ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çalışma Masası ve Yazı Tahtaları

Bebekler doğdukları andan itibaren yeni bilgiler öğrenmeye başlarlar. Gerek yetişkinleri gerekse etraflarında gördüklerini anlamlandırmaya çalışarak başladıkları bu yolculukta alacakları eğitim de ilerideki hayatları için temel oluşturmaktadır. Küçük yaşta oyunlarla başladıkları eğitim hayatlarına ilerleyen yıllarda çeşitli aktiviteler ve ardından da derslerle devam ederler. Bu nedenle çocukların gelişiminde oyun oynamak kadar eğitim de önemli bir yere sahiptir.

Taşınması Kolay ve Pratik Yazı Tahtası Hem Sizin Hem De Çocuğunuzun Vazgeçilmezi Olacak

Çocuklar küçük yaştan itibaren el ve göz koordinasyonu konusunda gelişmeye yatkındır. Erken yaşta alacakları eğitimler ilerdeki hayatlarında da işlerine yarayacağı gibi çabuk öğrenmeye yatkın oldukları için fiziksel gelişimleri kadar zihinsel gelişimlerine de katkıda bulunur. Evinde bulunduracağınız çalışma masası ve yazı tahtaları sayesinde çocuklarınızın alacakları eğitimin kalitesini arttırabilirsiniz.

Öğrenmek çocuklar için de yetişkinler için de hayat boyu devam eden bir aktivitedir. Bebekler yeterli kas gelişimini sağladıktan sonra ellerine aldıkları ilk kalemle bir şeyler çizmeye başlar ve bu uzun bir eğitim hayatının aslında başlangıcıdır. Öncelikle basit resimler çizmekle başlarlar.

Bu resimler onların hayal gücünü geliştirmelerini sağladığı gibi el ve göz koordinasyonunun gelişmesinin de en temel sebeplerinden biridir. Bu süreçte bebekler özellikle de yürümeye başladıktan sonra duvarları ve yerleri çizmeye de çok istekli olurlar. Bu noktada sahip olacağınız bir silinebilir yazı tahtası sizin için hayat kurtarıcı olabilir.

Bu ürün boyutlarına göre taşınabilir de olduğundan ihtiyacınıza uygun olarak size sunulmaktadır. Orta ve küçük boyutlu olanları çantada taşımak için de idealdir. Evinizin haricinde arabada, dışarda ve okulda da çocuğunuzun rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Büyük boyutlu olanlarını ise ister çocuğunuza eğitim vermek ister oyun oynarken ya da resim çizerken kullanmaları için gönül rahatlığıyla evinizde kullanabilirsiniz.

Çocukların beğenilerine uygun olarak tasarlanmış ürünlerin çeşitli renkleri de bulunmaktadır. Kız çocuklarının çoğunluklu tercih ettiği pembe ve kırmızı gibi renklerin yanında erkek çocukları için mavi ve yeşil gibi seçenekler de sitede yer almaktadır. Tercih ettiğiniz model ve renkte her türlü çeşit modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Yazı Tahtaları

Boyama yapmaktan yazı yazmaya her ihtiyaca ve yaşa hitap eden yazı tahtası çok fonksiyonlu olup evdeki herkese yönelik bir işlev görebilmektedir. Yetişkin bireylerin ofislerine kullanabileceği gibi ders sırasında gençlerin ve çizim yapmak için de daha küçük yaştakilerin işine yarar. Bu noktada ihtiyacınıza yönelik uygun modeli belirlemekle başlamak en doğrusu olacaktır. Daha küçük yaştaki kullanıcılar için abaküslü yazı tahtası tercihi çok yerinde olacaktır. Tek bir ürün içerisinde bulunan yazı tahtası, abaküs, saat, kalem ve damgalar ile birçok farklı fonksiyonu sayesinde çocukların da elinden düşürmeyecekleri bir araç olacak. İster kalemle yazı tahtasına yazılar yazabilir veya resimler çizebilir, isterlerse damgalarla tahtaya şekiller yapabilir, isterlerse abaküs sayesinde sayı saymayı ve saat sayesinde de saatleri öğrenebilecekleri bu çok fonksiyonlu ürün hem eğlenceli hem de öğretici işlevde kullanılabilir.

Pek çok farklı modellerinin bulunduğu ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek yazı tahtası modelleri daha sade modelleri ile de sitede bulunmaktadır. Çocukların el ve göz koordinasyonları için de çok önemli olan yazı yazmak ve resim çizmeyi öğrenebilecekleri ürün, silinebilir olduğundan sayısız defa kullanılabilir. Tutma yeri sayesinde kolayca taşınabilir olması da pratikliğini bir kat daha arttırırken tüm parçaların da sabit yerleri olması kaybolmalarının önüne geçmektedir. Ürünün kalem kısmı bir iple tahtaya tutturulmuştur. Bu sayede taşınabilirliği kolaylaşmış olmasına rağmen çocuğunuzun kalemle hareket kabiliyetinin azalmaması için ayrıca özen gösterilmiştir.

