1 2 3 >

Model Bebekler

Model bebekler, özellikle kız çocuklarına hitap eden oyuncak kategorileri arasında yer almaktadır. Farklı kıyafetler ve aksesuarlarla öne çıkan bu bebekler çocukların güzel bir evcilik oyunu deneyimi yaşayabilmesine yardımcı olacaktır. Çocuklar doğası gereği ev yaşantısına oldukça ilgili ve alakalıdır.

Onlar için evcilik oyunları ya da annelik oyunları diğer oyun türlerinden daima önde olacaktır. Bu bebeğe sahip olan çocuklar bebeklerinin saçlarını tarayabilecek, birbirinden güzel kıyafetlerini giydirebilecek ya da onlara annelik yapabileceklerdir. Dilediği oyun türünü kurgulayabilen kız çocukları daha sosyal, duygularını ifade edebilen ve dışa dönük olacaklardır.

Model Bebekler ile Çocuklar Kendi Dünyasını Keşfedebilecek!

Model bebekler capcanlı ve güzel kıyafetlerinin yanı sıra birbirinden farklı konsept temaları ile tasarlanmıştır. Bu temalar çocukların sevdiği ve ilgi duyduğu aktiviteleri yapabilmesine imkan sağlayacaktır. Barbie markasının model bebekleri kız çocuklarının en çok sevdiği ve oynadığı oyuncak tasarımları arasında bulunmaktadır.

Barbie bebekler arasında bulunan Dreamtopia karlar prensesi konsepti, çocukların sıkılmadan oynayacağı zevkli bir oyun içeriğine sahiptir. Sihirli bir moda dünyasından gelen bu bebek güzelliği ile büyüleyecektir. Oldukça havalı olan bu bebek kar tanesi desenli gelinliği, parıltıyı kıyafeti ile kraliyet ailesinden gelmiştir. Bu kostümü güzel olduğu kadar oldukça da gizemlidir.

Göğüs kısmına basıldığında, hızlı bir şekilde elbisesi açılmakta ve lavanta renginde kusursuz bir elbise ortaya çıkmaktadır. Uzun sarı saçlarının arasındaki pembe gölgeler çocukların çok sevdiği ayrıntılardan bir tanesidir.  Bu büyüleyici set içerisinde bebeğin saçlarının taranabilmesi için özel bir saç tarağı da yer almaktadır.

 Barbie bebeklerin Chelsea okulda oyun seti, çocuklara okul üzerinden oyun kurabilme fırsatı sunabilecektir. Tamamen okul konsepti ile tasarlanan bu oyun setinde, Barbie ve arkadaşına eğitim veren çocuklar, başarılı birer öğretmene dönüşebilecektir. Bu oyun setinde bulunan özel kafeterya sayesinde Barbie bebekler teneffüslerde atıştırabilecek ya da tasarlanan park sayesinde diledikleri gibi eğlenebileceklerdir.

Barbie oyuncak bebekler kategorisinde bulunan hayvan merkezi, çocuklara hayvan sevgisini aşılayabilecektir. Veteriner olan Barbie, bu oyun setinde hayvanlara yardım ederek onların hayatını kurtaracak. Hayvanların yaşam alanlarının yer aldığı bu oyun setinde yer alan halatlı sepet hayvanların taşınabilmesine yardımcı olacaktır. Oyun setinin içerisinde köpek, kedi, tavşan, sincap ve geyik gibi birbirinden farklı hayvanlar yer almaktadır.

Bunun yanı sıra setin içerisinde bir veterinere gerekli olan tüm sağlık gereçleri bulunmaktadır. Çocuklar Barbie ile birlikte bu araç gereçleri kullanarak, keyifli oyunlar kurabileceklerdir. CE belgeli bu oyun seti okul öncesi dönemdeki bebeklerin kullanımı için uygundur.

Birbirinden Güzel Model Bebekler Sayesinde Çocuklar Hiç Sıkılmayacak!

Barbie model bebek kategorisinin Gardırobum koleksiyonu, kıyafet değişikliği yapmaya bayılan kız çocuklarının çok ilgisini çekecek. Özel olarak oluşturulan bu gardırop setinde hemen her şey rahatlıkla bulunabilecektir. Gardırobum seti sayesinde çocuklar güzelliğine ve kıyafetlerine düşkün olan Barbie’yi dilediği gibi giydirebilecek, istediği ayakkabıyı giymesini sağlayabilecek ve aksesuar kullanmasına yardımcı olabilecektir.

CE belgesi bulunan bu oyuncak içerisinde 4 farklı kıyafet, 1 adet valiz, 3 farklı ayakkabı, 5 adet çanta ve birbirinden farklı takı- toka aksesuarları yer alacaktır. Okul öncesi çocukların kullanabileceği bu muhteşem oyun setine Barbie bebek dahil edilmemiştir. Barbie pembe uçağım konsepti, Barbie ve arkadaşını türlü maceralara sürükleyebilecektir. Çocukların hayal gücüne olumlu katkılarda bulunabilecek bu oyuncak, üst ve yan kısımlarından açılabilir.

