Playdoh

Playdoh; oyun hamuru ve oyun hamuru ile oynanabilecek aksesuarları kapsayan bir oyuncak markasıdır. Çocukların kaliteli zaman geçirmesini sağlayabilen oyun hamurları, çocukların el becerilerinin gelişimine yardımcı olabilmektedir. Bunun yanı sıra oyun hamurları ile çocukların hayal gücü gelişebilmekte, içinde yer alan duygularının dışa yansıtılabilmesi mümkün olabilmektedir. Renk ve şekillerin farklılığı algılayabilen çocuklar, gördüklerini el becerileri ile yansıtabilecektir. Ayrıca oyun hamuru oynayan çocukların daha sakin bir yapıda olduğu kanıtlanabilmiştir.

Çocukların El Becerilerini Geliştiren Playdoh Oyuncakları…

Play-doh dondurma dükkanı, çocuklara dondurma yapabilme fırsatı sunabilmektedir. Birbirinden farklı oyun hamurlarının yer aldığı bu sette, dondurma yapımı için özel olarak tasarlanmış bir makine bulunmaktadır. Dondurma şekli verilen bu setler üzerine çocuklar dilediği sosları dökerek süsleyebileceklerdir. Sıra dışı bir oyuncak olması ile çocukların beğenisi kazanan bu oyuncak sayesinde zamanın nasıl geçtiği anlaşılamayacaktır.

Play-Doh çimento kamyonu erkek ya da kız çocukları fark etmeksizin çok talep gören bir settir. Geleceğin inşaatçısı olmak isteyen tüm çocukların severek oynayacağı bu oyuncakta kamyon, oyun hamuru ve benzeri aksesuarlar yer almaktadır. Çimento kamyonu döndürülerek keyifli bir şekilde karıştırılabilmekte ve çimentoyu dışarı çıkarabilmektedir.

Sonrasında ise çocuklar çimentoyu döşeyerek farklı malzemeler üretebileceklerdir. Çocukların ince motor becerileri gelişirken, yaratıcılığın arttırılabilmesi de mümkün olabilecektir. 4 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği bu oyun seti, daha küçük çocukların kullanımına uygun değildir.

Playdoh Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Play-Doh Berber oyuncak seti, çocukların rengarenk saçlar tasarlamasını sağlayabilecektir. Çocuklar birbirinden farklı oyun hamuru renklerini kullanarak dilediği uzunlukta ve modelde saç tasarımları yapabileceklerdir. Bunun yanı sıra oluşturulan saçlar, özel olarak tasarlanan makinelerde tıraş edilebilecektir. Farklı konsepti ile çocukların klasik oyuncaklardan uzaklaşmasını sağlayan bu set, oldukça eğitici bir üründür.

Play- doh neşeli pastacı özellikle kız çocuklarının severek oynayacağı bir settir. İçerisinde yer alan aksesuarları kullanan çocuklar pastalar, kurabiyeler ve kekler tasarlayabilecek, el becerilerini geliştirebileceklerdir. Setin içerisinde rengarenk oyun hamurları, pasta yapma makineleri ve süslemeler yer almaktadır. Playdoh oyuncak fiyatları seçilen ürün ya da sete göre değişebilmektedir. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerinin fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.