İlerleyen yaşla beraber kullanılabilirliği de artan daha büyük bir model olan ayaklı yazı tahtası ise farklı işlevlerde kullanılabilmektedir. Öncelikle ahşap ve alüminyum çeşitleri bulunmakta olup tercihe göre seçenekler değerlendirilebilir. Ahşap olanların ayakları sabit olmakla beraber çift taraflı olarak kullanabilmektedir. Daha güvenli bir destek sunduğu için yaşı daha ufak çocuklar için de tercih edilebilir.

İki tarafına da yazı yazılabilir modelleri bulunduğu gibi bir tarafı abaküslü olanları da mevcuttur. Tahtanın altında bulunan raf sayesinde kullanılan kalemler ve silgiler kolayca depolanabilir. Alüminyum modellerde ise ayakların yüksekliğini ayarlamak mümkündür. Bu sayede istenilen düzeyde ayarlanabilen hareketli yazı tahtaları her türlü yere kolayca uyum sağlayabilir.

Ders Çalışmayı Sevdirecek Çalışma Masası Modelleri

Her evin demirbaşlarından biri olan çalışma masası kullanım şekline ve kullanacağınız alana göre pek çok farklı boyutlarda sizlerin tercihine sunulmaktadır. Belirli bir yaşa kadar çocukların yetişkinlerin kullandığı masaları kullanmaları hem fiziksel açıdan çocuklar için uygun olmamakta hem de tehlike oluşturabilmektedir. Bu nedenle özel olarak üretilmiş çocuk çalışma masa sandalye takımı çeşitleri bulunmaktadır.

Daha ufak boyutlarda olan bu setlerin içerisinde masa ve sandalye beraber gelmektedir. Hem dayanıklı hem de hafif oldukları için kolaylıkla yetişkinler tarafından taşınabilir ya da küçük mekanlarda kullanılmadığı zamanlarda katlanarak kaldırılabilir. Aynı zamanda çocuklar arasında çok popüler olan çizgi film karakterleri ve süper kahraman temalı olanları bulunduğu gibi çok çeşitli renkleri de mevcuttur. İçeriğinin çocuklara uygun olarak tasarlandığı bu özel ürünler sivri olmayan köşeleri ile güvenli bir kullanım sunar.

Belirli bir yaştan sonra ise çocuklar da yetişkinlerin kullandığı modelleri tercih edebilirler. Bu tür çalışma masası modelleri ebat olarak daha büyük olduğundan parçalı olarak teslim edilir. Teslimat sonrasında ise kurulum için gerekli tüm malzeme ve yönlendirmeler ürün ile beraber gönderilmektedir. Kolayca kurulum yapılmasının yanı sıra oldukça da sağlam olduklarını belirtmeliyiz. İstediğiniz modele göre birçok farklı materyalden yapılmış ürün bulmanız mümkün. Daha modern bir görünüm isteyenler için metal içerikli ve köşeleri daha belirgin modeller tercih edilebilirken daha sportif bir görünüm için canlı renkler ve yuvarlak modeller tercih edilebilir. Bu üründe genel olarak en çok ahşap görünümlü ve beyaz renkli olanlar tercih edilmektedir. Bunun asıl sebebi ise pek çok mekân için uygun modeller olmalarının yanı sıra her yere de uyum sağlayan renklere sahip olmalarıdır.

Kullanıcılar isteklerine göre daha büyük veya küçük ebatlı masalar tercih edebilecekleri gibi kütüphaneli veya raflı modeller de seçebilirler. Kullanım ihtiyacına göre hem ders hem de okuma kitaplarını depolamak adında pratik bir çözüm olabileceği gibi mekânın dekorasyonuna uygun parçalarla görünümü de uyum sağlayabilir. Raflı modeller saklama alanı olarak da kullanıma uygun olup, bilgisayar kullanımı için de ekstra alan sağlar.

Kullanacağınız alanın ölçüsüne göre daha geniş alan kullanımı sunan modellerin yanında dar alanlar için çok daha az yer kaplayan ancak size kullanışlı bir çalışma alanı sunan modeller de mevcuttur. Her evde mutlaka bir çalışan, bir öğrenci ya da küçük bir çocuk vardır. Evinizde geçireceğiniz zamanın kalitesini arttıracağı gibi işlerinizi yaparken size alan sağlayacak, çocuklarınızın ders çalışma motivasyonunu arttıracak ve ihtiyacınız doğrultusunda farklı renklerde ve ebatlarda bulabileceğiniz pek çok modelin yanı sıra çocuk çalışma masası modelleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.