Uzaktan Kumandalı Arabalar

Uzaktan kumandalı arabalar çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyen oyuncak modellerinin arasında gelir. Özellikle erkek çocuklarının ilgisini çeken oyuncakların başında, araba modelleri geleceklerdir. Arabalar sayesinde özgüven kazanan çocuklar kendi oyun dünyasını kurarak aksiyon dolu maceralar yaşayabileceklerdir.

Çocuklar bu oyunlar sayesinde araba sürme isteğini tatmin edebilirken, aynı zamanda büyüme ve gelişim sürecine de katkıda bulunabileceklerdir. Yeni model ve özgün hatlarla tasarlanmış bu oyuncaklar göz kamaştırarak, tüm çocukların ilgisini çekebilecektir. Birbirinden farklı oyuncak modellerinin bulunması çocuklara istediği oyuncağı seçme imkanı sunabilecektir.

Uzaktan Kumandalı Arabalar ile Keyifli Bir Oyun Deneyimi

Işıklı ve takla atan uzaktan kumandalı arabalar serinin en çok ilgi gören oyuncakları arasında bulunmaktadır. Takla atabilmesi çocukların daha çok ilgi göstermesini sağlarken, ışıklı yapısı karanlık ortamda daha hoş bir ambiyans yakalanabilmesini kolaylaştıracaktır. 360 derece dönebilen bu araba kendiliğinden dönerek yeniden kullanılabilir bir hale gelecektir. Rengarenk ışıkları bulunan bu estetik araç, ışıkların görünebilirliği açısından beyaz renkte tasarlanmıştır.

Plastik malzeme içeriği kullanılması sayesinde dayanıklılığı bulunan arabada toksik madde kullanımı söz konusu değildir. Çılgın hareketleri ile çocuklardan tam not alan bu uzaktan kumandalı arabalar, gerçek yarış arabası görünümü sunan özgün bir tasarıma sahiptir. 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan bu ürün, onların etkin zaman geçirebileceği bir oyuncaktır. Bugatti araba markasının ölçeklendirilmesi ile tasarlanan uzaktan kumandalı araba tasarımları, 3 adet pille çalıştırılabilecektir.

İleri, sağa, geriye ve sola gidebilen bu arabalar sayesinde çocuklar çok eğlenebileceklerdir. Kapıları ve bagaj kapakları açılabilen bu araba 1:12 şeklinde ölçeklendirilmesi ile tasarlanmıştır. Özellikle, ileri giderken ön farlarının yanması arkaya giderken de arka farlarının yanması çocukların ilgisini çekebilecektir. Özgün hatları ve tüm ince ayrıntıların düşünülmüş olması Bugatti ile birebir bir araba tasarımının ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Kumandayı hızla algılayabilen bu araçlar, hızlı bir şekilde komutları yerine getirebileceklerdir. Uzaktan kumandalı jeep araba modelleri, yarış arabası görünümü ile çocukların hayranı olduğu tasarımlar arasındadır. 1:18 ölçeklendirilmiş olması, modern ve özgün hatları ile tamamen jeep görünümünde olan bu araç şarjlıdır. Bu özelliği sayesinde sürekli olarak, pil değişimine gerek kalmadan kesintisiz olarak kullanılabilecektir.

4 tekerden yüksek çekiş sistemi bulunan bu araç 2.4 ghz hızı ile rakiplerini geride bırakmayı bilebilecektir. 90 derecelik engellerden bile konforlu bir şekilde geçen araçlar, engel tanımayan özelliği ile çocukları hayrete düşürüyor. Her türlü hava koşulunda rahatlıkla tercih edilebilmekte ve 2-3 saat boyunca kesintisiz olarak kullanılabilmektedir. Şarjının bitmesi sonrasında yalnızca bir saat gibi bir sürede tam dolum kapasitesine ulaşabilecektir. 50 metreye kadar uzaktan kumanda komutlarını algılayabilmekte ve verilen komuta göre ileri, geri, sağa ya da sola dönebilmektedir. 15V gücündeki aracın uzaktan kumandası için pil kullanımı gerekecektir.

Metrelerce Uzaktan Tüm Komutları Algılayabilen Uzaktan Kumandalı Arabalar

Uzaktan kumandalı araba 4*4 modellerinden biri olan polis arabası, çocukları birbirinden eğlenceli maceralara sürükleyebilecektir. İleriye ve geriye doğru gidebilen bu araçlar, geri gelirken otomatik olarak dönüş yapabilecektir. 17 cm boyutundaki bu ürün sağlıklı malzeme ile oluşturulmuş olup, CE belgesine sahiptir. 1:24 ölçeklendirilmiş bu araç, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması ile birebir polis araçlarını andıracaktır.

