ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Oyuncak Ev Aletleri

Oyuncak ev aletleri çocukların severek oynayabileceği bir oyuncak seçimi olabilecektir. Günün büyük bir kısmını evde geçiren çocukların hemen hepsi, evde olan eşyalarla oynamaktan çok hoşlanırlar. Dış dünyaya ve keşfetmeye son derece meraklı çocuklar için ev eşyaları kadar değerli bir oyuncak içeriği bulunmayacaktır.

Ev eşyaları sayesinde çocuklar annelerinin ve babalarının rutin yaptığı işleri yapabilecek ve öğrenme güdülerini destekleyebileceklerdir. Böylece kendi kurguladığı oyunlar üzerinden keyifli bir zaman geçirebileceklerdir. Oyuncak ev eşyaları içerik bakımından oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Bu nedenle ebeveynler ve çocuklar seçim yapabilmekte zorlanabileceklerdir.

Oyuncak Ev Eşyaları ile Çocuklarınız Sıkılmadan Oyunlar Üretebilecek!

Oyuncak maket ev eşyaları sayesinde çocuklar kendi minyatür evlerini tasarlayabileceklerdir. Bu nedenle kendi evlerine sahip olan çocuklar bağımsız olarak oyunlar oynayabileceklerdir. Yalnızca çocukların ilgisini çekmeyen bu oyuncak yetişkinlere de mükemmel bir hobi olabilecektir. Ahşap malzemeden tasarlanan setlerin 184 parça olan modeli, kapsamlı oluşu ile çocukların tüm ihtiyacını giderebilecek. Gerçek ahşap renginden tasarlanan bu ürün dilenirse akrilik boyalarla farklı renklere boyanabilecektir.

Çocukların bir ev ortamı yaratabileceği bu oyun seti el becerilerini ve el- göz koordinasyonunu geliştirebilecektir. Ayrıca bu oyuncaklar sayesinde çocukların yaratıcılığı, konsantrasyonu ve hayal gücü de olumlu yönde desteklenebilecektir. Ahşap malzemeden tasarlanmış oluşu ile uzun yıllar hasar almadan kullanımı söz konusudur. 5 yaş ve üzeri tüm çocukların kullanımı için uygundur. Oyuncak ev eşyaları seti olarak da adlandırılabilen puzzleler çocukların gelişimi için uygun bir seçenek olabilecektir.

Puzzleler ebeveynlerin çocukları için mutlaka tercih etmesi gereken ürünlerin başında gelir. Çünkü bu oyuncaklar çocuklarda dikkat, konsantrasyon, el – göz koordinasyonları ve el becerilerinin gelişimini destekleyebilecektir. Tamamen ahşap bir ürün olması nedeniyle son derece sağlıklı ve dayanıklıdır. Uzun yıllar çocukların aktif olarak kullanabildiği oyuncaklardan bir tanesi olacaktır. Salon konseptinde oluşturulan bu oyuncak, çocukların ev eşyalarını tanıyabilmesine de yardımcı olacaktır.

Çocuklar bu oyun türü ile eşyaların ne işe yaradığını kolay bir şekilde kavrayabileceklerdir. Ahşap tutma halkaları bulunan ahşap parçalar kolayca çıkarılmakta ve yerleştirilmektedir. Çocukların keyifli zaman geçirmesini destekleyen bu ürün 4 yaş ve üzeri kullanımı için uygundur. Oyuncak süpürge modelleri çocukların ev süpürmesini ve annesine yardım edebildiğini düşünmesini sağlayacak bir oyuncaktır. Sesli ve ışıklı olan bu ürün gerçek görünümü ile çocukları çok etkileyecek. Yüksek çekim kuvveti bulunan bu ürün gerçek bir süpürge gibi kirleri içine hapsedebilmektedir.

Aynı zamanda çalarken ışıklar saçabilmekte ve süpürge ile birebir aynı sesi çıkarabilmektedir. Fonksiyonel taşıma sapının bulunması her yere kolayca taşınabilmesini sağlayacaktır. Çocuklar ev aletleri sayesinde keyifli zaman geçirirken temizlik alışkanlıkları da kazanabileceklerdir. Çocuklar annelerini rol model alarak hayal gücünü destekleyebilecek ve sorumluk sahibi olabileceklerdir. Pille çalışan bu ürün sert plastik ve modern bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı olduğu gibi tamamen sağlıklı metaryeller içermektedir.

Oyuncak Ev Aletleri ile Çocuklar Annelerine Yardımcı Olabilecek!

Oyuncak çamaşır makinesi fonksiyonelliği ve modern tasarımı ile tüm çocukların dikkatini çekmeyi başarabilecek. Sesli ve ışıklı olan bu ürünlerle, kızlar tıpkı anneleri gibi çamaşırlarını yıkayabilecek ve asabileceklerdir. Açılabilir kapağı, farklı yıkama seçeneklerinin bulunması, otomatik yıkama özelliği, deterjan gözü bulunan bu ürün tam bir çamaşır makinesidir. Ses ve ışık özelliği bulunan bu ürün yıkama bölümüne basıldığında çamaşır makinesi sesi çıkararak dönmektedir.

