1 2 >

Polesie

Polesie ağırlıklı olarak birbirinden farklı ve estetik olarak tasarlanmış araba modellerinin yer aldığı bir oyuncak markasıdır. Arabalar genel olarak erkeklerin ilgisini çeken ancak son zamanlarda kız çocuklarının da çok talep gösterdiği oyuncaklardan biridir. Çocuklara oyun kurabilme imkanı sunan arabalar sayesinde çocuklar daha sosyal olabilecektir. Bunun yanında araba ile oynayan çocuklar aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir.

Polesie Araba Modelleri ile Çocuklarınızın Hayal Gücü Gelişsin

Polesie oyuncakları arasında yer alan Vinç, inşaat çalışmalarına merak duyan çocuklar için doğru bir seçim olabilecektir. Kaliteli malzeme içeriği ile üretilen bu oyuncaklar sağlıklı olduğu kadar, dayanıklı ürünlerdir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için kullanılabilecek bu oyuncaklar herhangi bir malzemenin bir yerden diğer bir yere taşınabilmesini kolaylaştıracaktır.

Taşıma işinden çok hoşlanan çocuklar, hiç sıkılmadan bu oyuncak ile saatlerce oynayabileceklerdir. Polesie oyuncak vinç kadar ilgi çeken diğer bir araba modeli otomobil çekicisidir. Birebir otomobil çekici aracı gibi oluşturulan bu üründe yer alan kanca, oyuncak arabaların çekilmesi ve sürüklenmesini kolaylaştırır.

Aynı zamanda detaylı ve özgün olarak tasarlanan bu araçlar parçalarını ayrılabilmekte yine vidaları ile aynı şekilde birleştirilebilmektedir. Oyun kurma ve hayal gücünün gelişiminde etkili olan bu oyuncaklar, sağlığa zararlı olmayan malzemelerden üretilmiştir.

Birbirinden Farklı Model ve Fiyat Seçeneği ile Polesie Arabaları

Yalnızca erkek çocuklarını ve ilgi alanlarını düşünmeyen marka kız çocukları içinde belirli başlı modeller tasarlamıştır. Bunlardan birisi mutfak setleridir. Polesie mutfak seti, detaylı olarak tasarlanmıştır. Özgün hatlara sahip olması nedeniyle birebir mutfak görünümü sunabilmektedir. Bu mutfak içerisinde tencere, tava, ocak, fırın gibi temel tüm detayların yer aldığı görülebilecektir.

Polesie oyuncak mutfak yemek takımı, çocukların yemek yapabilmesini ve bunları sunabilmesini sağlayabilecektir. Kaşık, çatal, tencere ve tabak gibi pek çok malzeme içeriğinin yer aldığı bu sette her bir parçadan 6 adet yer almaktadır. Bu oyuncakların tamamında kaliteli ve sağlıklı malzeme içeriği kullanılmıştır. Polesie markası oyuncakları geniş bir yelpazede çocuklara ve ebeveynlere sunulmuştur. Sayfamız üzerinden filtreleme butonunu kullanarak, markanın tüm ürünlerine ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.