Revell

Revell; birbirinden farklı oyuncak modellerinin yer aldığı başarılı bir marka konumundadır. Uzun yıllardır kapsamlı bir şekilde hizmet veren Revell, üzerinden tüm çocuklar sevdiği ve ilgi duyduğu tüm oyuncaklara sahip olabileceklerdir. Oyuncaklar çocukların kaliteli zaman geçirmesine yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra Revell model oyuncaklar içeriğine göre çocuklarda konsantrasyon ve dikkat gelişimini destekleyebilmektedir.

Revell Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Revell maket oyuncak modelleri arasında yer alan helikopter maketi, Solo gösterilerinde uçuş yapan helikopter ile birebir aynıdır. Özel olarak tasarlanan bu oyuncak, hızlı bir şekilde oluşturulabilmekte ve yüksek maneviyatı ile yıllarca saklanabilecektir.

Revell uçak F-16 serisinin özel olarak tasarlanan bir modelidir. Solo Türk gösterilerinde yer alan bu uçak, ülkemizde manevi açıdan büyük bir değer taşımaktadır. Bu nedenle kişiler bu uçağı koleksiyon şeklinde uzun yıllar saklamak isteyecektir. Malzeme içeriği bakımından oldukça sağlam yapısı bulunan bu ürün kullanıcılarını tatmin edebilecektir.

Kolayca maket haline getirilebileceği için kişileri yormayacaktır. Modern ve yüksek performansı ile göz dolduran bu uçak, iki kanadının ucuna takılan malzeme içeriği sayesinde hafif bir duman salabilmektedir. Buda uçağın gerçekçi bir görünüm sunabilmesine yardımcı olacaktır. Oldukça dayanıklı olan bu ürün yıllarca ilk günkü gibi saklanabilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Çocuklarınızın En Sevdiği Revell Oyuncakları

Revell maket gemi oyuncak hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tercih ettiği modellerden biridir. Titanic gemisinden esinlenerek üretilmiş olan bu gemi, Titanic ile neredeyse birebir aynıdır. Dokulu paneller, pervaneler, ahşap yapılı güverte, linç yapı, bacalar ve diğer tüm detayları düşünülmüş bu üründe yer yer metal yer yer ahşap malzeme kullanılmıştır. Bu nedenle malzeme içeriği bakımından zarar görmesi olanaksız olacaktır.

Ravell tank modelleri, görünümü ve gerçekçiliği ile oldukça dikkat çekicidir. Tamamen askeri bir tankı andıran bu oyuncak, ikinci dünya savaşında kullanılan bir tanktan esinlenerek tasarlanmıştır. İçerisinde çıkartma yer alan bu tank, bu çıkartmalar sonrasında daha gerçekçi bir görünüm sunabilecektir. Revell markasının diğer tüm oyuncak içeriklerini görebilmek için sayfamızı ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.