1

Uyku Arkadaşları ve Dönenceler

Uyku arkadaşları ve dönenceler, bebeklerin düzenli ve huzurlu bir uyku uyumasına imkan sağlayacaktır. Uyku bebek ve çocukların büyüme ve gelişimi için hayati bir unsurdur. Uykusunu alan bebekler daima olumlu yönde gelişim sergilemekte ve daha huzurlu olmaktadır. Özellikle bebekler, henüz dış dünya konusunda oldukça ürkektir.

Bu nedenle yalnız olduğunu anladıkları zaman, ağlayarak tepki vereceklerdir. Bebekleri sürekli ağlayarak yalnız olmak istemediğinin sinyalini vermesi, bu dönemde ebeveynleri oldukça zorlayacaktır. Uyku arkadaşları ve dönencelerin tercih edilmesi bebeklerin yalnız olmadığını hissetmesini sağlayacaktır. Sayfamızda birçok markaya ait uyku arkadaşı ve dönenceler yer almaktadır.

Bebeklerin Huzurlu Bir Uyku Uyuyabilmesi İçin Uyku Arkadaşları…

Müzikli uyku arkadaşları bebekleri en çok ikna eden ürünler arasındadır. Bu uyku arkadaşlarında birbirinden çeşitli müzikler yer alacaktır. Ebeveynler dilediği müziği açarak çocukların uykuya dalmasını sağlayabilecektir. Şifonyerin üzerine konulduğunda bebekler bu sesleri rahatlıkla algılayabilecek ve huzurlu bir uykuya dalabileceklerdir. Çocuklar bu müzikler etkisinde duyusal açıdan gelişimini sürdürebileceklerdir. Aynı zamanda, bebekler yanında birini hissederek güven duygusuna sahip olabileceklerdir.

Sakinleşen bebekler gün içerisinde daha mutlu ve huzurlu olur. Müzikli uyku arkadaşları 10 ila 30 dakika arasında kesintisiz olarak müzik çalabilecektir. Sert plastik malzeme içeriği ya da kauçuk malzemeden tasarlanması nedeniyle sorunsuz bir şekilde kullanılacaktır. Hafif bir ağırlığının bulunması her yere kolayca taşınabilmesine yardımcı olacaktır. Pille çalışan bu üründe birbirinden sevimli hayvan figürleri kullanılmaktadır. Çocukların sevebileceği sevimli karakterlerden tasarlanan ışıklı uyku arkadaşları ortamın karanlığını kırma açısından doğru bir seçim olabilecektir.

Bu oyuncaklar sarılma refleksi bulunan 18 ay ve üzeri çocuklar için uygun olacaktır. Göğüs kısmına bastırıldığında ışık yanarak ortamın loş bir görünüme ulaşmasına yardımcı olur. Minimal düzeyde arkadan çalan tını, çocukların sakinleşmesini sağlayabilecektir. Çocuklar bu sevimli ve huzur verici uyku arkadaşlarına sarılarak, sabaha kadar deliksiz uyku uyuyabileceklerdir. Gece lambası şeklinde oluşturulan uyku arkadaşları renk değiştirerek ortama farklı bir ambiyans katacaktır.

Efektler ve renkli ışıklar sunan bu oyuncak daha çok algılama kabiliyeti yüksek olan 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımına uygundur. Düğmelerden istenen renk kolayca ayarlanabilecektir. Başlatıldığında tavan kısmında hoş bir gökyüzü ambiyansı yaratacaktır. Bu çocukların çok hoşuna gideceği için, çocuklar kendine ait odalarında huzurlu bir uyku deneyimi yaşayabileceklerdir.

Herhangi bir hayvan tasarımı ile oluşturulabilen bu uyku arkadaşı, 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. Başlatıldığında ortalama 30-45 dakika kesintisiz olarak yanabilecektir. Sonrasında ise anında kapanacaktır. Isınmayan ve çevreye hiçbir zararı bulunmayan bu oyuncak, hoş bir ambiyansın oluşturulması adına tavandan 1-2 metre uzakta yer almalıdır. Gövde kısımları plastik, baş kısmı peluş olan bu oyuncaklar hafif oluşu ile rahatlıkla bir yerden bir yere taşınabilecektir. Bu gece lambalarının kesinlikle radyasyon yayma olasılığı bulunmamaktadır.

Uyku Arkadaşları ile Bebeğiniz Deliksiz Bir Uyku Çekecek!

Çekmeli sesli oyuncak modelleri beşik dönenceleri olarak da adlandırılabilecektir.  Özel aparatı sayesinde beşiğin kenar bölümünden sallandırılarak kullanılabilir. İpi çekildiği andan itibaren ip içeriye dolanana kadar, müzik çalmaya devam edecektir. Çocuklar bu oyuncak sayesinde görsel ve işitsel zekasını geliştirebilecektir. Müzik çalarken oyuncağın gökyüzü bölümü sürekli olarak dönecektir.5 dakika boyunca çalma kapasitesi olan bu dönence çalmaya başladığı andan itibaren çocukların huzurlu bir şekilde uyumasını kolaylaştıracaktır.

