Oyuncak Doktor Setleri

Oyuncak doktor setleri,  çocukların meslekleri tanıyabilmesi adına önemli bir adım olabilir. Çocukların ilgi alanlarına yönelik oyuncakların seçilmesi, çocukların ilerleyen dönemlerdeki büyüme ve gelişim sürecini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Çocuklar küçük yaşlardan itibaren meslekler konusunda oldukça meraklıdır.

Meslekleri tanıması ve ilgisini bu alanda yöneltmesi halinde ise gelecekte güzel seçimler yapabileceklerdir. Doktorluk çocukların merak ve ilgi duyduğu mesleklerden biri olabilecektir. Bu nedenle çocukların ilgi duyduğu bu meslekler hakkında, oyuncak setlerinin tercih edilmesi meslek hakkında fikir sahibi olmalarına yardımcı olacaktır.

Oyuncak Doktor Setleri Sayesinde Çocuklarınız Meslekleri Tanıyabilecek!

Sürgü çantalı oyuncak doktor setleri sayesinde çocuklar doktor malzemelerini her yere taşıyabileceklerdir. Bavul görünümünde olan bu çantanın içerisinde hemen her şey bulunmaktadır. Ateş düşürücü, ilaçlar, steteskop, böbrek küvet, gözlük, iğne, tansiyon aleti, makas ve çekiç gibi pek çok malzeme içeriği yer almaktadır. Bölmeli olarak tasarlanan bu oyuncakta her bölmeye konulan malzemeler sayesinde, çanta oldukça düzenli bir görünüm sunacaktır.

Plastik olan bu malzeme kırılmalara ya da darbelere karşı direnç gösterebilecektir. Sağlık testlerinden geçen bu ürün CE belgesine sahip oluşu ile de kalitesini öne çıkarmaktadır. Tekerlekli olarak tasarlanan bu doktor bavulu her yere rahatlıkla taşınarak, oynanabilecektir. 15 parçadan oluşan bu ürünün taşınabilir çantası sonrasında başka malzemelerin yerleştirilmesi içinde kullanılabilecektir. Hafif formda olan bu ürün bir yerden bir yere çok kolay taşınabilir.

Çantalı formda tasarlanan doktor setlerinden bir diğer ise elle tutulabilir olanlardır. Üründe doktorun isminin yazıldığı bir kartvizit, ateş ölçer, iğne, gözlük, ilaç, abeslang, steteskop, böbrek küvet, çekiç, makas gibi oldukça kapsamlı ürünler bulunmaktadır. Her ürünün belirli bir bölmesi bulunduğu için eşyalar dağınık değil düzenli bir görünüm sunabilecektir. Renk alternatifi bulunan bu ürünler çocukların ilgisi ve beğenisine göre tercih edilebilecektir.

Çantalı doktor set plastik malzeme içeriğine sahiptir. Kırılma olasılığı bulunmadığı içinde uzun yıllar kullanılabilir. Oyuncağın tüm parçalarını inceleyen çocuklar bu parçalar sayesinde keşfedebilmekte ve hayal gücünü geliştirebilmektedir. 14 parçalık bu kusursuz set, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır. Erkeklere özel olarak tasarlanan doktor setleri ise mavi tonlarında oluşu ile erkek çocuklarının çok ilgisini çekecektir. Mavi renkli olan bu setin içerisinde ne aranırsa bulunabilecektir.

Ateş ölçer, reçete, kulaklık, iğne, gözlük, dil çubuğu, krem, ilaç kutusu, pamuk ve makasa bunlardan bazılarıdır. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemesi sebebiyle, olumsuz bir durumun yaşanması söz konusu olmayacaktır. CE belgesi olan bu ürün sayesinde çocuklar hastalarına iğne yapabilecek, ilaç içerebilecek ve ateşini ölçebilecektir. Doktor oyuncak seti çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirirken, doktorluk mesleği hakkında da bilgi alınmasını sağlayacaktır. 5 yaş üzeri erkek çocuklarının kullanımı için uygundur.

Geniş Bir Ürün Yelpazesine Sahip Oyuncak Doktor Setleri

Işıklı doktor seti oyuncak çocukların sevdiği ürünlerden bir tanesidir. 12 farklı parçadan oluşan bu oyuncak minik doktorların çok ilgisini kazanacaktır. Sağlıklı ve kaliteli malzeme içeriğinden oluşturulmuştur. CE sertifikasına sahip olması ve Avrupa Standartlarında üretilmiş olması bunun en önemli göstergesi olacaktır. Bu ürünün steteskopu ışıklıdır. Hastanın sırtı dinlendiğinde ışık ve sesler çıkacaktır. Böylece çocuklar bu oyuncaktan oldukça memnun olacaklardır.

