ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Harika Kanatlar

Çocukların müptelası olduğu Harika kanatlar çizgi filmi, onlara heyecan ve aksiyon dolu dünyanın kapılarını aralıyor. Okul öncesi çocukların severek izlediği bu çizgi filmin karakterleri zaman içerisinde figürler haline getirilerek, çocukların eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilmesini sağlamıştır. Bu oyuncaklar çocukların sosyal ve psikolojik yönden gelişimini desteklerken, hayal gücünü ve konsantrasyonu arttırabilecektir.

Harika Kanatlar Oyuncakları ile Çocuklarınızın Hayal Gücü Desteklensin!

Harika kanatlar oyuncağı çocuklarda görsel algının gelişimine yardımcı olacaktır. Çocuklar algıladıklarını hayata geçirerek, kendi dünyalarında kurdukları hikayeyi canlandırma fırsatı bulabileceklerdir. Harika kanatlar oyuncak 2’li figür Flip ve Astra karakterlerinden esinlenerek yaratılmıştır. Küçük oluşu ile dikkat çeken bu figürler yalnızca 6 cm’dir.

3 basit adımın tekrarlanması ile hızlı bir şekilde arabadan robota dönüş yapabileceklerdir. Çocuklar dilerse yine 3 adımda robottan arabaya dönüştürebileceklerdir. Özellikle koleksiyon olarak biriktirilen bu figür seti, sağlam yapısı ile koleksiyonun en önemli parçası olabilecektir. Harika kanatlar oyuncak en ucuz modellerden biri olan, mini figür Todd çocukların müptelası olduğu bu karakterle buluşmasını sağlayabilecektir.

Sevimli figür Todd sayesinde çocuklar eğlenceli oyunlar kurabilecek ve hayal gücünün sınırlarını zorlayabilecektir. Plastik malzeme içeriğine sahip bu figür ortalama 6 cm boyutundadır. Tekli figür olması sebebiyle tüm figürlerin toplanıp koleksiyonunun oluşturulması mümkün olacaktır. Küçük yapısı nedeniyle 4 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilmelidir.

Harika Kanatlar Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Harika kanatlar 8’li set, tüm havaalanı ekibini bir araya getirebilecektir. 8 figürün 7 aksesuar birlikte totalde 15 parça yer almaktadır. Tüm figürlerin bir araya gelmesi ile çocuklar kendi havaalanı ekibini kurabilecek ve oyun sahalarında figürlere yeni görevler verebileceklerdir. 6 cm boyundaki bu figürler 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Harika kanatlar 4’lü set ise Donnie, Dizzy, Jerome ve Bell’i bir araya getirebilmektedir. 6 cm boyutundaki bu 4 kafadar yalnızca 3 adımda robota dönüşebileceklerdir. Harika kanatlar oyun setleri geniş bir yelpazede çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunulmuştur. Sayfamız üzerinden filtreleme butonunu kullanarak markanın ürünlerini görebilir, çocuğunuzun yaşı ve ilgisine hitap eden oyuncağı seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.