Cars

Cars; birbirinden farklı araba modellerinin yer aldığı bir oyuncak markasıdır. Arabalar özellikle erkek çocuklarının severek oynadığı oyuncakların başında gelmektedir. Erkek çocukları için arabalar özgüven, aksiyon ve macera anlamına gelecektir. Arabalar çocukların kendini zihinsel, bilişsel ve psikolojik yönden geliştirebilmesini sağlayacaktır. Cars markasında hemen her çocuğun ilgisine ve yaşına uygun model içeriği bulunmaktadır. Buna göre çocuklar dilediği oyuncak modelini tercih ederek, keyifli zaman geçirebileceklerdir.

Cars Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cars 3 tekli karakter araçlar, 1:55 boyunda ölçeklendirilerek oluşturulmuştur. Çocuklar bu tekli karakter araçları teker teker toplayarak koleksiyon oluşturabileceklerdir. Die- cast formunda tasarlanan bu oyuncak metal gövdeli olması sayesinde oldukça dayanıklıdır. Tekli karakter araç modellerinde 12 farklı seçenek bulunmaktadır. 16 cm boyutundaki bu araç, 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Cars oyuncak seti modellerinden biri olan renk değiştiren arabalar, çocukların ilgisini fazlasıyla çekebilecektir. Hemen her araç modelinde tasarlanabilen renk değiştiren araçlar sıcakta ve soğukta farklı renklere bürünmektedir. Sıcak suya daldırıldığında araba siyaha, soğuk suya daldırıldığında ise kırmızıya dönüşebilecektir. Yarış arabalarını taşıma özelliği bulunan bu arabanın alt bölümü aracın taşınması için elverişlidir. Sert plastik malzeme içeriğine sahip bu oyuncak oldukça dayanıklıdır. Bu dayanıklı oyuncak 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

Cars Oyuncak Modelleri ile Aksiyon Dolu Maceralar Çocukları Bekliyor!

Cars karakter arabalar arasında yer alan Mcqueen araba, Şimşek Mcqueen seven çocuklar için doğru bir seçenek olacaktır. Tozluklu ve çamurluklu olarak tasarlanan bu oyuncak, sert plastik malzemeden tasarlanmıştır. Plastik malzeme içeriği kaliteli olduğu için ebeveynler tarafından güvenle tercih edilebilecektir. Cars 2 oyuncakları arasında bulunan tır ve yarış seti, eğitici ve öğretici bir oyun setidir.

Taşıyıcı özelliği bulunan bu sete, sevilen karakter arabaları konularak çocukların yarış yapabilmesi mümkün olabilecektir. Bırak ve patlat sistemi ile çalışan bu oyuncakta arabalar rampaya konularak düğmeye basılacak ve büyük yarış başlayacak. Cars oyuncak fiyatları oyuncağa ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerine ulaşarak, çocuğunuzun yaşına ve ilgisine uygun oyuncak modellerini tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.