Müzikli ve Işıklı Oyuncaklar

Müzikli ve ışıklı oyuncaklar bebekler ve çocukların ilgisini çekebilen ürünler arasındadır. Müzik çocukların eğlenmesine neden olan olguların başında gelir. Beyin gelişimini ve büyüme- gelişim sürecini destekleyen müzikler, işitsel organları aktivite eden kavramdır. Işıklı oyuncaklarda çocukların ilgisini çeken, görsel zeka ve konsantrasyonun sağlanmasında yardımcı olan oyuncak türleri arasındadır.

Tüm bu oyuncaklar çocukların oyun süresini de arttıran detaylar olacaktır. Normal şartlarda herhangi bir fonksiyonu bulunmayan oyuncaklar üzerinden oyun kurulması daha zordur. Ancak müzikli ve ışıklı oyuncaklar, çocuklara birçok özelliği bir arada sunabileceği için daha keyifli bir oyun deneyiminin kapıları aralayacaktır.

Müzikli ve Işıklı Oyuncaklar ile Büyüme- Gelişim Sürecini Destekleyin!

Müzikli oyuncaklar denildiğinde akıllara ilk gelen ürün, sesli ve ışıklı davuldur. Bebeklik ve okul öncesi dönemde tercih edilen bu ürünün yüzeyi elle vurularak sesler çıkarılmasına imkan sağlayabilmektedir. Oyuncakta bulunan melodiler sayesinde çocuklar çok eğlenebileceklerdir. Melodiler sayesinde çocukların işitsel ve dilsel açıdan gelişimi desteklenir. Öne çıkan özelliklerinden birisi de 360 derece dönebiliyor oluşudur. Dönerken sürekli değişen ışık rengi de çocuklarda konsantrasyon ve dikkat gelişimini sağlayacaktır.

Dayanıklı bir sert plastik malzemeden tasarlanan üründe, sağlığa zararlı bir madde yoktur. 2 farklı ses modu, 6 farklı müzik ve 4 farklı renk içeriği ile kesinlikle düşünülmesi gereken bir üründür. Işıklı piyano modelleri de hem ışıklı hem de müzikli oyuncak içerikleri kategorisinde yer alacaktır. Piyanonun bazı tuşlarında hayvan sesleri çalarken, bazı tuşlarında nota sesleri yer alır. Ayrıca her tuşunda cihazda ışıklar yanarak farklı bir ambiyans yaratır.

Çocuklar bu oyuncak sayesinde hayvanların isimlerini ve nasıl ses çıkaracaklarını öğrenebilecektir. Bunun yanı sıra notalara basan çocuklar özgür bir şekilde kendi ses kompozisyonunu da tasarlayabilecektir. Sert plastik yapısı hasar almayacaktır. Ürün pillerle desteklenmekte ve çalışmaktadır. Yenidoğan bebeklerden okul öncesi çocukların kullanımına kadar tercih edilebilmesi mümkündür. Bebekler için uygun olan bir diğer ürün ışıklı diş kaşıyıcısıdır.

Diş kaşıyıcıları diş çıkarma döneminde çocukların diş eti kaşıntılarını azaltacaktır. Ancak bunun bilincinde olmayan bebeklerin bunu deneyimlemesi ve kaşıyıcıyı tercih etmesi oldukça zordur. Bu ürün dikkat çekeceği için kullanımı da mümkün olabilecektir. Ayrıca müzikli ve ışıklı formda tasarlanan bir ürün olması, bebeklerin bir oyun aracı olarak görmesine de neden olabilecektir.

3 ay ve üzeri çocuklar için kullanılabilen bu üründe fatalat ya da benzeri kanserojen madde içeriği bulunmaz. Ebeveynlerin güvenle tercih edeceği bu oyuncak, sağlığa zararlı değildir. Yumuşak ve su dolu formu dişlerin rahatlatılmasını sağlayabilecektir. Sallandığında müzik çalmakta ve rengarenk ışıklar yanmaktadır. Rahatlatan müzikler bebeklerin gevşeyerek uyumasına da neden olacaktır. Avrupa Standartlarına göre üretilen bu kusursuz ürün, CE belgelidir.

Geniş Bir Yelpazede Sunulan Müzikli ve Işıklı Oyuncaklar

Sesli ışıklı oyuncaklar arasında bulunan gitar çocukların müziğe yönelmesini sağlayan bir seçim olabilir. Sağlıklı metaryellerden oluşturulan bu gitarın tuşları birçok özelliği ile öne çıkar. Gitarda 3 farklı ses modu bulunmaktadır. Ayrıca 8 farklı müzik içeriği, hayvan sesleri, farklı nota sesleri gibi pek çok ses seçeneği de yer alır. Çocuklar bu sesler sayesinde farklı ve benzer sesleri ayırabilmekte, hayvan seslerinin ne olduğunu öğretebilmekte ve özgürce kendi müziğini yapabilmektedir.

