ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Littlest Pet Shop

Çocukların favori çizgi filmlerinden birisi olan Littlest Pet Shop, kurgusu ile çocuklarda sevgi kavramlarını geliştirebilmeyi hedeflemektedir. Birbirinden farklı hayvanları içine alan bu çizgi filmde, çocuklar hayvan sevgisini tadarak hayvanlara sempati duyabileceklerdir. Bu çizgi filmin karakterleri kısa zamanda farklı temalarla oluşturularak, oyuncak haline getirilmiştir. Böylece çocuklar müptelası oldukları karakterlerle oynayarak sosyalleşebileceklerdir.

Çocukların Yeni Arkadaşları Littlest Pet Shop Oyuncakları

Littles pet shop oyuncakları arasında bulunan eğlence parkı, kedilerin eğlencesini çocuklarla buluşturabilecektir. Yün yumağı gibi birbirinden güzel asılı oyuncaklar aynı zamanda kedilerin eğlenceli vakit geçirebilmesine yardımcı olabilecektir. İçine girebilecek birbirinden rahat köşelerin yer aldığı bu sette, 30 farklı miniş için yer bulunmaktadır. Bu parkın içerisinde yalnızca iki farklı miniş yer almaktadır.

Little pet shop series 1 özel set, tüm minişleri bir araya getirebilmiştir. Bu nedenle özellikle bu figürler ile koleksiyon oluşturabilmek için en doğru seçim olabilecektir. Özel olarak tasarlanan bu içerikte 13 farklı miniş, 4 yuva ve 4 özel klips bulunmaktadır. Klips ve yuvalar sayesinde minişler istenen her yere götürebileceklerdir. Sevimliliği ile büyüleyen minişler, kanserojen hiçbir madde içermemektedir. Bu nedenle ebeveynler bu oyuncakları güvenle tercih edebileceklerdir.

Littles Pet Shop Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Littles pet shop series 2 miniş figürü çocukların hayranı olduğu bir köpekçiktir. Sevimliliği ile tüm çocukların müptelası olacağı bu figür, mini formda tasarlanmıştır. 6 cm boyutunda olan bu oyuncak, aynı zamanda maskot olarak da kullanılabilecektir. Bunun için oyuncağın içerisine, bir adet klips bir adette yuva konulmuştur.

Kutunun içerisinde yalnızca figür değil köpekçiğin kullandığı aksesuarlarda yer almaktadır. Küçük formda tasarlanan bu oyuncakların 4 yaş ve üzeri çocuklarda kullanımı önerilmektedir. Little pet shop evi, bu sevimli minişlerle çocukların oyun oynayabilmesine imkan sağlamaktadır.

Minişler çatı katına çıkarken kaydıraktan kayabilecek, akvaryumda yüzebilecek ve daha birçok aktiviteyi yerine getirebileceklerdir. Bir eve dair tüm ayrıntıların yer aldığı bu oyuncak kaliteli malzeme içeriği ile tasarlanmıştır. Bu nedenle uzun yıllar kullanılabilecektir.  Sizde markanın ürünlerini incelemek ve çocuklarınız için satın almak isterseniz, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.