Marvel

Marvel; Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan bir çizgi roman şirketi olup günümüzün pek çok karakterinin yaratıcısıdır. Marvel karakterleri genel anlamda sosyal mesajlar veren eğitici ve öğretici olacak şekilde oluşturulmuştur. Bu nedenle çocukları sosyal yeterliliğini geliştirerek, oyun kurma kabiliyetini artıracaktır. Günün büyük bir kısmını verimli geçiren çocuklar zihinsel, bilişsel ve psikolojik yönden yeterli gelişim sağlayabileceklerdir.

Marvel Çılgın Karakterleri Çocukları Kendine Hayran Bırakacak!

Marvel oyuncakları arasında bulunan Avengers serisinin karakteri Hero, çocukların hayranı olduğu bir figürdür. Captan America, Hulk, Hero ve Iron Man dünyada birlik olarak en büyük düşmanları Thanos’a karşı savaş açmaktadır. Bu mücadelenin en büyük kahramanı olan Hero 30 cm figürü ile çocukların beğenisini kazanmıştır.

Esnek ve dayanıklı malzeme içeriği uzun yıllar oynanabilmesini sağlayabilecektir. Bu oyuncak 4 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Marvel Avengers figür set, bu 4 kahramanı bir araya getiren bir settir. Setin içerisinde Hero, Hulk, Captan Amerika ve Iron Man yer almaktadır.

Mini formda tasarlanan bu yüksek kaliteli figürlerin 6 yaş ve üzeri çocuklarda kullanımı önerilmektedir. Marvel figür oyuncak modellerinden biri olan Titan Hero, Ghost Spider figürü ile bir arada yollanmaktadır. Hasbro spider çizgi filminin sevilen karakteri 30 cm boyutundadır. Aksiyon sever çocukların tercih edebileceği bu oyuncak esnek ve dayanıklılığı ile öne çıkmaktadır.

Marvel Oyuncakları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Marvel Iron Man oyuncakları, Iron Man karakterini çok seven çocuklar için doğru bir seçim olabilecektir. 30 cm boyutundaki bu ürün son teknolojiler göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Özel fırlatıcı aksesuarı ile kusursuz bir şekilde savaşan Iron Man figürü ses çıkarabilme özelliğine de sahiptir. Bu özelliği sayesinde savaşırken pek çok efekt çıkarabilecek ve Türkçe kelimeler kullanarak konuşabilecektir.

Marvel Yenilmezler oyuncak 6’lı set olarak tasarlanmıştır. 6 harika kahraman bir araya gelerek, çocukların doyasıya bir eğlence yaşamasına yardımcı olacaktır. Esnek ve dayanıklı olan figürler kol ve bacak kısımlarından hareket ettirilebilmektedir. Marvel oyuncakları geniş bir yelpazede ebeveynlere ve çocuklara sunulmuştur. Sitemizi ziyaret ederek, beğendiğiniz tüm ürünlere uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.