Sesler nefes alıp verme tarzında olduğu için çocuklar eğlenceli bir oyun kurgulayabileceklerdir. Çantalı formda olan ürün her yere rahatlıkla taşınabilecektir. 5 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Bebekli doktor setleri sayesinde çocuklar bebekleri ile ilgilenebilecek ve bebeklerini tedavi edebilecektir. Bu setin içerisinde çocukların bakım verebileceği bir adet bebek ve pek çok doktor malzemesi bulunmaktadır. Bebeğin üzerinde aletleri kullanan çocuklar, kullandığı malzemelerin ne işe yaradığını da öğrenebilecektir.

Ayrıca bebekleri tedavi etmek isteyen çocuklar hayal gücü ve yaratıcılığını kullanarak oyunlar kurgulayabileceklerdir. Çocukların bayılacağı bu mükemmel setin bebeği 24 cm boyundadır. 4 yaş üstü çocukların kullanabileceği bu üründe CE belgesine sahiptir. Elif’in düşleri doktor seti, lisanslı bir üründür. Çanta formunda tasarlanan bu setin ön kısmında Elif’in düşleri ile ilgili sticker bulunmaktadır. Çanta açıldığında malzemeler iki taraflı olarak yerleştirilmiştir. İçerisinde yer alan pek çok malzeme ile çocuklar çok eğleneceklerdir.

Çocukların hem sevdiği bir karakteri hem de sevdiği bir oyuncak içeriğine sahip olması, daha etkin bir oyun deneyimi yaşayabilmesini sağlayacaktır. Plastik malzemeden tasarlanan bu ürün çok sert düşmediyse, kırılması neredeyse olanaksızdır. 10 parçadan oluşmakta olup bir adet kulpu bulunmaktadır. Çocuklar bu kulptan tutarak, dilediği her yere götürebileceklerdir. Hayatının her alanında istediği her an başarılı ve sevimli bir doktora dönüşebileceklerdir.

Ürün orijinal olup, CE belgesine de sahiptir. Pilsan Niloya doktor seti ise, Niloya hayranı olan çocukların çok seveceği ürünlerden biri olacaktır. Eğlenceli Niloya etiketleri ile çocukların müptelası olacağı bu ürün, totalde 9 parçadan oluşmaktadır. Çocukların hayal gücünün gelişimini destekleyen bu ürün aynı zamanda onların sosyalleşmesi içinde uygun bir seçim olabilir. Pratik çantası ve ergonomikliği ile hemen her yere taşınabilecektir. Çocuk sağlığına uygun hammaddeye sahip bu oyuncak, kanserojen madde barındırmayacaktır.

Oyuncak Doktor Seti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Barbie doktor seti oyuncak çocukların ilgisini çekebilecek bir diğer üründür. Barbie teması ile Barbie hayranı olan kişilere hitap edebilecek bu ürün,  15 farklı parça içeriğine sahiptir. Her bir parçanın üzerinde Barbie resimleri yer aldığı için çok sevimli bir görünümü bulunmaktadır. 3 yaş üzeri çocukların kullanımına uygun olmakla birlikte malzeme içeriğinde kesinlikle kanserojen bulunmamaktadır. Bu doktor setinin bir diğer özelliği ise otoskop ve steteskopun ses çıkarıyor oluşudur.

Kulak içini ışıkla aydınlatan otoskop hafif titreşim sesleri verebilecektir. Steteskop ise, kalp dinlenmeye başladığında kalp atışı benzerinde sesler çıkarabilecektir. Doktor ameliyat oyuncak seti , doktor setinin biraz daha gelişmiş bir modelidir. Bu sette ameliyat parçaları ve doktor kartları yer almaktadır. Bu nedenle çocuklar vücudun bölümlerini tanıyabilecek ve ameliyat kurgusu sayesinde çok eğlenebileceklerdir.

Çektikleri kartlarda yazan ameliyat parçalarını metale değdirmeden çıkarmak başarılı bir ameliyatın ilk kuralı olacaktır. Ameliyat parçalarını sorunsuz bir şekilde çıkaran çocuklar ise kartın arka kısmında yer alan ücreti kazanmış olacaktır. Birden fazla çocuğun oynayabileceği bu oyuncakta toplamda en çok parayı kazanan kişi en iyi doktor unvanı alabilecektir.

 Kutuda cımbız, 12 farklı ameliyat parçası ve oyun kartları yer alır. Oyuncak bilişsel açıdan yeterlilik gerektirdiği için 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir. Veteriner kliniği seti doktor setleri de hayvanlarla ilgilenmekten hoşlanan çocukları sevindirebilir. Hayvanları tedavi etmek üzere birçok malzeme içeriğinin bulunduğu bu set içerisinde aynı zamanda sevimli hayvanlara da yer verilmiştir.

Çocuklar bu oyuncak sayesinde hem veterinerlik hakkında bilgi sahibi olabilecek hem de hayvanları tanıma fırsatı bulabileceklerdir. Doktor oyuncak setleri fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden merak ettiğiniz tüm oyun setlerine ulaşabilir, dilediğiniz ürüne hızlı ve güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.