Uzaktan Kumandalı İş Makineleri

Erkek çocuklarının en büyük ilgi alanlarından biri olan uzaktan kumandalı oyuncak, küçük yaştan itibaren en sevdikleri ve ilerleyen yaşlarda bile vazgeçemedikleri bir tutkudur. Özellikle erkek çocukları doğaları gereği arabalara, makinelere daha meraklıdır. Araba kullanmaya küçük yaşta merak saran erkekler ilerleyen yaşlarda diğer makineleri ve elektronik olan aletleri de keşfederek ilgi alanlarını genişletirler.

Bu oyuncaklar sayesinde çocuklar hem hayal kurma yeteneklerini arttıracak, daha geniş bir hayal gücüne sahip olacak ve koordinasyon, denge yetilerini de geliştireceklerdir. Oyuncak iş makineleri 3 yaşının üzerindeki her birey için uygun olup yetişkinler tarafından da çok sevilen ürünlerdir.

Sayısız Model, Renk ve Çeşitte Oyuncak İş Makineleri

Her yaştan ve her tarzdan kişiye hitap eden bu ürünler zaman zaman oynamak zaman zaman da koleksiyon yapmak amacıyla satın alınır. Uzaktan kumandalı araba sevdalılarının da yakından takip ettiği ve aklınıza gelecek her iş makinesinin birebir minyatürünü bulabileceğiniz bu kategoride hem yetişkinler hem de çocuklar için uygun pek çok çeşit bulunmaktadır.

Uzaktan kumandalı metal excavator son zamanların popüler oyuncakları arasında. Sitede ise bulabileceğiniz Volvo Ekskavatör hem sesli hem de ışıklı olma özelliği ile çocuklarınızı çok mutlu edecek. İçeriğinde ekskavatör makinası ile şarj aleti bulunan set, gerçeğinin birebir kopyası olarak tasarlanmıştır. En ince detayına kadar her şeyi düşünülmüş ve renkleri de sarı-siyah olarak gerçeğine en uygun şekilde üretilmiştir. Tasarımı kadar dayanıklılığı da önemli olan bu oyuncakların arasında sağlamlığı ile öne çıkan bir üründür.

Kablosuz olduğu için oyuncak ile kumanda arasındaki iletişim anten aracılığıyla sağlanmaktadır ve kalem pil ile çalışmaktadır. Oyuncağın çıkardığı sesler sayesinde daha gerçekçi bir deneyim yaşamak mümkündür buna ek olarak ışıklı olması sayesinde ise karanlık mekanlara kolaylıkla girebilir ve yolunu kaybetmeden etrafı aydınlatarak karanlık ortamlarda da kullanılabilir.

Uzaktan kumandalı iş makinaları kategorisinde en çok rağbet gören oyuncaklardan biri de kablo kumandalı kule vinç! Set olarak satılan ve içeriğinde vinç, kablo ve kumandaya ek olarak çocuğunuzun vinçle oynarken taşıması için boru ve taş gibi materyaller ve bu materyalleri taşıyabileceği kova gibi aksesuarlar çocuklara uygun şekilde ancak gerçeğine birebir benzer olarak sunulmaktadır.

Vinç operatörü olmak isteyen çocukların kumanda ile istediği gibi kullanabileceği oyuncak kendi etrafında 360 derece dönerken kolu ise aşağı yukarı ve ileri geri de hareket edebilmekte. Gerçeği ile aynı işlevleri görebilen bu oyuncak 55 cm büyüklüğünde olup hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Çocuğunuzun eğlenirken kendini geliştirmesine olanak sağlar hem hayal gücünü hem de pratik zekasını geliştirir.

Çocuklarınız Her Mevsime Her Ortama Uygun Oyuncakların Keyfini Çıkartacak

Uzaktan kumandalı kepçeler sayesinde çocuklar toprakla daha fazla içli dışlı olabileceği gibi evde de rahatlıkla oyunlar oynayabilir. Bu oyuncağın farklı fonksiyona sahip modelleri bulunmaktadır. Örneğin yarım fonksiyon modellerde sadece ileri ve geri gitme özelliği bulunmaktadır. Daha küçük yaş aralıkları için de idealdir bir modeldir ve aynı zamanda kum pillidir.

Kum pilli olmalarının en büyük özelliği ise bu sayede pilin diğer pillere oranla çok daha yavaş tükenmesi ve 3 kata kadar daha çok enerji sağlayabilmesidir. Ayrıca çevre dostu olan bu piller hem doğaya hem de bütçenize katkıda bulunacaktır. Uzaktan kumandalı kepçe fiyatları modele ve fonksiyonlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Yarım fonksiyonlu kepçe bulunduğu gibi 5 fonksiyonu olan kepçe de bulunmaktadır. Bu ürünün uzaktan kumandalı olmasının yanında pille de çalıştığının altını çizmek gerek.

