Bez Bebekler

Bez bebekler, her yaştan çocuğun rahatlıkla oynayabileceği oyun setleri arasında yer alır. Çocuklar için ilgisine hitap eden seçimler yapmak kadar malzeme içeriğine de dikkat edilmesi gerekecektir. Yumuşak formda olan bez bebekler, konforlu bir şekilde kullanabileceklerdir. Çocuklara zarar verme olasılığı bulunmayan bu bebekler aynı zamanda, Antialerjik özelliği ile kolayca silinerek temizlenebilecektir.

Her açıdan güvenle tercih edilebilecek bu bez bebekler birbirinden farklı tema ve özelliklerle tasarlanmıştır. Hemen her markanın birbirinden farklı bez bebeklerinin olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Bez bebekler kimi zaman evcilik oynarken, kimi zaman ise uyku arkadaşı olarak tercih edilebilecektir. Sağlıklı ve dayanıklı olan bu bebekler, uzun yıllar çocukların en sevdiği oyuncakları arasında yer alabilecektir.

Birbirinden Farklı Bez Bebek Modelleri ile Çocuklar Kendi Oyun Dünyasını Yaratabilecek!

Çilek oyuncak bebekler serisinde yer alan bez bebek, çilek konsepti ile herkesin sevebileceği bir oyuncak tasarımıdır. 30 cm boyutundaki bu bez bebek çilek tasarımı ile çok şirin bir görünüm sunabilecektir. Kaliteli malzeme içeriği sayesinde vücuda batmayan bu oyuncakların iç kısmında, silikon elyaf içeriği kullanılmıştır. Sağlıklı olan bu ürün Avrupa standartlarında üretilmiş olup, CE belgesi sertifikasını bulundurmaktadır.

Maviş gözleri, kırmızı yanakları ve şirin suratı ile çocukların müptelası olacağı bu ürün, uyku arkadaşı olarak kullanım için oldukça uygundur. Yeni moda oyuncak markasının bez bebek tasarımları ise, şapkalı olarak tasarlanmıştır. Uzun örgülü saçları bulunan bu bebek, turuncu saçları ile oldukça farklıdır. İçinde elyaf kullanılan bu ürün 45 cm boyutundadır. Elyaf kullanımı sayesinde, yumuşacık olup çocukları sarıp sarmalayacaktır.

Büzgülü, dantelli ve rengarenk bir elbisesi olan bebek evcilik oyunlarında keyifle oynanabilecektir. CE belgeli olan bu bebekler, herhangi bir toksik madde kullanımı olmadan tasarlanmıştır. Bu nedenle ebeveynler güvenle tercih edebileceklerdir. 6 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu bebekler, hafif yapısı ile her yere rahatlıkla taşınabilecektir. Bu bebekler yumuşak oluşu sayesinde çocukların duyusal zekasının gelişimine de katkı sağlayabilecektir.

İstenen her şekli kolayca alabilmesi , çocukların dilediği şekle sokabilmesini sağlar. Köpük kafa bez bebek oyuncak, uyku arkadaşı ya da evcilik için kullanılabilecektir. Bunun yanı sıra sevimliliği ve güzelliği ile güzel bir hediyede olabilecektir. 40 cm boyundaki bu bebek, dekoratif tasarımı ile öne çıkmaktadır. Yetişkinlerinde ilgisini çekmesi nedeniyle sevdikleriniz içinde hoş bir seçim olabilecektir.

Sevimli ve güzel Mia bebek 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir. Puantiyeli bez bebek tasarımları, güzel elbisesi ve sevimli saçları ile çocukların hayranı olacağı bir oyuncaktır. Puantiyeli ve renkli kıyafetleri bulunan bu sevimli bebek yumuşak, antialerjik yapıda ve kesinlikle toksik madde barındırmayan bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

Müzikli Bez Bebekler Sayesinde Oyun Deneyimi Daha Keyifli Bir Hale Dönüşebilecek!

Müzikli bez bebekler, kategorinin en ilgi çeken modelleri arasındadır. Kkd müzikli bez bebek modeli, insan sağlığına uygun malzemelerle üretilmiştir. Ebeveynlerin güvenle tercih edebileceği bez bebek, 5 farklı içerikte şarkı söyleyebilecektir. Özel olarak tasarlama düğmesi sayesinde, düğmesine basılarak bir diğer müziğe geçilebilecektir.

İç kısmında silikon elyaf kullanılan ürün silinerek kullanılabilecektir. Arka kısmında yer alan özel pil bölgesi sayesinde pil bittiğinde değişimi yapılabilecek ve yeniden çalışması sağlanabilecektir. 40 cm boyundaki bu neşeli bebek, bebek ve okul öncesi çocukların kullanımı için uygundur. Bunun yanı sıra yetişkinler içinde tercih edilerek, dekoratif amaçlı kullanımı sağlanabilecektir.

