1

Birlik Oyuncak

Birlik oyuncak; her yaştaki çocuklara hitap eden zengin oyuncak modelinin yer aldığı bir markadır. Çocuklarda oyuncak seçimi oldukça önemli bir unsurdur. Çocukların ilgisine ve yaşına uygun olmayan bir oyuncağın tercih edilmesi, büyüme ve gelişme sürecine olumlu katkılarda bulunulmasının önüne geçecektir. Çocukların büyüme süreci ile ilişkili olan ve zevklerine hitap eden oyuncaklar ise hayal gücünün gelişimi konusunda oldukça etkilidir.

Birbirinden Farklı Oyun İçeriği ile Öne Çıkan Birlik Oyuncakları…

Birlik oyuncak bebek çeşitlerinden biri olan Melis bebek, çocukların severek oynayabileceği bir oyuncak olacaktır. Uzaktan kumandası bulunan bu bebek yürüyebilecektir. Bunun yanı sıra bebek birbirinden farklı onlarca şarkı söyleyebilir ve masallar anlatabilir. Çocukları algılayan bu bebek onlara karşılığında gerçek tepkiler verebilecektir.

Güzel elbisesi, sevimli suratı ve yanan ayakkabıları ile çocukların en sevdiği oyuncak haline gelen bu bebek, kanserojen madde kullanılmadan tasarlanmıştır. 4 yaş ve üzeri kullanımı uygun olacaktır. Birlik oyuncak araba modellerinde en çok çek bırak arabalar tercih edilebilmektedir.

Mini formu ile dikkat çeken bu arabalar geriye doğru çekilip bırakıldığında metrelerce ileriye gidebilecektir. Metal malzeme kullanılmış olması sayesinde darbelere ve düşmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Işıklı gövdesi özellikle karanlıkta ortama hoş bir ambiyans yüklenmesini sağlarken, çocukların dikkatini fazlasıyla çekebilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Öne Çıkan Birlik Oyuncak Modelleri

Birlik oyuncak cee- ee ayıcık, çocuklarla eğlenceli oyunlar oynayabilecektir. Pille çalışan bu ayıcık, ayağında bulunan düğmeye basıldığında çalışmaya başlayacaktır. Elleri otomatik olarak Cee yapan ayıcık çocukları çok eğlendirebilecek. Aynı zamanda şarkı söyleyebilmekte ve konuşabilmektedir. Yumuşak formda tasarlanan yapısı ve Antibakteriyel içeriği sayesinde, hemen her çocuk için tercih edilebilecektir.

Birlik oyuncak laptop, çocukların büyüme ve gelişim sürecini olumlu yönde destekleyebilecektir. 70 cm boyutundaki bu laptopun içerisinde arapça dualar, sureler ve dini pek çok unsur yer almaktadır. Bu oyuncağa sahip olan çocuklar eğlenirken bir yandan da bilgilenebileceklerdir. 70 farklı fonksiyonu bulunan laptop oyuncak, kaliteli yapısı nedeniyle olası tehlikelere karşı dayanıklıdır. Birlik oyuncak fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.