1

Oyuncak Mutfak Setleri

Oyuncak mutfak setleri çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan oyuncakların başında gelir. Özellikle kız çocukları günlük hayatta sıklıkla vakit geçirilen alanlardan biri olan mutfak konusunda oldukça meraklıdır. Oyuncak mutfak setleri çocukların mutfak araç gereçlerini tanımasına ve mutfak ile ilgili her şeyi öğrenebilmesini sağlayacaktır.

Nesneleri kavrayan ve yemeklerin nasıl yapıldığını öğrenen çocuklar bu konuda daha sosyal olabileceklerdir. Kız çocukları hayatları boyunca annelerini örnek alacaklardır. Evde anaç rolü bulunan anneler günün büyük bir bölümünü, mutfakta geçirmektedir. Çocuklar anneleri mutfakta gördüklerinde onlarda büyük bir merak uyanacaktır. Ancak gerçek mutfak malzemelerinin kullanımı sağlık açısından zarar görmelerine neden olabilir. Bu nedenle oluşturulan mutfak setleri ile bu durumun önüne geçilebilir. 

Oyuncak Mutfak Setleri ile Verimli Bir Oyun Deneyimi

Çeşmeli oyuncak mutfak setleri sayesinde çocuklar bulaşık yıkayabilecektir. Modern bir tasarımı bulunan bu mutfak seti lavabo, çeşme ve bulaşıklık bölümünden tasarlanmıştır. Bu lavabonun özel bölümüne su doldurularak bulaşık yıkanabilecektir. Su doldurulduğu andan itibaren lavabodan su akabilecektir. 25 parçadan oluşan bu oyuncakta kaşık, çatal, bardak ve tabak gibi pek çok içerik yer almaktadır. Otomatik devir daim özelliği sayesinde suyun dışarı taşmadan, kullanımı söz konusu olabilecektir.

Tamamı sağlık testlerinden geçen bu set sayesinde, çocukların sağlığı olumsuz etkilenmeyecektir. CE belgesi bulunan set, 3 yaş ve üzeri çocuklarda kullanılabilecektir. Oyuncak mutfağı oyuncakları arasında yer alan meyve sebze kesme oyunu hem kız hem de erkek çocukları için uygun bir seçim olacaktır. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar meyve ve sebzeleri yakından tanıma fırsatı bulabilecektir. Rengarenk görünümü ile görsel açıdan öne çıkan bu ürün, ABS plastik içeriği sayesinde de oldukça dayanıklıdır.

CE belgesi bulunan ürün Avrupa standartlarında üretilmiştir. Mıknatıslı yapısı sebze ve meyvelerin tek bir parça olarak görünmesini sağlar. Bu nedenle bıçakla ayrılması da oldukça kolaydır. Yüzeyleri farklı olan set sayesinde çocukların dokunma duyuları da devreye girebilecektir. Hayal dünyasının gelişimine katkıda bulunmakta olup, 3 yaş ve üzeri tüm çocuklar için tercih edilebilecektir. Oyuncak tencere seti modelleri, gerçekliği ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu ürünler paslanmaz çelik malzemesi ile öne çıkmaktadır. Yalnızca tencerelerin yer aldığı bu sette paslanmaz çelik malzeme içeriği kullanılmıştır. Geleceğin aşçıları için özel olan bu ürünü kullanan çocuklar diledikleri metaryelleri kullanarak leziz yemekler hazırlayabilecektir. Gerçek tencere ile aynı malzeme içeriğine sahip olması sebebiyle güvenle tercih edilebilecektir. 

11 parçadan oluşan bu ürün ile çocuklar yaratıcılığını ve hayal gücünü sınırlandırmadan kullanabilme fırsatı bulabileceklerdir. Barbekü mutfak seti, mükemmel bir mangal kurgusu için kusursuz bir seçim olabilir. Dış mekanda rahatça kullanılabilecek bu ürünü, çocuklar pikniğe götürerek babalarına yardımcı olabileceklerdir. Setin içerisinde mangal malzemesi için özel ızgara, ızgara seti, köfte ve hamburger yer almaktadır. Çocuklar leziz köfteler hazırlayarak, sevdiklerine hamburgerler yapabileceklerdir. 11 parçadan oluşan bu ürün 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir.

Oyuncak Mutfak Setlerine Minik Kızlarınız Bayılacak!

Barbie çay seti, Barbie hayranı olan çocuklarınız için doğru bir seçim olabilecektir. Mini formda tasarlanan ev görünüşü ile oldukça dikkat çekiyor. Misafirlerin ağırlanacağı bu evde Barbie etiketleri ile süslenmiş birde çay seti bulunmaktadır. Tabak, bardak, kaşık ve çatalın yer aldığı bu set ile çocuklar sevdiklerine çaylar ve ikramlar hazırlayıp sunabileceklerdir. 19 parçalık bu ürün capcanlı renkleri ile tam bir evcilik oyuncağı olacaktır.

