• 150TL ve üzeri
  Kargo Bedava
 • 15:00’a kadar
  Aynı Gün Kargo
 • Kredi Kartı İle
  Kapıda Ödeme
Ravensburger Gravitrax Trampoline
Ravensburger Gravitrax Trampoline
Ravensburger Gravitrax Trampoline
Ravensburger Gravitrax Trampoline

Ravensburger Gravitrax Trampoline (NET268221)

Fiyat : ₺79,99(KDV Dahil)
₺7,33 'den başlayan taksitlerle

GraviTrax Trampoline ile sıçra! Yerçekiminin gücünü yaşatan GraviTrax parkur sistemi ile mükemmel parkurlar oluşturun! Yerçekimi bilyelerini parkur boyunca yuvarlayabilmek için hayal gücünüzü ve fizik bilgilerinizi kullanın! Yerçekimi kazancı momentumunu ortadan kaldırmak için Trambolini kullanın ve bilyelerinizi parkurda zıplatın! Bilye yarışınıza heyecan verici bir meydan okuma eklemek için Trambolini GraviTrax Başlangıç Seti ile birleştirin. Mermerleriniz trambolinlerden ne kadar ve ne kadar sıçrayacak? Yerçekimi bilyeleri nihai hedefe ulaşmadan önce tünellerde duruyor veya dışarıya mı kaçıyor? O halde biraz daha problem çözme zamanı, yeniden oluştur ve farklı bir şey dene! 8 yaş ve üzeri için uygundur.

 • Yerçekimine meydan okuyan bilyelerle yaratıcı parkurlar düzenle!
 • Bu STEM sistemi (Bilim Teknoloji Mühendisliği ve Matematik) çocuklara yerçekimi manyetizması, kinetik enerji ve eğlence hakkında her şeyi öğretmek için en ideal yol!
 • Kendi hayal gücünüzle parkurunuzu yapabileceğiniz gibi GraviTrax dünyasına başlamanıza yardımcı olacak yapım önerileri kılavuzunu da kullanabilirsiniz.
 • İçindekiler: Talimatlar, 2 trambolin ve 2 yükselti karosu.
Oyuncu Sayısı
1+
Yaş
8+
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.