Cicciobello

Cicciobello bebekler sevimliliği ve işlevselliği ile çocukların kısa zamanda gönlünü kazanabilmiştir. Çocukların zihinsel ve bilişsel yönden gelişimini destekleyen bu bebekler çocuklarda taklit yeteneğini geliştirecektir. Böylece çocuklar bebekten öğrendikleri birçok şeyi, yerine getirebileceklerdir. Cicciobella oyuncaklar yalnızca gelişim süreci ile değil dayanıklılığı ile de göz doldurmaktadır. Sağlıklı metaryeller kullanılarak oluşturulan bu bebekler, uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabileceklerdir.

Cicciobello Bebekler ile Çocuklarınızın Büyüme ve Gelişim Sürecini Destekleyin!

Cicciobello bebek modelleri içerisinde bulunan İlk dişim bebeği, çocuklara bebeklerin diş çıkarma dönemi hakkında bilgiler veriyor. Diş çıkmasının kötü bir şey olmadığının anlatılabilmesi için tasarlanan bu oyuncakta bebeğin dişi çıkıyor ve kayboluyor. Diş kaşıma halkası ağza yaklaştırıldığında ise diş yeniden görünür bir hale geliyor. Mıknatıslı bir yapı ile oluşturulan bu oyun seti, çocukların diş çıkarma ve dişçi korkusunu yenmesine yardımcı olacaktır.

30 cm boyutundaki bu bebek setinde bir adet mıknatıs, bir adet diş ve bir adet mıknatıs da yer almaktadır. Cicciobello çok öpüyorum en ucuz model bebeklerden bir tanesidir. Kalpli tulumu ile çok sevimli olan bu bebek, kız çocuklarına eğlenceli bir annelik deneyimi yaşatabilecektir. Annesiyle yapmak istediklerini, ona hislerini ve sevgisini anlatan bu bebek öpücük vermek istediğinde yanağını uzatabilecektir. 14 farklı cümle,6 farklı ses çıkarabilen bu bebek aynı zamanda kahkahalar atabilecek ve gerçek öpücük sesi çıkarabilecektir.

Cicciobello Oyuncakları ile Kız Çocukları Annelik Deneyimi Yaşayabilecek!

Cici Bella yaz tatili konsepti ile oluşturulan bebek, kıyafetleri ile çok tatlı! Gözlüğü ile dikkat çeken bu bebeğin bir özelliği daha var. Güneşte kaldığında yüzü ve göbeği kızararak bronzlaşmaya başlıyor. Sevimli mi sevimli bu bebek, dayanıklılığı ile yıllarca çocuklarınızın en iyi arkadaşı olabilecektir.

Cicciobello Çok hastayım bebek, hasta olunca yanakları kızaran bir bebektir. Çocuklar Steteskop yardımı ile göğüslerini dinleyebilecek ya da ateş ölçer ile ateşini ölçebileceklerdir. Tüm bunların yanı sıra bu bebeğe iyileşmesi için iğnede yapılabilecek. Hasta olduğunu belirten cümleler kuran ve yardım isteyen bu bebek, iyileştiğinde ise kahkahalar saçarak çok sevinebileceklerdir. Sizde çocuklarınızın Cicciobello oyuncakları ile eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamasını isterseniz, sayfamızı mutlaka incelemelisiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.