Robota dönüşebilen uzaktan kumandalı araba işlevselliği sayesinde çocukların oyun sırasında sıkılmasının önüne geçebilecektir. Full fonksiyon özelliği bulunan bu araç ileri, geri, sağa ya da sola olmak üzere farklı şekillerde pek çok manevra yapabilecektir. Pilleri şarj edilerek kullanılabilen bu araç, yaklaşık 30 metre uzaktan tüm komutları algılayabilecektir. Birkaç adımda arabadan hızlı bir şekilde robota dönüşebileceklerdir.

Farklı renk alternatifleri bulunduğu için çocuklar beğenilerine göre seçimler yapabileceklerdir. Uzaktan kumandalı araba en ucuz modellerden biri olan Lamborghihi arabaya çocuklar hayran kalacak. Kapıları yukarı doğru açılabilen bu estetik ve sıra dışı araba, aynı zamanda uzaktan kumandalı bir arabadır. Full fonksiyon olan bu araba pek çok manevrayı yerine getirebildiği gibi 360 derece dönüş yapabilecektir. 23 cm boyundaki araç öne doğru gittiğinde ön farları yanarak hoş bir görünüm sunabilecektir.

CE belgesi bulunan bu oyuncak, sağlık açısından hiçbir risk taşımayacaktır. Uzaktan kumandalı araba şarjlı modeller kullanım ve konfor açısından çocukların en çok tercih ettiği ürün grupları arasındadır. Ölçeklendirme yöntemi ile birbirinden modern tasarlanmış araçlara benzetilen bu oyuncaklar sayesinde çocuklar beğendiği arabayla oynama şansı bulabilecektir. Şarjlı olan bu oyuncaklar yalnızca 2-3 saat içerisinde şarj edilerek 1 saat boyunca kesintisiz olarak kullanılabileceklerdir.

Kumandasında verilen komutlara göre tüm manevraları yerine getirebilen bu araçlar, 50 metre uzaktan komutları algılayabileceklerdir. Kumandası pil ile çalışan araçlar sağlıklı malzeme içeriği ile oluşturulmuştur. CE belgesine sahip olması sağlıklı içeriği bulunduğunu kanıtlayabilecektir. Komut verilmesi gerektiği için bu araçların minimum 4 yaş ve üzeri çocuklar için kullanımı önerilebilecektir.

Uzaktan Kumandalı Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzaktan kumandalı tır arabalar ise, daha çok iş makineleri ile ilişkili olan çocuklar için uygun bir seçenek olabilecektir. 50 cm boyundaki bu muhteşem oyuncak ileri, geri, sağa ya da sola kendisinden istenen tüm manevraları yerine getirebilecektir. Dorse bölümü de bulunan bu oyuncak dilenirse dorse bölümünden ayrılarak yalnızca tır olarak da kullanılabilecektir. CE belgeli bu oyuncak pille çalıştırılarak keyifli bir oyun deneyimi yaşanabilecektir.

Sağlam malzeme içeriği sayesinde uzun süre zarar görmeden kullanılabilecektir. Tır modellerinde arka kısımlarında araç taşınabilecek tasarımlarda yer almaktadır. Bu tırların arka bölümlerine araçlar yerleştirilerek, uzaktan kumanda yardımı ile pek çok manevra yapılabilecektir. Uzaktan kumandalı Tofaş arabalar, Tofaş sever çocuk ve yetişkinlerin müptelası olacağı bir seridir.

1:24 ya da 1:18 şeklinde ölçeklendirilmiş bu araçlarda tüm ayrıntılar düşünülmüştür. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması ile birebir Tofaş görünümü sunabilmektedir. 25 cm boyundaki bu araba uzaktan kumandasını 30 metre uzaktan algılayabilecektir. Uzaktan kumandanın tuşlarına basıldığında ileri, geri, sağa ya da sola çevrilebilecektir. Fonksiyonel olan bu arabada birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Uzaktan kumandalı araba benzinli modellerinden biri olan Firestrom, yetişkinlerin bile kullanmaktan keyif alacağı bir seri olacaktır. Özel olarak montajı yapılmış bu araç 2.4 ghz ile oldukça tatmin edici bir hıza sahiptir. Özel tasarlanmış dış gövdesi, her ayrıntısına kadar düşünülmüş tasarımı herkesten tam not alabilecektir. Kullanım klavuzu bulunan bu oyuncak benzinle çalışabilmektedir. 2WD çeker aracın 75 cc’lik özel bir yakıt deposu bulunur. Bu depoyu benzin ile doldurduğunda kişiler uzun süre aracı kullanabileceklerdir.

12 adet kalem pile ihtiyaç duyan bu ürünün ,pilleri şarj olarak kullanılabilecektir. Tüm manevraları yerine getiren bu araç, dayanıklı metal gövdesi ile öne çıkabilmektedir. Kusursuz donatılmış iç ve dış tasarımı sayesinde bu oyuncak ile oyun oynayabilmek son derece keyifli olaraktır. Uzaktan kumandalı araba fiyatları ürünün markası, özelliği ve diğer ayrıntılara bağlıdır. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerini inceleyerek, çocuklarınızın ya da sizin ilginizi çekebilecek arabalara sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.