Mattel Games

Mattel Games; kutulu oyuncak modellerinin yer aldığı markadır. Kutulu oyuncaklar birden fazla oyuncuyu bir araya getiren keyifli oyunlardır. Çocuk ve yetişkinlerin sıklıkla tercih ettiği bu oyuncak keyifli zaman geçirebilmek, ortak bir paydada bulunabilmek için doğru bir seçim olabilecektir. Bunun aynı sıra kutulu oyuncaklar düşünmeye teşvik ederek akılcı hareket ve stratejiler oluşturulabilmesini sağlayabilecektir. Kişi düşünme yetisini geliştirirken, konsantrasyon ve dikkat becerisi de kazanabileceklerdir.

Mattel Games Oyunları ile Keyifli Zaman Geçirin!

Mattel Games oyunları arasında yer alan Uno Deluxe kart oyunları totalde 25*4 adettir. Bunun yanı sıra 8 farklı Joker kartı da bulunmaktadır. Bu oyunu kazanabilmek için 500 puan alınması gerekecektir. Bu oyunun oynanabilmesi için 2 kartın çekilerek, kartın içerisinde yer alanların eksiksiz olarak yerine getirilmesi gereklidir. Ayrıca bu oyun sırasında eşli oynama, turnuva oyunları ve çift el oynama gibi özellikler kullanılabilecektir.

Oldukça eğlenceli bu oyun aileler için uygun bir içerik olacaktır. Mattel Bounce Off, gençlerin ve ailelerinin severek oynayabileceği bir içerik olacaktır. Bu oyunda kartlar konuşacak ve kişiler bu kartların dediklerini yerine getirecektir. Daha sonra kartta yazan şeklin tasarlanabilmesi için teker teker toplar sektirilecektir. Şekli tamamlayan kişiler toplamda 3 kart kazanarak oyunun galibi olacaklardır. 2-4 Kişilik olan bu oyun 9 kart, 16 top ve 1 kafesten oluşmaktadır.

Kalabalık Ortamların Eğlencesi Mattel Games Oyunları

Mattel Scrabble, ana dilinden farklı bir dile hakim olmak isteyen kişiler için doğru bir seçim olabilecektir. Bu oyun en az 2 en fazla 4 kişi tarafından oynanabilecektir. İngilizce kelime bilgisinin geliştirilebilmesi için oynanan bu oyunda, oyuncu yaşı minimum 10 olmalıdır. Oyunun içerisinde 100 farklı harf, 4 harf tablası, harf kesesi ve oyun rehberi yer almaktadır.

En çok kelimeyi oluşturan kişiler en çok puanı olarak bu oyunu kazanabileceklerdir. Scrabble oyunun İngilizce versiyonunun yanı sıra Türkçe versiyonu da bulunmaktadır. Bu versiyon, Türkçe sözcüklerin üretilebilmesi için oynanabilecektir. Mattel Games oyunları fiyatları; ürünün özelliği ve içeriğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sitemizi ziyaret ederek kutulu oyun içeriklerinden zevkinize ve ilginize yönelik seçimler yapabilir, uygun fiyat içeriği ile anında sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.