Çocukların dikkat ve sorumluluk sahibi olmasını sağlayan bu oyuncak sayesinde çocuklar çamaşır makinesini öğrenebileceklerdir. Bu oyuncak pille çalışırken gövdesinde sert plastik malzeme içeriği kullanılmıştır. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır. Oyuncak buzdolabı ise çocukların evcilik oyunları kurgulayabilmesi için mükemmel bir seçim olabilecektir. Çocuklar buzdolabına hazırladığı nefis yiyecekleri yerleştirerek, keyifli vakit geçirebileceklerdir. Demonte olarak gelecek olan bu ürünü kurmak oldukça kolay olacaktır.

Kolay kurulumlu bu ürün kapak kısmından açıldığında gerçek bir buzdolabı sesi çıkaracaktır. Gerçekçiliği ve modern tasarımı ile ilgi çeken buzdolabı modeli, iki kapaklı ve raflı sistemi ile çocukların dizayn ettiği ev ortamları için aranılan parçadır. 3 yaş ve üzeri çocuklar tarafından kullanılabilen bu ürün sert plastik gövdeden tasarlanmıştır. Sağlıklı metaryelleri barındırıyor olması sebebiyle , ebeveynler güvenle bu ürünü tercih edebilecektir. Oyuncak ev eşyaları arasında bulunan ütü ise, çocuklara sıkıcı bir ev işi olan ütüyü eğlenceli bir işlem haline getiriyor.

Oyuncak ütü setinde kıyafetlerin yerleştirilebileceği askılar, ütü ve ütü masası bulunmaktadır. Gerçek bir ütü görünümünde olan bu ürün, iki düğmeye sahiptir. Bir düğmesine basıldığında buhar sesi, diğerinde ise ütünün çıkardığı sesin aynısını çıkarabilecektir. Ütü masası katlanabilen bir yapıya sahip olduğu için rahatlıkla açılıp kapanabilecektir. Çocuklar ütülemek istedikleri parçaları ütü masasına yerleştirerek ütüleyebilecektir.

Sonrasında ise askıya asarak, dilediği şekilde yerleştirebileceklerdir. Annesi ile birlikte farklı aktiviteler yerine getirebilen çocuklar işe yaradığını düşünerek sorumluluk sahibi olacaklardır. Ayrıca dikkat, konsantrasyon, el becerileri ve el- göz koordinasyonlarının gelişimi de mümkün olabilecektir. Sert plastik gövde içeriği bulunan bu oyuncak 3 yaş ve üzeri tüm çocukların kullanımı için uygun olabilecektir.

Oyuncak Ev Aletleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak ev aletlerinde öne çıkan bir diğer ürün mutfak eşyalarıdır. Özellikle kız çocukları yemek ve pasta yapımı gibi konulara oldukça ilgilidir. Oyuncak mikser oyuncak, pilli olarak kullanılabilecektir. Gerçek mikser görünümünde olan bu ürün sesli ve hareketli oluşu ile dikkat çekmektedir. Pili takıldığında ve başlat düğmesine basıldığında, mikser başlığı dönerek çırpmaktadır. Çocuklar isterse içerisine yalnızca sıvı olmak kaydıyla malzemeler koyarak karıştırabileceklerdir.

Aynı zamanda sesler çıkararak gerçek mikser izlenimi de verebilecektir. Sert plastikten imal edilen bu üründe, sağlığı olumsuz etkileyen hiçbir madde yoktur. Oyuncak mutfak aletleri arasında yer alan kızartma makinesi ile çocuklar tazecik ekmekler yapabileceklerdir. Maket ekmeklerin yer aldığı bu oyuncak pilli ve seslidir. İçerisine ekmekler yerleştirildiğinde bir süre ekmek pişiriyor izlenimi veren oyuncak belirli bir süre sonra ekmekleri çıkararak ses vermektedir.

Düğmeleri yanan bu oyuncak modern tasarımı ve fonksiyonelliği ile ebeveynlerden tam not alabilecektir. Kaliteli plastik yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Oyuncak ev aletleri seti, tüm elektrikli ev aletlerini bir arada tutan settir. İçerisinde mikser, ütü, fritöz, kızartma makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, süpürge gibi tüm malzeme içerikleri yer almaktadır. Çocuklar bir ev ortamı oluşturarak keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir.

Ev aletlerini tanıyan çocuklar sorumluluk sahibi olabilecek ve temizlik konusunda alışkanlıklar kazanabilecektir. Ayrıca hayal gücü ve yaratıcılıkları gelişebilecek, hiç sıkılmadan saatlerce oynayabileceklerdir. Oyuncak ev aletleri çocukların sosyalleşmesine de yardımcı olur. Birden fazla çocuk bir araya gelerek, bir arada oynamayı ve paylaşmayı öğrenebileceklerdir.

3 yaş üzeri tüm çocuklar rahatlıkla bu ürünleri tercih edebileceklerdir. Oyuncak ev aletleri fiyatları seçilen marka, ürün ve ürünün sahip olduğu tüm özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Sayfamız üzerinden tüm oyuncak ev aletleri ürünlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.