L.O.L Bebek

Youtube’nin kutu açma videolarına olan popülaritenin artması ile birlikte ortaya çıkan L.O.L bebek kısa zamanda bütün çocukların gönlünü kazanabilmiştir. Birbirinden sevimli bebeklerin yer aldığı bu oyuncak setlerinde çok sayıda aksesuar içeriği de bulunmaktadır. Çocuklar bu sevimli bebekleri dilediği gibi giydirip, istediği aksesuarları takarak bu oyunu çok eğlenceli bir hale dönüştürebilecektir.

Birbirinden Sevimli Model ve Konsept İçeriği ile L.O.L Bebek Oyuncaklar

LOL bebek oyuncakları arasında yer alan 6’lı figür seti, şık giyimli 6 farklı bebekten oluşmaktadır. Sevimli halleri ile dikkat çeken bu bebeklere aksesuarlarını giydiren çocuklar dilediği gibi süsleyerek, keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Çocukların hayal dünyasını harekete geçirebilecek bu figürler sayesinde, istenilen oyunlar kurulabilecektir. Ortalama 8 cm olan bu bebekler sıkıştırılıp bırakıldığında kısa zamanda eski halini alabileceklerdir.

Esnek yapıya sahip olmaları, kullanım ömrünü fazlasıyla uzatabilecektir. Lol bebek en ucuz modellerden biri olan sürpriz top, lisanslı bir üründür. 10 cm çapında olan bu topun içerisinde 4 farklı hediye içeriği yer almaktadır. Ambalajlarına göre sürpriz hediyelerin yer aldığı bu toplar içerisinde, sizde var olan bebeğin ambalajını tercih etmeniz daha uygun olacaktır. İçerisinde aksesuar olarak toka, çanta, kolye, rozet gibi içerikler bulunabilecektir.

L.O.L Bebek Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LOL bebek büyük seçeneklerden biri olan Cutie ve bebeği, kar tatili teması ile çocuklarla buluşmaktadır. Kutu içerisinde bulunan Cutie ve bebeği sayesinde çocuklar dilediği gibi oyunlar kurabileceklerdir. Oluşturulan sette, kar tatiline dair birçok aksesuar yer almaktadır. Gözlük, şapka, atkı ve birbirinden farklı giysiler bulunan setten çocuklar istediği parçaları kombin yapabileceklerdir. LOL bebeklerden biri olan Busy, sevilen bebeklerden bir tanesidir.

Bu bebeğin bir giysi dolabı dolusu kıyafetleri, göz alıcı saç stilleri ve bu stillere uygun benzersiz aksesuarları bulunmaktadır. Bu aksesuarları kullanan çocuklar Busy’i dilediği gibi süsleyerek, özel ya günlük giyim stilini oluşturabileceklerdir. LOL bebek fiyatları seçilen ürün ve içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Sayfamız üzerinden çocuğunuzun ilgisini çekecek LOL bebek modelini tercih ederek, uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.