Neredeyse gerçek bir kepçe kullanma deneyimi sunan bu kepçelerin özellikleri arasında ise ileri geri ve sağa sola dönebilmesinin yanında hem başlangıç sesi hem de çalışırken ses çıkarması, kullanılmadığında otomatik olarak kapanması hem saat yönüne hem de saat yönünün tersine dönebilirken bir yandan da küreğini aşağı yukarı hareket etmesi yer almaktadır. Oldukça yüksek bir güce sahip bu oyuncak gerçekçi bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Yaz aylarında ise doyasıya suyun keyfini çıkartmak için çocuklara özel uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, şarj olduğu için sizi pil derdinden de kurtaracak şarjlı sürat tekneleri en güzel karne hediyelerinden biri olabilir. Çocuklarınızın suyla geçirdikleri vakti daha eğlenceli hale getiren bu oyuncak; batarya, bataryayı doldurmak için kablo, kumanda ve sürat teknesi olarak dört ürün birlikte gelmektedir.

Özellikle su yüzeyinde kolaylık gözükmesi için kırmızı, mavi ve beyaz gibi belirgin ve canlı renkler tercih edilmiş olup yön konusunda da pek çok fonksiyonu bulunmaktadır. Kumanda ile ileri-geri gidilebildiği gibi sağ-sol yönleri de kullanılabilir. Tasarımı su üzerinde durması için özel olarak yapılmıştır. Suya dayanıklıdır ancak tuzlu suyun olumsuz etkileri olabileceği için denizde kullanılması önerilmemektedir. 

Her Yaşa Uygun Uzaktan Kumandalı Makineler

Uzaktan kumandalı iş makinesi kategorisinde en çok ilgi gören ürünler arasında olan bir diğer oyuncak ise traktörler. Uzaktan kumandalı olmalarının yanı sıra şarjlı oldukları için pil değiştirme sorununu da ortadan kaldıran bu makineler güçlü tekerlekleri sayesinde en zorlu yolların bile üstesinden gelebilmektedir. Çocuklarınız için kuracağınız bir çiftliğin de demirbaşı olabilecek traktörler en kaliteli plastik malzemeden gerçeğine tamamen uygun şekilde yapılmıştır. Koltuğundan aynasına kadar hiçbir detay atlanmamıştır. İleri geri ve sağa sola gitme fonksiyonları bulunmaktadır. İleri geri için ayrı bir kol, sağ sol için ayrı bir kol kumandanın üzerinde bulunmaktadır. Römorklu olan modelleri de mevcuttur. Bu modellerde diğer modellere ek olarak ayrılıp takılabilen bir römork eklentisi bulunmaktadır.

Traktörün arkasına kolayca takılabildiği gibi açılıp kapanabilmesiyle aynı gerçekçi görünüme sahiptir. Sabitleme ayağı sayesinde traktör olmadan da dengede durabilir, bu ayak kullanılmadığı zamanlarda kapanabilen bir yapıya sahiptir. Tüm ürünler kalitelidir ve sağlığa uygun olarak üretilmiştir. Ürün içeriğinde seçeceğiniz kırmızı, mavi veya yeşil renkli traktör ve römork, römorkun içine taşımak için koyulabilecek oyuncak kalaslar, kumandaya ek olarak şarj edilebilir piller ile şarj kablosu da gönderilmektedir.

Oyuncak iş Makinaları Fiyatları modele ve özelliğe göre değişkenlik göstermektedir. Bu noktada seçeceğiniz ürünün özelliklerinin ne olduğu ve hangi işlevleri yerine getirdiği önemli olduğu gibi uzaktan kumandalı iş makinaları fiyatları içeriklerinin daha karmaşık olması nedeniyle farklı ve değişken bir fiyat aralığına sahiptir. Akülü oyuncak iş makinaları ise bu kategori altında yer almamaktadır.

Çünkü bu aletler çocukların binmesine uygun olarak büyük şekilde tasarlanmaktadır ve akülü araba olarak da geçmektedir. Boyutları ve işlevlerinin farklı olması nedeniyle farklı değerlendirilmektedirler. Ancak uzaktan kumandalı tanklar bu kategoride bulunabilir. Farklı renk ve modelleri mevcut olmasına karşın her modelde tank ileri geri gitme özelliğine sahiptir.

Modelden modele değişen özellikler arasında ise bazılarında üst kısmının 360 derece dönebilmesine ek olarak tank tüfeğinin de ayarlanabilir olması bulunmaktadır. Kullanım temasına uygun olarak koyu renklerde veya kamuflaj desenli modelleri bulunmaktadır. Çeşitli sesler çıkarma özelliğinin yanı sıra ışıklı olan modelleri de vardır. Gerçeğiyle birebir olarak üretilmiş olup gerçeğinin minyatürü olarak tasarlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.