Masha bez bebek oyuncak, çocukları çok sevdikleri Masha karakteri ile buluşturabilecektir. Masha ve Koca ayı çizgi filminin sevilen karakteri Masha yaramazlığı, iyimserliği, yardımseverliği ve sevimliliği ile her çocuğun sevdiği karakterler arasındadır. CE belgeli olan bu oyuncak, Avrupa Standartlarında tasarlanmış bir üründür.

27 cm boyunda olan bu ürün, iç kısmında kullanılan elyaf içeriği sayesinde oldukça yumuşaktır. Yüz kısmında et kullanılan bu oyuncağın saç kısmında ip malzemesi kullanılmıştır. Başlığı ve elbisesi çıkarılabilen Masha’nın şarkı söyleyebilme özelliği bulunmaktadır. Çizgi filmin en çok sevilen şarkılarını söyleyebilen bu sevimli Masha çocukları çok eğlendirebilecektir.

Vardem bez bebek modelleri kalitesi ve güzelliği ile her çocuğun sevgisini kazanabilecek bir oyuncaktır. 50 cm boyundaki bu oyuncak oyun arkadaşı olarak kullanılarak, birbirinden keyifli evcilik oyunları kurulabilecektir. Bunun yanı sıra uyku arkadaşı olarak tercih edilebilecek bu oyuncak sayesinde çocuklar huzurlu ve güvenli bir şekilde oyunlar oynayabileceklerdir.

Her yaştan bebeğin oynayabileceği bu sevimli oyuncağın üzerinde yer alan kıyafetinden ayrı bir kıyafeti daha bulunmaktadır. Çocuklar dilediği zaman bu bez bebeğin kıyafetini değiştirerek, farklı görünmesini sağlayabileceklerdir. Saçları ikiye ayrılarak bağlanmış bu oyuncağın saç aksesuarları sayesinde çocuklar bambaşka saç tasarımları oluşturabileceklerdir. Toksik madde içermeyen ve Antialerjik özelliği bulunan bu bez bebek, silinerek kolayca temizlenebilecektir. Çocuklar için herhangi bir risk taşımaması sayesinde bebeklerde ve okul öncesi çocukların oynaması için temin edilebilecektir.

Bez Bebek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

El yapımı bez bebek modelleri, çocukların ilgisini çekebilecek ve sağlıklı ürünler arasında bulunmaktadır. Balerin bebek tasarımları, evcilik oyunları için doğru bir seçim olacaktır. Özel el yapımı olan bu ürünlerde kullanılan malzemeler nedeniyle sağlıklı olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. 60 cm boyundaki bu üründe peluş malzeme olarak bilinen velboa kumaş içeriği kullanılmıştır.

Ayrıca iç kısmı da yumuşak elyaf ile doldurularak çocuklara zarar vermesi olasılığının önüne geçilmiştir. Silinerek temizlenen bu ürün antialerjik yapıdadır. Balerin topuzu, balerin kıyafeti ve babeti bulunan bu sevimli bebek, her ayrıntısıyla güzeller güzeli bir balerini andırmaktadır. İster oyun arkadaşı, ister uyku arkadaşı olarak kullanılabilen bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygun olacaktır.

Çocukların çok sevdiği oyuncak modellerinden Lahana bebek, geçmişten günümüze en çok tercih eden bebeklerden biridir. Bonus ve renkli ipten tasarlanan saçları çok ilgi çekicidir. Bu nedenle bu oyuncak ile oynamaktan zevk alamayan bir çocuğun olması olanaksız olacaktır. Yeşil, pembe, sarı ve kırmızı gibi capcanlı renklerden tasarlanabilen saçları kalın ve dayanıklı iplerden oluşturulabildiği için kopma olasılığı bulunmayacaktır.

%100 yerli ve el yapımı bez bebekler, velboa malzeme kullanılarak oluşturulmuştur. İç kısmına silikon elyaf kullanılan bu tasarımda yüz ve el kısmı et dolgusu kullanılmıştır. Üretimi sırasında kullanılan malzeme sayesinde bu bebekler uzun yıllar mis gibi kokacaktır. 70 cm boyundaki bu bebekler, büyük oluşu sayesinde çocuklara evcilik ve uyku sırasında eşlik edebilecektir.

Bez bebeklerin büyük bir kısmı Antibakteriyel ve Antialerjik yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenle hiçbir çocuğa alerji yapması olanaksız olacaktır. Bunun yanı sıra Antibakteriyel yapısı sayesinde bakteri üretmeden kullanılabilir. Yıkamak gerektiğinde ise makineye kolayca atılarak yıkanabilecektir.

Ancak yıkama sırasında bebeğin fonksiyonları hasar alabileceğinden müzikli ya da ışıklı olan bebeklerin silinerek temizlenmesi önerilir. Yıkama sırasında kimyasal maddelerden ve yüksek sıcaklıktan uzak durulması gereklidir. Oyuncak bez bebekler fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine göre farklılık gösterebilecektir. Bebeklerin fiyatları ve özelliklerini inceleyebilmek için sayfamızı ziyaret edebilir, avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.