1 2 >

Lego

Lego markası çocukların severek oynadığı lego modellerinin üreticisidir. Lego oyuncaklar geçmişten günümüze, çocukların büyüme ve gelişim sürecine olumlu katkılar sağlayan oyuncak içerikleri arasındadır. Çocukların bıkmadan ve sıkılmadan oynayacağı bu oyuncaklar, şekil ve renk bazında birbirinden farklıdır.

Bu farklılıklar çocukların farklı ve benzer ilişkilerini öğrenebilmesine yardımcı olabilecektir. Bunun yanı sıra çocuklar şekillerin ve renklerin ne olduğunu öğrenebileceklerdir. Şekillere göre sıralama ve eşleştirme yapan çocuklar, hayal gücünü zorlayarak birbirinden farklı tasarımlar oluşturabilecektir.

Lego Oyuncak Modelleri ile Çocuklarınızın Hayal Gücünü Geliştirin!

Lego oyuncakları, sayı treni özellikle okul öncesi çocuklar için iyi bir uğraş olabilecektir. Bu tren sayesinde çocuklar sayı saymaya eğlenceli ve renkli bir adım atabileceklerdir. Tren sayılara göre dizilirken, sayıların pekiştirilmesine yardımcı olabilecektir. Ayrıca her bir vagon farklı renk içeriğine sahip olacağı için renklerinde kavranabilmesi oldukça kolay olacaktır. Bu ürünler çocukların kolayca kavrayabilmesi için özel olarak üretilmiştir.

Malzeme içeriğinde ise herhangi bir kanserojen madde barınmamaktadır. 6 ay ve sonrası çocukların kullanabilmesi mümkün olsa da en ideal yaş aralığı okul öncesi çocukluk dönemidir. Lego seti arkadaşlık otobüsü, tam olarak 778 parçadır. Parçaları mini formda olduğu için bu ürünün 6 yaş ve üzeri çocuklar için kullanımı önerilmektedir. Otobüs şeklini tasarlayan çocuklar arkadaşları bir araya getirdikten sonra bu arkadaşlık otobüsü ile keyifli vakit geçirebileceklerdir.

Lego Oyuncakları ile Çocuklar Zamanın Nasıl Geçtiğini Anlayamayacak

Lego setleri arasında yer alan Chevrolet araba tasarımı, özellikle erkeklerin müptelası olacağı bir oyuncak olacaktır. Turuncu ve siyah tasarımı ile büyüleyen bu Lego, mini formda tasarlanan tam 579 parçadan oluşturulmuştur. Çocukların tutkunu olduğu Chevrolet modelini oluşturacağı bu model sayesinde sıkılmak imkansız olacaktır.

Lego çeşitleri arasında bulunan Yaratıcı eğlence kutusu, 120 parçadan oluşturulmuştur. Parçalarının rengarenk oluşu okul öncesi çocuklara renkleri ve açık- koyu kavramlarını oturtabilmesine yardımcı olacaktır. Bu sete sahip çocuklar legoları kullanarak hayvanlar, çiçekler ya da hayal gücü ile bağlantılı bambaşka içerikler oluşturabileceklerdir.

Lego markasının ürün yelpazesinin bir hayli geniş olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerinin fiyatlarını ve içeriğini inceleme fırsatı bulabilir, çocuğunuzun yaşı ve ilgisi doğrultusunda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.