1

Hayvan Figürleri

Hayvan figürleri oyuncaklar çocuklar kendi dünyalarını kurabilmesi için tercih edebileceği oyuncakların başında gelmektedir. Oyun oynamak çocuklar için oldukça eğlenceli aktivitelerden biridir. Çocuklar hayal gücü eşliğinde dilediği oyunları oynarken keyifli zaman geçirebileceklerdir. Hayvan figürleri çocuklara hayvanları tanıtabilmenin ve onları hayvan sevgisi ile doldurabilmenin en güzel yanı olacaktır.

Çocuklar bu oyuncak sayesinde hayvanların nasıl bir görünüme sahip olduğunu, özelliklerini, çıkardığı sesleri, ne yediklerini ya da yaşamını nasıl sürdürdükleri gibi pek çok bilgiye ulaşabileceklerdir. Hayvan figürleri içerisinde hemen her ürüne rahatlıkla sahip olunabilir. Ancak hayvan figürlerinde kaliteli malzeme içeriği ve sağlıklı metaryel kullanımı en önemli olgulardan biri olacaktır.

Hayvan Figürleri ile Çocuklarınız Hayvanların Dünyasını Tanıyabilecek!

Plastik hayvan figürleri, dayanıklı yapısı ile çocukların ve ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Plastik oyuncaklar düşme, darbe alma gibi durumlarda kırılmaya karşı direnç gösterebilecektir. Bu plastik hayvanlarda toksik madde içeren metaryeller kullanılmadığı için, sağlığa herhangi olumsuz bir etkisi de olmayacaktır. Çiftlik hayvanları figür seti sayesinde çocuklar çiftlikte yaşayan hayvanların yaşamları hakkında bilgi sahibi olabileceklerdir.

Bu oyun setinin içerisinde keçi, kuzu, at, eşek, inek, sığır gibi birbirinden farklı içerikler yer almaktadır. Esnek bir yapısı olan oyuncaklarla oynaması oldukça kolaydır. Rahat ayakta duran yapıları sayesinde farklı metaryeller kullanarak çiftlik konsepti yaratılabilecektir. Vahşi hayvan figürleri çocukların ilgisini çeken bir diğer oyuncak türüdür. Vahşi hayvanlar çocukların en çok korktukları ve hakkında en az bilgi sahibi olacakları hayvan türlerinden biridir.

Bu hayvanları tanıyan çocuklar onun yaşadıkları koşulları, özelliklerini, beslenmesini ve diğer detaylarını öğrenebileceklerdir. Böylece çocuklar vahşi hayvanları tanıyarak onlarla ilgili, önyargısını kırabileceklerdir. Set şeklinde yer alan safari temasında Aslan, kaplan, zürafa, zebra, leopar, vaşak, fil, su aygırı olmak üzere 8 farklı hayvan figürü yer almaktadır. Safari temasında 3 farklı boyut içeriğine ulaşılabilmesi mümkündür. Çocuklar dilediği boyu rahatlıkla tercih edebileceklerdir. Plastik malzeme içeriği ile oluşturulmuş bu oyuncak, ayakta rahatlıkla durabilecektir.

Özellikle küçük formda tasarlanmış oyuncak içeriklerinin 3 yaş altı çocuklarda kullanımı önerilmeyecektir. Öne çıkan bir diğer hayvan figürleri dinozorlardır. Dinozorlar genellikle eski dönemde savaşçı oluşları ile tanınmış ve çocukların ilgisini çekebilmeyi başarmıştır. Gerçekçi hayvan figürleri içerisinde yer alan dinozor setinde totalde 8 farklı boyda dinozor yer alır.

Plastik ve esnek yapısı ile çocuklar konforlu bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Deniz temalı hayvan figürleri ise, deniz konseptini çocukların algılamasına yardımcı olabilecektir. Çocuklar bu set sayesinde deniz altında yaşayan hayvanların neler olduğunu öğrenebileceklerdir. Bu setin içerisinde balina, yunus, ahtapot, yengeç gibi hayvanların yer aldığı figürler mevcuttur. Suya dayanıklı yapıları sayesinde kavanozun içerisine yerleştirilerek yüzmeleri de sağlanabilecektir. Kaliteli ve sağlıklı plastik içeriği ile güvenle tercih edilebilir. 2-4 yaş aralığındaki çocuklar için uygun olan bu ürün, ebeveyn kontrolünde oynatılmalıdır.

Hayvan Figürleri Sayesinde Çocuklar Kaliteli Zaman Geçirebilecek

Mini hayvan figürleri arasında bulunan kuş seti, gökyüzünün sahipleri hakkında fikir sahibi olunabilmesini kolaylaştıracaktır. Kaliteli ve sağlıklı olarak oluşturulan bu figürler, 12 farklı parçadan tasarlanmıştır. 3-4 cm ebadındaki her bir figür zeminde rahatlıkla durabilecektir. Bu setin içerisinde kartal, penguen, leylek, baykuş gibi merak uyandıran kuş figürleri ele alınmıştır.

