1 2 3 >

Fisher Price

Fisher Price; bebekler ve okul öncesi çocukların gelişimi için tasarlanan, birbirinden farklı oyuncak modellerinin yer aldığı bir markadır. Bebeklerin dış dünyadaki uyaranlara alışabilmesi için en etkin araçlardan biri kuşkusuz oyuncaklardır. Çocukların ilgisini çeken birbirinden farklı oyuncak modelleri onların ince motor becerileri, el becerileri, el- göz koordinasyonlarının gelişimine yardımcı olacaktır.

Sağlıklı Malzeme İçeriği ile Fisher Price Oyuncakları…

Fishir Price oyun halısı, bebeklerin günün büyük bir bölümünü keyifli geçirebileceği bir oyuncak türüdür. Bu oyun halısının üzerinde hayvan figürleri, eğlenceli aktiviteler, müzik düğmeleri ve ışıklar yer almaktadır. Her bir uyaran çocukların büyüme ve gelişimine önemli katkılarda bulunabilecektir. Ayrıca 3 farklı kademe özelliği ile bebeklerin kas gelişimini sağlayan jimnastik özelliği bulunmaktadır. Yumuşak matı ile bebeği saran bu oyuncak, bebeğin gün içerisinde dış dünyaya uyum sürecini hızlandırabilecektir. Oyun halısı 0-2 yaş çocukların kullanımı için uygun olacaktır.

Fisher Price köpekçik eğlenceli şarkılar söyleyen, konuşabilen ve müzikler çalan bir köpektir. 100’den fazla karakter konuşabilen ve 10’u aşkın müzik çalan köpekçik vücudun bölümleri, renkleri ve şekilleri tanıtabilecektir. Bu köpekçik sayesinde çocuklar kelime ve cümle kurmayı öğrenirken, keyifli zaman geçirebileceklerdir. Çocukların sevgilisi köpekçi çocuklara keşfetme, konuşmaya ve taklit etme becerisi kazandırabilecektir. Pille çalışan bu oyuncak, sağlıklı malzeme içeriği sayesinde ebeveynler tarafından da gönül rahatlığı ile tercih edilebilecektir.

Fisher Price Oyuncakları, Modelleri ve Özellikleri

Fisher Price eğitici oyuncak dansçı Beatbo, çocuklara dans etmeyi öğretecek. Kafasına vurulduğunda melodiler çalan, dans figürleri yapan bu oyuncak çocukların en sevdiği oyuncaklarından biri haline gelebilecektir. Çocukların ince motor ve düşünme becerilerini geliştiren bu oyuncak parlak renkleri ve ışıklı gövdesi ile tüm çocukların ilgisini çekebilecektir. Fisher Price Linkimals, eğlenceli ışıkları, figürleri ve müzikleri ile öne çıkmaktadır.

Bebeği konuşmaya ve hareket etmeye teşvik eden bu oyuncaklar çocuklara sayıları, kelimeleri, zıt anlamlı kelimeleri ve alfabeyi öğretebilecektir. Bebeklerin görsel, işitsel ve dokunsal becerilerini geliştire Linkimals pil ile çalıştırılabilecektir. Fisher Price oyuncak modellerinin bir hayli fazla olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Sayfamız üzerinden filtreleme yöntemi ile oyuncak çeşitlerine göz atabilir, bebeğinizin yaşı ve gelişimine en uygun oyuncakları tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.