Oyuncak Robotlar

Oyuncak robotlar erkek çocuklarının ilgi duyduğu fiziksel ve zihinsel gelişimine olumlu katkıları bulunan eğlenceli oyuncak içeriklerinden bir tanesidir. Çocukların oyuncak seçiminde oldukça titiz davranılması gereklidir. Çünkü günün büyük bir kısmını oyun halinde geçiren çocuklara yanlış bir oyuncak seçilmesi onu sınırlandırmak anlamına gelecektir.

Fonksiyonel oyuncaklar bu noktada tüm çocukların imdadına yetişir. Pek çok fonksiyonunun bulunması sayesinde çocuklar keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir. Robot oyuncakların her biri farklı konseptlerde tasarlanmıştır. Bu nedenle çocuklar dilediğinde oyuncağın istediği özelliklerini devreye sokabilecek ve birçok şey öğrenebileceklerdir. Her markanın özenle tasarladığı ve geniş bir yelpazede müşterilerine sunduğu robot tasarımları mevcuttur.

Oyuncak Robotlar ile Eğlence Dolu Günler Çocukları Bekliyor!

Büyük robotlar çocukların en çok keyif aldığı oyuncaklar arasında yer alacaktır. Özellikle robotların çok fonksiyonel olması çocukları eğlendiren unsurlar arasında yer alacaktır. Birlik oyuncak markasına ait devasa oyuncak tüm çocukların hayranı olacağı bir üründür. Işıklı olan bu ürünün göğsü, karnı ve gözleri yanarak ortamda farklı bir görünün yaratabilecektir. Çocukların seveceği ve kullanımı son derece kolay olan bu üründe işlevsel tuşlar yer alır. Hareketli olan bu robot kol ve bacak kısımlarından hareket edebilecektir.

Dans edebilen bu robot sayesinde çocuklar çok güleceklerdir. Yetişkinlerin bile oynamaktan keyif alacağı robot, Türkçe konuşabilme özelliğine sahiptir. Söylediği Türkçe kelimeler sayesinde çocuklarla sohbet edebileceklerdir. Pille çalışan bu ürün sert plastik gövdeden tasarlanmıştır. Dayanıklı ve fonksiyonel yapısı 4 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Sesli ve konuşabilen robotlar ise eklemleri sayesinde tüm şekilleri kolayca alabileceklerdir. Gerçekçi ses ve ışıklı efektleri sayesinde çocukların en sevdiği oyuncağı haline gelebilir.

Küçük formu sayesinde her yere taşınabilmekte ve istenen her yerde çocukların en iyi arkadaşı olabilmektedir. Kelime haznesi oldukça geniş olan bu robot söyledikleri ile tüm ev ahalisini güldürebilecek ve çok eğlendirecektir. Alternatif renk seçenekleri sayesinde her çocuk sevdiği renge sahip olabilir. Oldukça sert bir plastik malzemesi vardır. Bu malzeme düşmelere ve darbelere karşı dirençlidir. Üstelik CE belgesine sahip oluşu ile sağlıklı yönünü de kanıtlayabilecektir.

Silverlit markasına ait hareket eden robotlar kullanıcılarından tam not alabilmektedir. Pokibot sevimliliği ile hemen herkesin hayranı olacağı bir robot olacaktır. Üst düzey özellikleri ile öne çıkan bu robot hem ışıklı hem de seslidir. Çocuklarla oynayarak onların eğlenceli vakit geçirebilmesini destekleyecek ve onlarla olumlu ilişkiler kurabilecektir. İleri, sağa ve sola manevra yapabilme özelliği bulunmaktadır. 3 farklı sesi hafızasında tutabileceği için bu 3 sesin sahibine da farklı bir şekilde yaklaşabilecektir.

Robotik ses kaydı yapabilen bu oyuncak sonrasında, ses kayıtlarının dinlenmesini sağlayabilecektir. Sese duyarlı olan ürünün gövdesinde APS plastik kullanılmıştır. Bu plastik kanserojen hiçbir madde barındırmaz iken, çok sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilecektir. 3 farklı renk seçeneği bulunan ürünün tüm renkleri neon görünümü ile çocukların görsel zekasına da hitap edebilecektir.

Uzaktan Kumandalı Robotlar Çocukların Komutlarını Algılayabilecek!

Uzaktan kumandalı robotlar tamamen çocukların denetiminde olması ile beğeni toplamaktadır. Uzaktan kumandalı olarak tasarlanan iki robotlar savaş konsepti ile oluşturulmuştur. İki çocuğun bir araya gelerek oynayabileceği bu oyuncak, her ikisinin de komut vermesi ile oynanabilir. Yapay zeka teknolojileri kullanılarak oynatılan bu oyuncaklar pek çok hareketi rahatlıkla yerine getirebilir. Kusursuz iki dövüşçü olan sette dövüş sporlarına dair tüm hareketler görülebilecektir.

