1 2 3 >

Dede Oyuncak

Dede oyuncak; geniş ürün seçeneğine sahip olan, eğitici ve öğretici oyuncak modellerin bulunduğu bir markadır. Günün büyük bir bölümünü evde geçiren çocuklar kaliteli zaman geçirebilmesi için eğitici ve öğretici oyuncaklara ihtiyaç duyacaklardır. Doğru seçilmiş bir oyuncak çocukların zihinsel, fiziksel ve bilişsel yönden sağlıklı olabilmesine yardımcı olacaktır. Bu nedenle Dede toys, çocukların yaşa ve gelişimine göre oyuncaklar tasarlamaktadır.

Dede Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dede Toys oyuncakları arasında bulunan market arabası, çocukların alışveriş yapabilmesini sağlayabilecektir. Özel olarak oluşturulan bu market arabasında yok yok! Kız ya da erkek çocuğu fark etmeksizin hemen her çocuğun severek oynayacağı bu oyuncak tam 30 parçadan oluşur. Bu set çocukların hayal gücünü geliştirerek, sosyalleşmesine yardımcı olacaktır. Güvenilir ve kaliteli malzeme içeriğine sahip bu ürün, kanserojen madde barındırmayacaktır. Bu ürün 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olacaktır.

Dede oyuncakları mutfak seti, kız çocuklarının yemek yapabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. 16 farklı parçadan oluşan sette davlumbaz, fırın, ocak, musluk, tabak, çaydanlık, bardak, tencere, kaşık, çatal, kevgir ve bıçak gibi pek çok ürün bulunmaktadır. Sağlam plastik malzeme içeriğine sahip bu set sayesinde çocuklar yemek ve çay saati için hazırlık yapabileceklerdir. Oldukça eğlenceli olan mutfak seti ile çocuklar günün nasıl geçtiğini anlayamayacaklar.

Kaliteli İçeriği ve Uygun Fiyat Seçeneği ile Dede Oyuncak Modelleri

Dede oyuncak modelleri arasında yer alan bambu çubuklar, çocukların hayal gücünü açığa çıkarabilen bir oyuncak olacaktır. 200 farklı parçadan oluşan bu çubuklar, kolayca birbirinin içerisine geçerek kullanılabilecektir. Çocukların el becerisini geliştiren bu oyuncak ile çocuklar hayalini kurduğu tüm şekilleri ortaya çıkarabileceklerdir. Kimi zaman bir uçak, kimi zaman bir tekne olabilecek bu çubuklar esnek yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır.

Dede oyuncak araba bultak, iki fonksiyonlu özelliği ile öne çıkabilmektedir. Bu oyun setinde birbirinden farklı 4 seçenek vardır. Çocuklar şekillere göre oluşturulan deliklerden, şekilleri atabileceklerdir. Böylece şekil ve renk kavramlarını daha iyi algılayabileceklerdir. Dede oyuncak fiyatları ürüne ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir. Sayfamız üzerinden tüm ürünleri inceleyerek, çocuğunuzun yaşı ve ilgisine yönelik seçimler yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.