Pilsan Oyuncak

Pilsan oyuncak; her yaştan ve her ilgi alanına sahip çocuklar için pek çok oyuncak tasarımının yer aldığı bir markadır. Kaliteli malzeme içeriği ile oyuncak üretimi yapan markada tüm oyuncak içerikleri, eğitici olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle çocukların konsantrasyon duygusu, dikkat ve sabır yetisi, el-göz koordinasyonu ve ince motor becerileri gelişebilecektir.

Pilsan Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pilsan akülü araba çocuklar ve ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. 12 V gücüne sahip bu araba uzaktan kumandalı olarak da kullanılabilir. Bu nedenle araba sürekli olarak ebeveyn kontrolünde olabilecektir. İleri, geri, sağa, sola doğru manevralar yapabilen bu araçta ışıklı korna özelliği bulunmaktadır. Bu araba 3 farklı hız seçeneği üzerinden kullanılabilecektir.

3 yaş ve üzeri çocukların binebileceği bu araba maksimum 35 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Pilsan İstoç akülü araba fiyatı ve dayanıklı yapısı ile kullanıcılarından tam not alabilmektedir. Pilsan kaydırak oyuncak çocukların kaliteli zaman geçirebilmesini destekler. Günün her anında parka gidebilmek mümkün olamayacaktır.

Normal kaydırak fonksiyonuna sahip bu oyuncak sayesinde günün her saati park, evinizin içerisinde yer alabilecektir. Yaklaşık 25 kilogram kapasitesindeki çocukların kayabilmesini mümkün kılan bu oyuncak, çok dik olmaması sebebiyle çocukların zarar görme olasılığı oldukça düşüktür. Portatif olan bu oyuncak bir yerden bir yere rahatlıkla taşınabilecektir.

Geniş Bir Yelpazede Sunulan Pilsan Oyuncak Modelleri

Pilsan kamyon toplama, taşıma ve dökme gibi işlerden hoşlanan çocuklar için ideal bir oyuncak olabilecektir. Master kamyon 85 cm’lik devasa bir boya sahiptir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan kamyon estetik dizaynı ile göz doldurmaktadır.

Kırılmaz ve dayanıklı olan bu oyuncak çocuğunuzun en çok sevdiği oyuncaklardan biri haline gelebilecektir. Hareketli tamper özelliği sayesinde içerisinde kum ve benzeri alaşımlar konabilecek ve bu maddeler rahatlıkla dökülebilecektir. Çocukların gelişimini olumlu yönde etkileyen oyuncaklardan birisi hiç kuşkusuz, legolardır.

Pilsan lego modelleri birbirinden farklı parça içeriği ile çocukların beğenisine sunulmuştur. Şekil olarak birbirinden farklı olan legolar çocuklara sıralama, eşleştirme ya da ayırt edebilme imkanı sunarken, el becerilerinin gelişimini destekler. Markanın ürün kategorisinin oldukça geniş olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sayfamız üzerinden tüm ürünleri inceleyebilir, beğendiğiniz oyuncakları sepetinize ekleyerek sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.