Işıklı sesli hareket eden oyuncak modellerinden biri Dansçı Beatbo olacaktır. Çocuklara dansı sevdirecek bu mükemmel oyuncaklarda, çocuklar aradığı ne varsa onu bulabilecektir. LED ışıkları sayesinde göz alıcı bir güzelliği bulunmaktadır. Başını ve poposunu sallayarak tüm ilgiyi üzerine çeker ve herkesi kendine hayran bırakır. Eğlenceli ve enerji veren müzikler çalarak yalnızca kendisini değil, karşısındaki tüm çocukları da oyun oynamaya teşvik eder.

Bebekler hareketler sonucunda bir şeyler olduğu algısını öğreneceği için sebep- sonuç ilişkisi de kurmaya başlatacaklardır. Beatbo şarkı söyleme moduna da sahiptir. Çocukların çok sevdiği bir cümleyi kaydederek, oluşturduğu bu şarkıda bunu dile getirebilecektir. Bebeğinizin uzun yıllar en yakın arkadaşı olacak Beatbo aynı zamanda konuşabilme özelliğine sahiptir. Çocuklara farklı sözler ve cümleler söyleyerek onlarında dil gelişimini destekleyecektir.

Harflerin, renklerin ve sayıların öğrenilebileceği bu kapsamlı oyuncakta 3 farklı mod yer alır. Sert plastikten tasarlanan bu üründe, sağlığı olumsuz etkileyen hiçbir etken madde kullanılmamıştır. Pille çalışmakta olup, okul öncesi döneme dek kullanılabilir. Işıklı ve müzikli scooter süren bebek, en çok kız çocuklarının hoşuna giden bir seçim olacak. Scooter üzerinde danslar eden bu bebek sevimliliği ile tüm dikkatleri üzerine toplayabilecektir.

Rengarenk ışıklar saçarken aynı anda müzikte dans ederek çocukların eğlenmesine yardımcı olur. Pille çalışan bu ürün çocukların en yakın arkadaşlarından biri olacaktır. Pille çalışan üründe 3-4 farklı müzik içeriği yer alır. Birbirinden güzel renklerde LED ışıkların var olması, özellikle geceleri güzel bir ambiyans yaratabilecektir. Bebekte et dolgusu, scooterde ise sert plastik malzeme içeriği kullanılmıştır.

Işıklı Müzikli Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dans eden oyuncaklar kadar dans ettiren oyuncaklarda çocukların favorisi olacaktır. Sesli ve ışıklı mikrofonu eline alan çocuklar birer sanatçıya dönüşebileceklerdir. 12 farklı melodinin yer aldığı bu oyuncakta çocuklar, melodiye uygun olarak şarkılar söyleyebilecek ve kareoke hazzını yaşayabileceklerdir. Çocuklar delice şarkı söyleyerek keyifli vakit geçirebilecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklardır.

Bu mikrofondan ses çıkarken aynı zamanda sahne ambiyansı yaratabilmek adına farklı konseptlerde ışık hüzmeleri çıkmaktadır. Çocuklara ritm, denge, koordinasyon, konsantrasyon ve dikkat gibi birçok kavramı öğreten bir oyuncak olması ile öne çıkmaktadır. Çocuklar bu oyuncak sayesinde el- göz koordinasyonları, el becerileri, hayal gücü ve yaratıcılığını geliştirebilecek. Standlı olarak satılan bu ürün standlı ya da stand olmadan da kullanılabilir. Işıklı oyuncak şato seti, prenseslere ve prenslere yaşayabileceği muhteşem bir ortam sunuyor.

Aynı lüks bir ev görünümü sunan bu şatoda yaşama dair hemen her aksesuara ulaşılabilmesi mümkündür. Sert plastik malzemeden tasarlanan bu iki katlı şatoda yatak odası, salon, tuvalet , banyo ve bahçe konseptlerine yer verilmiştir. Bu nedenle çocuklar gün boyunca hiç sıkılmadan oynanabilir. Işıklı olması nedeniyle yalnızca gündüz değil gecede hoş bir ambiyans yaratılarak kullanılabilecektir. Bebek ve çocukların ilgisini çekebilecek ışıklı araba modelleri, pillerle çalışmaktadır.

Pili takıldıktan sonra iç kısmından yanarak birbirinden güzel ışıklar saçabileceklerdir. Rengarenk ışık saçan bu ürünün beğeni toplayan bir diğer özelliği ise kendi kendine gidebilmesidir. Sağa ve sola kendi kendine manevra yaparak, hareket edebilecektir. Bu durum ile çocuklar arabayı takip etmekten çok hoşlanacak ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Çarp dön sistemli olan oyuncak araba kendi kendine giderken aynı zamanda da birbirinden güzel müzikler çalabileceklerdir.

Görüldüğü üzere ışıklı ve müzikli oyuncaklar geniş bir yelpazede ebeveynlere ve çocukların beğenisine sunulmuştur. Oyuncak fiyatlarında marka, ürün ve ürünün özelliği belirleyici unsurlar olacaktır. Sizde sitemizi ziyaret ederek, beğeninizi kazanan ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise güvenli bir şekilde, size en uygun ödeme yöntemlerini kullanarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.