1 2 >

Clementoni

Clementoni, okul öncesi çocuklar için eğitici ve öğretici modellerin yer aldığı oldukça popüler bir markadır. Okul öncesi dönemde oyuncak kullanımı son derece önemlidir. Büyüme ve gelişme sürecinin en önemli dönemi okul öncesi dönemdir. Bu dönemde çocuk öğrenmeye oldukça açıktır. Bu nedenle doğru ve öğrenme konusunda etkili oyuncak seçiminin yapılması gerekecektir. Clementoni çocukların gelişim sürecini destekleyen, yaşa ve çocukların ilgisine yönelik oyuncak modelleri tasarlamaktadır.

Okul Öncesi Dönemde Clementoni Oyuncakları Daima Yanınızda!

Clementoni Türkiye ilk gitarım oyuncağı, çocukların müziğe ilgi duymasına teşvik edici bir seçim olabilecektir. Bu oyuncakta serbest, solo ve ritmik olmak üzere 3 farklı mod bulunmaktadır. Çocuklar bu ses efektleri ile kendi müzik zevkine göre sesler çıkarabilecek ve özgürce oyunlar oynayabileceklerdir. Birbirinden farklı ışıklı tuşlar çıkardığı sesler sayesinde çocukların işitsel gelişimine destek olarak ritm kavramını keşfedebilmesine yardımcı olacaktır.

Clementoni aktivite masası çocuklara harfleri, şekilleri, sayıları, renkleri ve hayvanları öğretebilecektir. Bunun yanı sıra bu masada eğlenceli ışık efektleri, tekerlemeler ve neşeli şarkılarda bulunmaktadır. Bu aktivite masası sayesinde çocukların işitsel, görme ve dokunsal açıdan gelişimi desteklenebilecektir. Ayrıca aktivite masası el- göz koordinasyonu ve ince motor becerileri gelişimine olumlu katkılarda bulunabilecektir. İşlevselliği ve görüntüsü ile çocuklardan tam not alan bu oyuncak, 2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Clementoni Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Clementoni mekanik laboratuvarı, zeka ve yaratıcılığı geliştirmede oldukça başarılı bir oyuncaktır. Nesnelerin nasıl çalıştığına ve nasıl yapıldığına dair bilgiler veren mekanik parçalar çocukların algılarının açılmasına ve pek çok kavramı öğrenebilmesine yardımcı olacaktır. Karmaşık bir yapıda olan bu oyuncağın, anlaşılabilmesi ve yaratıcılığa olumlu etkilerinin bulunabilmesi için 12 yaş ve üzerinde olunması gereklidir.

Clementoni direksiyon okul öncesi çocukların eğlenebileceği bir oyuncak türüdür. İçerisinde birbirinden farklı ses ve hayvan efekti, melodiler ve led ışıklar yer almaktadır. 2 oyun modu bulunan oyuncak sayesinde çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenebileceklerdir. Clementoni oyuncak modelleri geniş bir yelpazede çocuklara ve ebeveynlere sunulmuştur. Sayfamızı ziyaret ederek markanın tüm ürünlerini görebilir, uygun fiyat içeriği ile dilediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.