocukların kozmetik ürünü kullanımı kesinlikle uygun değildir.

Oldukça hassas olan ciltleri kimyasal madde içeriği sebebiyle hasar görebilecektir. Oyuncak formatında tasarlanan makyaj setleri çocuklara makyajın getirdiği hazzın aynısını hissettirebilecektir. Bu setleri kullanan çocuklar hem keyifli vakit geçirirken, hem de keşfetme duygusu sebebiyle daha özgüvenli ve sosyal olabileceklerdir.

Oyuncak Makyaj Setleri ile Çocuklarınız Eğlenceli Vakit Geçirebilecek!

Makyaj oyuncak seti far, 3 katmanlı yapısı ile çocukların çok seveceği bir üründür. Kapağından açıldığında 3 farklı far bölümü ortaya çıkacaktır. Yüksek kaliteli malzeme içeriğine sahip bu ürünlerde, çocukların sağlığını olumsuz etkileyen hiçbir madde yer almayacaktır. Sağlıklı bir şekilde üretilen bu üründe CE belgesi de bulunmaktadır. 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olduğu için, küçük çocuklara ancak ebeveyn kontrolünde verilmelidir.

Rengarenk farların farklı şekillerde yer aldığı bu oyuncak seti sayesinde çocuklar kendilerine far sürdüğünü sanarak eğlenebileceklerdir. Gerçek bir ürün olmadığı için renk pigmenti bulunmamaktadır. 3 katmanlı makyaj malzemesi seti ise, far setinden farklı olan ürünleri de içerisinde barındırmaktadır. Bu ürünün ilk katmanında far, ikinci katmanında ise ruj, parfüm gibi farklı malzemeler bulunmaktadır. Kolayca kapanıp açılabilen bu ürün ile çocuklar sosyalleşebilecek ve ince motor becerilerini geliştirebileceklerdir.

Bu oyuncaklar çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirirken, özgüvenlerinin de artmasını sağlayacaktır. Çantalı makyaj setleri ise, çocukların hem çanta olarak kullanabileceği hem de hayal gücü eşliğinde makyaj yapabileceği ürünlerdir. Kanserojen olmayan bu ürünler, çocukların aktivite gelişimini destekler. Sağlam malzeme içeriği sayesinde uzun süre kullanımı söz konusu olabilecektir. İçeriğinde bulunan parfüm, tarak, ayna, manikür seti ve farlar çocukların kusursuz görünmesini sağlayabilecektir.

Çocuklar için özel oluşturulan oyuncak bakım seti ise, taklit yeteneklerini ve el becerilerini geliştiren en önemli oyun içeriklerinden biri haline gelecektir. Taraklar, tokalar, rujlar, ayna ve saç kurutma makinesi gibi birçok parçadan oluşan bakım setleri sayesinde çocuklar saçları ile uğraşabileceklerdir. Çocuklar saçlarını şekillendirerek, tokalar takabilecek ve ruj sürebileceklerdir. Küçük hanımlara özel olarak tasarlanan bu model yumuşak, çantalar içerisine yerleştirilmiştir.

Çocuklar koluna takarak dilediği yere götürebileceklerdir. Sağlıklı metaryellerden tasarlanan bu oyuncaklar ebeveynler tarafından rahatlıkla tercih edilebilecektir. Bebekli makyaj seti çocukların, makyajı bebeklere uygulamasını sağlayacak bir oyuncaktır. Çocuklar bu bebeklere tüm makyaj malzemeleri ile makyajlar yaparak, dünyanın en güzel prensesi olmasını sağlayacaklar. Işıldayan elbisesi ile tüm çocukları kendine hayran bırakan ürün 4 yaş ve üzeri tüm çocuklar için tercih edilebilecektir.

Kız Çocuklarının Hayran Olacağı Oyuncak Makyaj Setleri

Frozen güzellik çantası, Frozen hayranı olan çocuklar için uygun bir seçim olabilecektir. Sert plastik malzemeden yapılan bu çantada Frozen amblemlerine yer verilmiştir. İçerisinde 13 farklı parçanın yer aldığı bilinmektedir. Bakımın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü bu sette fön makinesi bulunmaktadır. Çocuklar yaratıcılığı eşliğinde birbirinden güzel saç tasarımları yaparak, şık tokalar takabileceklerdir. Her bir parça çocukların sosyalleşmesi, hayal gücünü kullanarak kusursuz bir oyun deneyimi yaşayabilmesine imkan sağlayacaktır.

Şık tasarıma sahip aynası ile çocuklar değişimine birebir şahit olabileceklerdir. Frozen Karlar Kraliçesi tasarımına ait bir diğer ürün makyaj masasıdır. Elsa makyaj seti ve masası müzikli oluşu ile çocukların en sevdiği ürünlerden biri haline gelmiştir. Elsa hayranı olan kız çocukları bu makyaj masasına geçtiklerinde kendilerini Elsa gibi hissedebileceklerdir. Ayna bölümünün kapakları açıldığında, Frozen ile ilgili resimler ortaya çıkacaktır.