%100 güvenli olan bu oyuncak sağlıklı metaryeller kullanılarak tasarlanmıştır. Bebeğin sağlığı açısından herhangi bir olumsuzluğu barındırmaması, ebeveynlerin güvenle tercih edebilmesini kolaylaştıracaktır. Bebeklerin doğumunda 3-4 yaşa kadar kullanımı söz konusu olabilecektir. Projektör dönence olarak tasarlanan modeller ise yalnızca ses ve ışık vermek amacıyla kullanılacaktır. Sevimli görüntüsü ile öne çıkan bu oyuncaklar ninni melodileri ile çocukların gevşemesini ve kolay uykuya dalmasını sağlayabilecektir.

Tavan kısmına yansıtıldığında tavanda loş bir ışık oluşumu mümkün olacaktır. Bu oyuncaklar bebeklerin işitsel, zihinsel ve duyusal gelişimi desteklenebilecektir. Sevimli tasarımı, ses ayarı, ışıklandırması, sakinleştirici müzik içerikleri ile kullanıcılarından tam not alan bu ürün, tamamen sağlıklı malzeme içeriğiyle tasarlanmıştır. Bebekler tavanda oluşturulan muhteşem konsept sayesinde hayal güçlerini, el- göz koordinasyonu geliştirebilecek ve odaklanabileceklerdir.

Avrupa standartlarında tasarlanan bu ürün, CE belgesine sahip olan nadir ürünler arasındadır. Dönence modelleri arasında yer alan masalcı projektörler ise birçok öğeyi bir araya getirerek, çocukların huzurla uyumasına imkan sağlayacaktır. Bu projektörler tavanda farklı bir ambiyans yaratırken en önemli özelliği ise masallar okuyabiliyor oluşudur.

Pille çalışan bu oyuncak ortama loş bir hava katacaktır. Birden fazla masal anlatabilme özelliği bulunan bu projektör, çocukların en sevdiği masallar ile uyumasını sağlayacaktır. Projektörlerde bulunan ses ve ışık sistemi ayarlanabilmekte olduğu için kullanıcılar dilediği şekille kullanım sağlayabilir. Sert plastik içeriği sayesinde oldukça dayanıklı olduğu bilinmektedir. Bebeklerin doğumundan okul öncesi dönemine dek kullanımı mümkün olacaktır.

Dönence Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebek dönence tavsiye modelleri sarkıtlı olan ürünler olacaktır. Sarkıtlı dönencelerde çocukların ilgisini çekebilecek birbirinden farklı nesneler vardır. Bu nesneler özel bir aparat sayesinde yavaş bir hızda dönüş yapabilmektedir. Bu dönüş çocukların görsel zekasına hitap edebilecektir. Bebekler bu nesneleri takip ederken, gözleri yorulabilecek ve kolayca uykuya dalabilecektir. Bu dönüş sırasında çalan birbirinden huzurlu sesler, çocukların sakinleşmesini ve uykusunun gelmesini destekleyecektir. Birbirinden farklı ses seviyeleri bulunan bu oyuncakta, zaman dilimi ve ortama göre ses ayarlaması yapılabilir.

Işık özelliği istenirse devreye sokulabilecek ya da hiç kullanılmayacaktır. Çok hafif olan bu ürünler taşınarak hemen her yerde kullanılabilir. Özel aparatı sayesinde yataklara ve diğer mobilyalara takılarak kullanılabilir. Bir diğer ürün hem dönence hem de projektör olarak kullanılan ve bebek dönence müzikleri ile öne çıkan modellerdir. Üst kısmından projektör alan bu ürün tavanda birbirinden farklı yıldız tasarımlarının ortaya çıkmasını sağlar. Alt kısmında ise nesneler dönerek hoş müzikler ortaya çıkaracaktır.

Farklı ses modları bulunan bu ürünler 30-45 dakika aralıksız çalacaktır. Buda çocukların derin bir uykuya dalması için yeterli bir zaman dilimidir. Bu ürünlerin bazı tasarımları zaman içerisinde sallanan nesnelerden ayrılarak, masada projeksiyon cihazı olarak kullanılmaya devam edebilecektir. Hafif yapısı sayesinde her yere götürülerek, birçok mobilyaya takılabilmekte ve kullanılabilmektedir. Doğumdan itibaren kullanılabilen bu ürünler okul öncesi çocukluk dönemine dek istenirse kullanılabilir.

0-12 ay bebekler için kullanılan müzikli dönence aparatı modelleri sese duyarlı oluşu ile ilgi çekmektedir. Kaliteli plastikten yapılmış bu oyuncak çocuklara da görsel bir şölen sunacaktır. Hareket eden nesneler bebeklerin ilgisini çekerek rahat bir uykuya dalmasına yardımcı olur. Bu dönencenin en önemli özelliği ise ses algıladığı zaman otomatik olarak çalmaya başlamasıdır. Böylece bebekler ağlamaya başladığı zaman dönence çalarak onları sakinleştirebilecektir.

Huzur veren ninnilere sahip olan bu dönence ile bebekler kısa sürede susarak, gülücükler saçabilecektir. Dönence ve uyku arkadaşları ebeveynlere geniş bir ürün yelpazesi ile sunulmuştur. Bunun yanı sıra tüm ürünlerin fiyatları birbirinden farklıdır. Sayfamız üzerinden filtreleme yöntemini kullanarak dilediğiniz ürünleri tercih edebilir, uygun ödeme koşulları sayesinde anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.