Aynı zamanda tekerlek kısımlarından ittirilerek hareket etmesi sağlanabilecektir. Barbie ve arkadaşı bu uçakta dilediği gibi dinlenebilecek, atıştırabilecek ve kitap okuyabileceklerdir. Bebek, uçak ve onlarca aksesuar seçeneğine sahip bu oyuncak çocukların hiç sıkılmadan saatlerce oyun oynayabilmesine imkan sağlayacaktır. Barbie sonsuz hareket model bebek, birçok yönden hareket ettirilebilen nadir bebeklerden biridir.

Bu bebeğin tam olarak 22 eklem noktası bulunmaktadır. Bu nedenle 22 eklem noktası üzerinden istenen her şekle kolayca girebilecektir. Bu bebek bisiklete binebilecek, bale yapabilecek, jimnastik yapabilecek hatta ve hatta bağdaş bile kurabilecektir. Sonsuz hareket özelliği ile çocukların en sevdiği oyuncaklarından biri haline gelecek bu bebek, okul öncesi çocukların kullanımı için uygundur. Zayıf ve uzun bacaklı model bebekler kadar ilgi gören bir diğer bebek ise kilolu model bebeklerdir.

Bu bebekler, çocuklar üzerindeki standart zayıf ve uzun boylu bebek algısını kırabilecektir. Gerçekçi vücut ölçülerine sahip bu bebekler sayesinde çocukların ve yetişkinlerin güzellik algısı kırabiliyor. Bu oyuncaklar ile çocuklar güzel olmak için zayıflaması gerektiğini düşünmeden dilediği gibi oyunlar kurabilecek ve bu bebeklerden psikolojik açıdan olumsuz etkilenmeyecektir. Farklı konseptlerde tasarlanan gerçek kıvrımlı bebekler, CE sertifikalı olup Avrupa standartlarında tasarlanmış sağlıklı bebeklerdir.

Model Bebek Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Model bebekler serisinde yer alan Winx Club bebekler, kategorinin en ilgi gören oyuncaklarından bir diğeridir. Kelebek kanatları ve sevimli suratları ile çocuklar hayranlık duydukları bu bebekler birbirinden farklı saçları, giyimleri ve özellikleri ile ilgi çekicidir. Oynar eklemleri bulunan bu bebekler, sonsuz hareket özelliği sayesinde birçok aktiviteyi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilecektir.

Winx Club bebekleri de birbirinden farklı temalar ile çocuklara sunulmuştur. Öne çıkan temalardan bir tanesi ise, araba konseptidir. Winx Club için özel olarak tasarlanan bu araba, hareket ettikçe arabanın kanat bölgesi de hareket edebilecektir. Arabanın bagaj ve kapı kısımları açılarak iç kısmına birbirinden farklı aksesuarlarda yerleştirilebilecektir. 

Pilsiz olarak tasarlanan bu oyun seti içerisinde bir adette Winx bebeği bulunmaktadır. En güzel oyuncak bebekler arasında yer alan Calleigh bebekleri birbirinden farklı temaları ile çocuklara kaliteli bir oyun deneyimi sunabilecektir. CE belgeli bu bebekler, herhangi bir toksik madde içermeyecektir. Aile temalı oyun seti bir anne, bir baba ve birde bebekten oluşturulmuştur.

5-7 yaş aralığındaki okul öncesi çocukların kullanımına uygun olan bu oyuncak tasarımları sayesinde çocuklar aile hayatını canlandırabileceklerdir. Birbirinden farklı aksesuarların bulunduğu bu set, evcilik oyunlarına ilgi duyan çocuklar için doğru bir seçim olabilecektir. Frozen model bebek tasarımları Karlar Ülkesi animasyon filmine ilgi duyan çocuklar için güzel bir seçenek olabilecektir.

Maceracı, eğlenceli ve keyifli olan bu oyuncak seti Avrupa normlarında üretilmiş olması sebebiyle güvenle tercih edilebilecektir. Olaf ve Elsa oyun seti, ayrılmaz ikiliyi bir araya getiren bir oyuncak türüdür. Aralarındaki sihirli bağı bilen çocuklar bu oyuncak sayesinde çok eğleneceklerdir. Elsa sağ kolunu kaldırdığında, Olaf hareket edebilmekte ve konuşmaktadır.  Elsa kolunu indirince ise farklı ifadeler söyleyebilecektir. Olaf 20’den fazla Türkçe kelime söyleyebilecektir.

Oyuncak büst model bebekler makyaj yapmaktan hoşlanan kız çocukları için güzel bir aktivite olabilecektir. Saç aksesuarları ve makyaj malzemeleri bulunan bu bebekler esmer, sarışın ya da kumral olmak üzere 3 farklı şekilde olabilecektir. Çocuklar dilediği bebeği seçerek, onlara farklı saç tasarımları yapabileceklerdir.

Yine makyaj malzemelerini kullanarak, diledikleri gibi görünmelerini sağlayabileceklerdir. Gerçek gibi oyuncak bebekler fiyatı ürünün markası ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir. Sayfamız üzerinden tüm model bebek modellerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.