Her bir kuş çocukların etkin bir öğrenme sürecine girebilmesini destekleyecektir. Sürüngenler seti ise korkutucu ve vahşi hayvanlar olan sürüngenlerin tanınabilmesi için oluşturulmuştur. Sürüngenlerin dünyası adındaki bu set içerisinde 6 farklı hayvan vardır. Sette timsah, yılan gibi ürkütücü hayvanların cinsleri yer alacaktır. Plastik olarak tasarlanan oyuncak kolayca zeminde durarak, birbirinden sıra dışı oyunlar kurulabilecektir.

Büyük plastik hayvanlar seti arasında ilgi çeken bir diğer ürün böcek setidir. Çocuklar bu set sayesinde her yerde görmesi mümkün olmayan böceklerin türü ve görünümü hakkında fikir sahibi olabilecektir. Doğanın sahibi böceklerin familyasından 12 farklı böceğin bulunduğu bu sette tamamen plastik malzeme içeriği kullanılmıştır. Esnek yapısı sayesinde gerçek bir böcek görünümünü andıracaktır. Küçük yapısı sayesinde 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır.

Bunun yanı sıra ebeveyn kontrolünde 3 yaş altı çocuklarında oynayabilmesi söz konusudur. Kümes hayvanları oyun seti, sevimli kümes hayvanlarını çocuklarla buluşturabilmektedir. Bu setin içerisinde tavuk, ördek, kaz gibi kümeste bakılabilecek hayvanlar bulunacaktır. Ayakta durabilen ve sallanmayan yapısı ile çocuklar dilediği oyun ortamını yaratabileceklerdir. Bu oyun seti içerisinde minik civcivler ve yumurtalarda bulunmaktadır.

En ince ayrıntısına kadar düşünülen bu set, gerçekçiliği ile çocukları çok etkileyecek. Çocuklardan tam not alan bu oyun seti 4 cm boyutuna sahiptir. Plastik hayvanlar 40 parçalı set ise deniz, safari, çiftlik ve dinozor temalı hayvan figürlerini bir araya getiriyor. 40 parçalı setin oldukça kapsamlı olması, çocukların kaliteli zaman geçirmesi adına doğru bir seçim olabilecektir. Bu set sayesinde çocuklar dilediği konsepti oluşturarak, kendi dünyasını yaratabileceklerdir.

Hayvan Figürleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Schleich hayvan figürleri, gerçekçi görünümü ile herkesi kendine hayran bırakabilecektir. Çocuklar bu hayvan figürleri sayesinde çiftlik hayvanları, sürüngenler, kuş familyası, böcek figürleri ve benzeri pek çok hayvan familyasını tanıma fırsatı bulabileceklerdir. En ince ayrıntısına kadar tasarlanan bu oyuncaklar, özgün hatları ile çocukların çok ilgisini çekebilecektir. Koyunların yün kıvrımlarına kadar düşünülen bu tasarımlar ortalama 7-8 cm boyutundadır.

Kir ve çamura dayanıklı olduğu bilinen bu sağlam ve kaliteli plastik ile çiftlik ya da farklı tema ortamları yaratılabilir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için kullanılan bu ürünler, hiçbir toksik madde içeriği kullanılmadan oluşturulmuştur. Özgün hatları ile öne çıkan bir diğer hayvan figürü setleri Papo markasına aittir. 3 boyutlu olarak tasarlanan bu oyuncaklar diğerlerinden farklı olarak, sıra dışı detayları da içerisinde barındırmaktadır.

Papo hayvan figürleri içerisinde yavrusunu besleyen leylek, yavrusunu ağzında taşıyan kaplan, bebeğini büyüten panda, ürkek bir köpek, hortumunu savuran fil, ağzından alev çıkaran dinozor gibi çok farklı figürlere ulaşılabilecektir. Her hayvan figürünü içerisinde barındıran bu ürünler, sayesinde pek çok konsept oluşturulabilecek ve keyifli bir oyun deneyimi yaşanabilecektir. Fatalat içermeyen bu ürünlerin, tamamı sağlık açısından zararsızdır. Bunu belgeleyen CE sertifikaları da bulunmaktadır.

Malzeme olarak sert PVC malzeme kullanıldığı için figürler sert ve çok dayanıklıdır. Ayrıca her metaryelin içerisine rahatça sokulabilecektir. Canlı renklerinde akma ya da solma gibi herhangi bir durumun yaşanması olası değildir. Birbirinden farklı bu figürler çocukların zihinsel, bilişsel ve psikolojik açısından gelişimini sağlayacaktır. Bu oyuncağı temin eden çocuklar hayal gücünün sınırlarını zorlayarak kendi oyununu kurgulayabilecek ve kurgu eşliğinde dilediği oyunu oluşturabilecektir.

Tüm bu nedenlerden dolayı özellikle okul öncesi çocukluk çağında mutlaka tercih edilmesi gereken bir oyun setidir. Hayvan figürleri fiyatları; seçilen marka, ürün ve ürün setinin içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir. Sitemiz üzerinden geniş bir yelpazede sunulan tüm hayvan figürlerine ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Tüm ürünleri detaylı olarak inceleyerek seçiminizi yapabilir, uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.