Ayrıca Frozen animasyon filminde yer alan müzikler çocukları karşılayacaktır. Kutu içerisinden çıkan aksesuarlar sayesinde çocuklar saçlarında ve yüzünde değişiklikler yapabilecektir. Kutu içerisinde taraklar, tokalar, saç tarakları gibi pek çok aksesuar bulunmaktadır. Bu aksesuarları ve yaratıcılığını geliştiren tüm çocuklar istediği her şeyi yapabileceklerdir. Bu oyuncak seti yalnızca tek bir çocuk değil, iki çocuk içinde kullanılabilir.

Bir çocuk diğerine dilediği gibi makyaj yapabilecek ve eğlenceli vakit geçirebileceklerdir. Pile çalışan bu ürün, APS plastik içeriği kullanılarak tasarlanmıştır. Bu nedenle ürünün dayanıklılığı ve işlevselliği konusunda beklentileri karşılayabileceği bir gerçektir. Neco Toyz markasına ait Barbie makyaj seti çocukların makyaj ve bakım yapabilmesi için tasarlanmıştır. Kumaş malzeme içeriğinden yapılmış çanta canlı ve hoş görünümü ile öne çıkacaktır.

Sağlam ve dayanıklı olması yanı sıra kaliteli baskısı uzun yıllar kalabilir. Çantanın iç kısmında çocukların ilgisini çekebilecek yapay ruj, ayna, tarak, far ve parfüm gibi çok sayıda makyaj malzemesi bulunmaktadır. Sağlıklı metaryeller kullanılması sebebiyle, çocukların sağlığı için olumsuz bir durum teşkil etmeyecektir. Çocukların yaratıcılık, hayal gücü, ince motor becerilerinin gelişimini sağlayan ve sosyalleşmesine imkan tanıyan bu ürün, 3 yaş ve üzeri çocuklarda kullanılabilir.

Oyuncak Makyaj Setleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barbie oyuncak makyaj seti modellerinde sürülebilir özellikle ürünlerde bulunmaktadır. Özellikle okul öncesi dönemini sonlandırmış çocuklar, renk vermeyen makyaj malzemelerinden tatmin olmayabilir. Gerçek malzemelerin cilde ne kadar zarar verdiğini bilen oyuncak üreticileri bu ürün ile hem sürülebilen hem de sağlığa zarar vermeyen makyaj setini üretmişlerdir. 6 adet far bulunan bu üründe her fara aitte bir adet sünger bulunmaktadır.

Çocukların cilt sağlığına zarar vermeyen bu farlar sağlığa uygun ve doğal ham maddeler kullanılarak tasarlanmıştır. Test edilerek satışa sunulan bu ürünün, sağlığa hiçbir yan etkisinin bulunmadığı kanıtlanmıştır. Metal kutudan tasarlanan bu ürünün dış kısmında çocukların hayranı olduğu Barbie baskısı bulunmaktadır. Canlı ve kaliteli baskısı sebebiyle renklerde solmalar ya da benzeri durumlar yaşanmayacaktır.

Güvenle tercih edilebilen bu ürün 5 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Barbie oyuncak makyaj masası, çocukların bu masaya atarak görünümünü bütünüyle değiştirebilmesine imkan sağlayacaktır. Oyuncak makyaj masası üzerinde çocukların bakım yapabilmesi ve farklı tasarımlar oluşturabilmesi için makyaj malzemesi bulunmaktadır. Kolay kurulum özelliği ile öne çıkan bu ürünler ister iç mekanda isterse dış mekanda konforlu bir şekilde kullanılabilir.

Çocukların sosyalleşmesine imkan sağlayan bu oyuncağa aynı anda 4 çocuk oturabilir. 3 yaş ve üzeri çocukların tamamının kullanabileceği bu makyaj masası, dayanıklılığı ile ebeveynlerden tam not almıştır.  Makyaj yapmaktan hoşlanan ancak kendisine yapmak istemeyen çocuklar içinde alternatif seçenekler bulunmaktadır. Büst makyaj seti bir bebek büstü ve makyaj malzemelerinden tasarlanmıştır. Çocuklar bu büst kullanarak yüzünde ve saçlarında dilediği değişimi yaratabileceklerdir.

Setin içerisinde yer alan tokaları kullanarak bu bebeğin saçları örülebilecek, toplanabilecek ya da topuz yapılabilecektir. Çocukların yaratıcılık özelliği ortaya çıkarken ortaya oldukça eğlenceli görüntüler çıkabilecektir. Oyuncak makyaj seti fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sayfamız üzerinden tüm ürünleri detaylı inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm ürünleri sepetinize ekleyerek, güvenli bir şekilde satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.