1 2 >

Bruder

Avrupa ve Amerika standartlarında oyuncak üretimi yapan Bruder markası, tasarladığı bu oyuncaklarla çocukların büyüme ve gelişme sürecine olumlu katkılar sağlayabilecektir. Yüksek kalite plastik malzemesinden tasarlanan bu ürünler sağlık açısından da çocuklara risk oluşturmayacaktır. Markada özellikle erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek iş makineleri, kamyonlar, jeep ve benzeri arabalar yer almaktadır. Arabaları ile türlü maceralar yaşayan çocuklar zamanı dolu dolu geçirebileceklerdir.

Bruder Oyuncakları ile Çocuklarınızın İlgi Alanlarını Ortaya Çıkarın!

Bruder oyuncakları arasında yer alan Ekskavatör, saatte 20 km hız ile gidebilecektir. 50 beygirlik gücü bulunan bu araç, klasik tarım araçlarına sahiptir. Topraklı bölgelerde aktif olarak kullanılabilecek bu oyuncak ekskavatör, traktör ve kepçe olarak 3 farklı şekilde kullanılabilecek. Çok yönlü çalışma prensibine sahip bu oyuncak standart Bruder oyuncak ile birebir aynıdır. Destek ayakları bulunduğu için zeminde dengede durmakta zorlanmayacaktır. Lisanlı ve orijinal bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocuklar içindir.

Bruder Türkiye Ambulans oyuncak, acil durumun önemini anlatabilmek için oldukça başarılı bir oyuncaktır. Açılabilen kapıları sayesinde sedyenin girişi çıkışı oldukça kolay olacaktır. Bunun yanı sıra bu ambulansın iç kısmında acil durum için gerekli olan araçlar bulunmaktadır. Bu oyuncak sayesinde çocuklar, oyun oynarken acil durum sırasında gerekli olan tüm aletlerin neler olduğunu da öğrenebileceklerdir. 1:16 ölçeğinde bu ambulansın tavan kısmı çıkartılıp takılabilecektir. 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyuncak lisanslıdır.

Uygun Fiyat ve Zengin Model İçeriği ile Bruder Oyuncakları

Bruder kamyon modellerinden biri olan Vinçli kamyon, araçların üzerinde kule gibi durabilecektir. Ayarlanabilen özel kolu sayesinde daha uzağa rahatça erişebilecektir. 1.3 metrelik boyu sayesinde küçük formlu bir inşaat çalışması yapılabilecektir. Kilitlenebilir kanca mekanizmasına sahip bu oyuncak sayesinde kolayca yükleme ve taşıma yapılabilecektir.

Dengenin arttırılmak istenmesi durumunda ise, arka kısımda bulunan bölüme kum ya da taş doldurulabilecektir. Ayrıca açılık kapanabilen yapısı sayesinde bu araç gerçek vinç kamyonu görünümündedir. Bruder markasına ait oyuncak modelinin bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerine göz atarak, seçiminizi yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.