Pjmasks

Pjmasks olarak da bilinen Pijamaskeliler çocukların severek izlediği çizgi filmlerden biridir. Kız ya da erkek fark etmeksizin tüm çocukları kendisine hayran bırakan bu çizgi film, çocukların iyilik ve kötülük kavramlarını öğrenebilmesine yardımcı olacaktır. Sıkı dostlar olduğu bilinen 3 arkadaş, kötü karakterlere karşı dünyayı kurtarabilmek için birbirinden farklı karakterlere bürünmektedir. Bu karakterlerin figür haline getirilmiş setleri ise çocuklara maceracı ve aksiyon dolu oyun kurma şansı verebilecektir.

Pjmasks Oyuncakları ile Çocuklarınızın Özgüvenini Arttırın…

Pijamaskeliler oyuncağı kostümleri, çocuklara istediği karaktere dönüşebilme imkanı sunuyor. Kertenkele, Baykuş kız, Kedi Çocuk kostümlerinin ayrı ayrı yer aldığı bu seriden, çocuklar dilediği karakterin giysisini tercih edebilecektir. Lisanslı olan bu kumaşlar kaliteli malzeme içeriği kullanılarak tasarlanmıştır. Bunun yanında %100 yerli üretimdir. Bu kostüme uygun olarak tasarlanan maske ise, çocukların çok seveceği bir aksesuar olabilecektir.

Pijamaskeliler oyuncak Baykuş kız figürü, tekli olarak tasarlanmıştır. Mini boyutlarda denebilecek bu oyuncak ortalama, 9 cm’dir. Bunun yanı sıra 5 farklı noktadan hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Uçan kahraman Baykuş kızın var olan kanatları, çocuklara kusursuz bir macera deneyimi yaşatabilecektir. Küçük bir figür olması sebebiyle oyuncağın 3 yaş ve üzeri çocuklar tarafından kullanılması önerilmektedir.

Pjmasks Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pijamaskeliler seti oyuncağı 3 figürü de bir araya getirebilmektedir. 9 cm boyutlarında olan bu oyuncak kol ve bacak kısımlarından hareket ettirilebilmektedir. En ince ayrıntısına kadar tasarlanmış bu figürler karakterleri birebir olarak yaşatabilecek ve oyun kurulabilmesini sağlayabilecektir.

Sert plastik malzeme içeriği bulunan bu ürün kırılmaz ve oldukça dayanıklıdır. Pijamaskeliler oyuncak seti iyi ve kötü tüm karakterlerin figüre dönüştürülmüş halidir. Set içerisinde Kertenkele, Kedi çocuk, Baykuş kız, Catboy, Owlette, Luna, Gekko ve Romeo gibi birçok karakter yer alır.

Tüm bu karakterin yanı sıra 4 farklı aksesuar seçeneği de bulunmaktadır. El ve kolları hareketli olan bu set, oyuncaklara gerçekçi bir oyun deneyimi sunabilecektir. Pijamaskeliler oyuncak en ucuz fiyat içeriği ile Çebi Toys’ta yer almaktadır. Sayfamız üzerinden detaylı araştırma yaparak markanın sevilen tüm oyuncaklarına uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.