Kanz

Kanz bebeklerin doğduğu günden okul öncesi dönemlerine de yanında olan başarılı bir oyuncak markasıdır. Yeni doğmuş bebeklerin dış dünyaya adapte olması oldukça zordur. Dış dünyaya hızlı bir şekilde adapte olmanın en güzel yollarından biri kuşkusuz oyuncaklar olacaktır. Oyuncaklar çocukların dış uyaranlara ilgi duymasına, ince motor becerilerinin gelişimine ve el- göz koordinasyonu kurabilmesine yardımcı olabilecektir. Kanz markasında hemen her bebeğin ilgisine ve gelişimine uygun seçeneklerin bulunabilmesi mümkündür.

Kanz Oyuncakları ile Bebeğinizin Gelişimini Destekleyin!

Kanz oyuncak telefon çocukların ilgisini çekebilecek oyuncak içeriklerinden yalnızca bir tanesidir. Bu telefonun içerisinde 30’dan fazla şarkı yer almaktadır. Ayrıca Türkçe kelimeler ve temel bilgiler yer almaktadır. Temel bilgiler arasında renkler, hayvanlar ve bitkiler gibi çocukların ilgisini çekecek içerikler vardır. Gerçekçi tasarıma sahip bu oyuncak aynı zamanda ışıklıdır.

Toksin ve kurşun içermediği için sağlık açısından hiçbir risk taşımayacaktır. Çocuklara sebep sonuç ilişkisini öğreten bu oyuncak, kolay tutulabilir özelliğine sahiptir. Pilli olarak çalışan bu oyuncak kaliteli yapısı ve zengin içeriği sayesinde çocuğunuzun yıllarca en sevdiği oyuncaklardan biri haline gelecektir.

Kanz oyuncak araba, özellikle erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek bir modeldir. Çocukların duyularını ve ince motor becerilerini geliştiren bu oyuncak klasik tasarımına sahiptir. Aynı zamanda kolay kavranabilir yapısı sayesinde, oyun daha keyifli bir hale gelebilecektir. Zararlı metaryaller barındırmayan araba, 24 ay ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir.

Sağlıklı Malzeme İçeriğine Sahip Kanz Oyuncakları

Kanz oyuncak tablet, okul öncesi çocuklar için tercih edilebilen bir üründür. Tablet üzerinde çocukların sevebileceği onlarca farklı müzik yer almaktadır. Bunun yanı sıra yine ilgilerini çekebilecek sayılar, renkler ve hayvan sesleri bulunur. Pil ile çalışabilen bu oyuncak son derece hafiftir. Bunun için kolay kavranabilecek ve kolayca taşınabilecektir.

Kanz oyuncak bebek arabası, özellikle kız çocuklarının ilgisini çekebilecektir. Özel olarak tasarlanan bu sevimli puset, oyuncak bebekler konularak kullanılabilecektir. Açılıp kapanabilme özelliği sayesinde saklanması kolaydır. Puset ile birebir aynı tasarlanmış olan bu ürün kolayca sürülebilecektir. Kanz oyuncak fiyatları ürünün modeli ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinden markanın tüm ürünlerini inceleyerek, çocuğunuzun ilgisini çekecek seçimler yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.