Taşıma çantası olduğu için kullanılmadığı zaman çantaya konularak her yere götürülebilecektir. Bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilir. Sırt çantalı olarak tasarlanan çay setleri ise hem evde hem de dış mekanda kullanım için seçilebilir. Her yere taşınabilir oluşu büyük bir avantajlardır. İçerisinde bulunan 30 farklı parça sayesinde adeta mini bir mutfak dekor edilebilecektir. Sağlığı olumsuz etkilemediğini gösteren CE belgesi de mevcuttur.

Oyuncak mutfak seti 3’lü buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi ve lavabodan oluşturulmuştur. Çocuklar tüm malzemeleri kullanarak eğlenceli vakit geçirebileceklerdir. Dolapların açılıp kapanabilir özellikte oluşu daha kullanışlı olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra çocuklar raflara dilediği her şeyi yerleştirebileceklerdir. Ekmek kesme makinesi gerçel gibi olduğu için çocukların ilgisini çekebilecektir.

Ocak seti pilli ve ışıklı olarak kullanılmaktadır. Ocak çalıştırıldığında gerçek ses çıkararak, yemeğin piştiği izlenimini verecektir. Bu oyuncakta bir mutfağa dair tüm aksesuarlar düşünülmüştür.  APS plastiğin kullanılmış olması sayesinde ürün uzun yıllar güvenle kullanılabilecektir. CE belgeli olan üründe, kanserojen madde içeren herhangi bir madde bulunmamaktadır.

Oyuncak pasta setleri ise çocukların 5 çayı oyun kurgusu için olmazsa olmaz bir seçim olacaktır. Özel pasta ve keklerin yer aldığı bu oyuncak setinde, çay için gerekli tüm malzeme içerikleri mevcuttur. Gerçekle birebir görünüm sunan pasta ve kekler, çocuklarınızın iştahını açabilecektir. Kurguladığı oyun üzerinden oldukça eğlenen çocukların bu leziz yiyecekler sayesinde iştahı da açılabilecektir.

Oyuncak Mutfak Setleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak mutfak setleri kadar oyuncak mutfaklarda dikkat çekicidir. Tıpkı bir mutfağı andıran bu oyuncaklar sayesinde çocuklar anneleri gibi mükemmel bir aşçı olacaklarını düşünebileceklerdir. Polesie oyuncak mutfak seti, APS plastik malzeme içeriği ile kullanışlı ve dayanıklıdır. Detaylı tasarımı ve özgün hatlara sahip olması ile tıpkı bir mutfak görünümündedir.

Yerli üretim olan bu oyun seti çocukların beğenisini kazanabilecektir. Oyuncakta lavabo, fırın, ocak, mutfak dolapları, bulaşıklık ve mutfak eşyalarının tamamına yer verilmiştir. Çocuklar bu oyuncak setini kullanarak isterse yemekler yapabilecek, isterse bulaşık yıkayabilecek ya da fırında lezzetli yiyecekler hazırlayabilecektir. Çocukların sosyalleşmesini, ince motor gelişimini ve el becerilerinin gelişimini destekleyen oyuncaklar 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilecektir.

Ahşap oyuncak mutfak seti, ahşap oluşu ve özgün detayları ile ebeveynlerden tam not almaktadır. Oldukça büyük bir mutfak tasarımı olması nedeniyle geniş bir alan ihtiyacı duyacaktır. Ayrıca bu üründe tamamen ahşap malzeme kullanılmıştır. Malzeme ahşap olduğu için hem sağlıklı olacak hem de yıllar boyu kullanılabilecektir. Ahşap rengi olan bu ürün istenirse, akrilik boyalarla birbirinden farklı renklere boyanabilecektir. Çocuklar ve ebeveynler dilerse ürün üzerinde desen çalışmaları da yapabileceklerdir. Üründe mutfak dolabı, lavabo ve fırın yer almaktadır.

Tamamen özgün ve modern hatları bulunan bu ürün sayesinde çocuklar dilediği her şeyi yapabileceklerdir. Kendilerini aşçı gibi hissederken bu oyun deneyiminden pek çok şey öğrenebileceklerdir. Büyük bir forma sahip olması nedeniyle 4 yaş altı çocukların kullanımı mümkün olmayacaktır. Oyuncak mutfak setleri, çocukların hayal gücü ve yaratıcılığına dair ne varsa açığa çıkartmasını sağlayabilecektir.

Bunun yanında çocuklar ince motor becerilerini ve el becerilerini de bu oyuncaklar sayesinde geliştirebilecektir. Oyuncak mutfak setleri fiyatları seçilen marka, ürün ve ürünün detayları gibi kriterlere bağlı olarak belirlenecektir. Bu nedenle net bir rakam verilemeyecektir. Sayfamız üzerinden tüm oyuncak mutfak setlerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Seçilen ürünleri sepetinize ekleyerek güvenli, hızlı ve ekonomik alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.