Dc Super Friends

Dc Super Friends oyuncakları İmaginext animasyon serisini çocuklar ile buluşturabilmektedir. Çocukların sevdiği karakterler üzerinden oyun kurması, daha iyi öğrenebilmesini kolaylaştıracaktır. Bu nedenle eğitici ve öğretici olarak tasarlanan tüm oyuncak içeriklerinde, çocukların sevdiği karakterlere ağırlık verilmektedir. Markanın kapsamlı bir şekilde oluşturulmuş modelleri sayesinde çocuklar yaşına uygun ve ilgi duydukları oyuncaklara sahip olabileceklerdir.

Dc Super Friends Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dc Super Friends oyuncak modelleri arasında bulunan Joker Kahkaha fabrikası, eğlenceli içeriği ile bir adım öne çıkmaktadır. Joker ve acımasız eylemleri genel olarak korkutsa da bu sefer epey eğlendirecek. Bu oyun setinin içerisinde fırlatma rampaları, dönen bir asansör, roket yolculuğu ve daha pek çok macera dolu oyun içeriği yer alıyor. Batman’ın baş düşmanı olan Joker’li oyun setine sahip olan çocuklar hayal edebilecek, hikaye anlatabilecek ve en önemlisi dolu dolu eğlenebilecektir.

4 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği bu oyuncaklar kalitesi ile kullanıcısından tam almayı başarabilmiştir. İmaginext oyuncakları arasında yer alan Batman tekli figür,15 cm boyutundadır. Özel olarak tasarlanan Batman, ikonik görünümü ile oldukça ilgi çekicidir. Tekli figürler özellikle toplamak ve koleksiyon oluşturmak için tercih edilebilecektir. Esnek ve dayanıklı bir yapısı bulunan Batman 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Dc Super Friends ile Aksiyon Dolu Günler Çocukları Bekliyor

İmaginext Batman araba, çocukların ilgisini çekebilecek bir başka modeldir. Çocuklar Batman figürü ve havalı arabası sayesinde birbirinden aksiyonlu maceralara dahil olabilecektir. Suçla mücadele eden Batman sayesinde çocuklar iyiliği ve yardımseverliği öğrenebileceklerdir. İmaginext Dc Super Friends Batman robot, çocukların en sevdiği arkadaşı olabilecek.

Eklem yerlerinden oynayabilen bu robotlar aynı zamanda konuşabilme özelliğine de sahiptir. Türkçe kelimelerle kendini ifade edebilen bu robot, aynı zamanda çocukların pek çok komutunu da algılayabileceklerdir. İkonik tasarımı ve dayanıklılığı ile ebeveynlerden tam not alan oyuncak 7 yaş ve üzeri çocukların kullanımı içindir. Daha fazla Dr Super Friends oyuncak modelleri arasından seçiminizi yapabilir, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.