Kumanda üzerinden birçok manevra yapılabilecektir. Bunun yanında çocuklar dövüş modu ya da sonsuz hareket modunu devreye sokabilecektir. Hem kız hem de erkek çocuklarının kullanabileceği bu ürün el becerileri ve gelişmiş bilişsel yetilere gereksinim duyacağı için 5 yaş üzeri çocuklar için tercih edilmelidir. Rockin’ Robot oyuncak, kategorinin öne çıkan ürünlerinden biridir. Uzaktan kumanda fonksiyonu bulunan bu ürün şarkı söyleyebilmekte, dans edebilmekte hatta ve hatta hikayeler anlatabilmektedir. Tüm konuşmaları, şarkıları ve hikayeleri İngilizce’dir.

Aslında bu özelliği çocukların İngilizce dil gelişimini de destekleyebilecektir. Çocukların ilk 7 yaş döneminde hemen her dili kolayca öğrenebileceği kesinlikle unutulmamalıdır. Kumanda üzerinden birçok yöne doğru hareket ettirilebilir. Dans ederken aynı zamanda hareketler yapabilir ve çocukları eğlendirebilir. Pille çalışan bu ürün 5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olabilir.

Robot oyuncak kategorisinde tercih edilen bir diğer ürün Transformers arabalardır. Transformers arabalar hızlı bir şekilde dönüşüm yaşayarak robot haline gelebileceklerdir. Transformers robot oyuncak arasında bulunan kamyon işlevselliği ile göz dolduracaktır. Çocuklar iki fonksiyonlu oluşu ile istediği şekle getirerek dilediği oyunu kurgulayabileceklerdir.

Bu oyuncaklar yalnızca oyun içeriği için değil çoğu zaman koleksiyon oluşturabilmek içinde tercih edilebilir. Kamyon iken sürülerek yük taşınabilen bu oyuncak 5 adımda devasa bir robota dönüşecektir. Kullanım sonrasında yeniden kamyon formuna getirilebilir. Sert plastik gövdesi sayesinde hasar alsa dahi zarar görmeden kullanılabilecektir. CE belgesine sahip oluşu, kaliteli malzeme içeriğini ortaya koyabilecektir.

Oyuncak Robotlar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gerçek robot görünümünde olan Bumblebee serileri, korkutucu ve savaşçı görünümü ile çocukların ilgisini çekmeyi başarabilmiştir. Eklem bölgelerinden hareket ettirilen bu oyuncak sayesinde çocuklar saatlerce oyun oynayabileceklerdir. Bu devasa oyuncak çocukların el – göz koordinasyonu, el becerileri, dikkat ve konsantrasyonunun gelişimine katkıda bulunur. Çocuklar bu oyuncaklara odaklanarak, odaklanma problemlerini de ortadan kaldırabileceklerdir.

Yaratıcılık ve hayal gücü gelişimine olumlu desteği bulunan oyuncaklar sayesinde çocuklar sosyalleşebileceklerdir. Bumblebee oyuncaklar, yalnızca 3 adımda araba tasarımından savaşçı bir robota dönüşebileceklerdir. Metal gövde içeriği sayesinde hasar aldıktan sonra zarar görme olasılığı bulunmamaktadır. CE belgesi olan bu üründe, kanserojen madde kullanımına yer verilmemiştir.

 Oyuncak robot tavsiye ürünlerinden bir tanesi kuşkusuz Robot köpeklerdir. Bebekler ve okul öncesi çocukların kullanımı için uygun olan bu ürün, fonksiyonel oluşu ile öne çıkmaktadır. Göz kısımları yanan bu köpek 10 farklı fonksiyona sahiptir. Gerçek bir köpek gibi havlar, yemek yer ve su içer. Sevildiğini hissettiğinde ise minik seslerle hırlar. Tüm komutları ve dokunsal davranışları algılayan bu köpeğin en sevdiği şey ise ilgidir. 12 farklı sese verdiği gerçekçi tepkiler çocukların çok şaşırmasına ve eğlenmesine neden olacaktır. Akıllı kemiği de bulunan bu köpek pille çalıştırılabilecektir.

Oyuncak araba itfaiye modeli ise hem itfaiye aracı hem de robot olarak kullanılabilir. Sert plastik malzeme içeriğine sahip bu itfaiye çek bırak özelliğine sahiptir. Aynı zamanda başlat fonksiyonu devreye sokulduğunda itfaiye sesi çıkarabilecektir. Araba olarak kullanılmak istenmediğinde ise, yalnızca birkaç adımda robota dönüşebilecektir. Robota dönüştürüldüğünde de birçok oyun kurgusunun başrolünde yer alarak, keyifli bir oyun deneyimi yaşatabilecektir.

Malzeme içeriği ile beklentiyi karşılayan bu oyuncak, CE belgesine sahiptir. Avrupa kalite standartlarına göre üretimi yapılmıştır. Oyuncak robot fiyatları seçilen marka, ürün ve ürünün sahip olduğu teknik detaylara göre farklılaşacaktır. Bu nedenle net bir fiyat aralığı verilemeyecektir. Fiyat bilgisi ve diğer detaylar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz oyuncak modellerini sepetinize ekleyerek, güvenli ve hızlı alışveriş imkanının tadını çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.