1

Nerf

Nerf; hemen her çeşit silah modelinin yer aldığı oyuncak markalarından biridir. Silahlar özellikle erkek çocuklarının yoğun ilgi duyduğu oyuncak modellerinin başında gelmektedir. Gücü ve savunmayı temsil eden bu oyuncaklar çocuklar üzerinde de olumlu etkiler bırakabilecektir.

Sanılanın aksine oyuncak silahlar çocuklar üzerinde özgüven ve dışa vurum duygusunu geliştirebilecektir. Marka oyuncak silah modellerinde tamamen zararsız içeriklere yer vermiştir. Bu nedenle her ebeveyn tarafından güvenle tercih edilebilecektir.

Çocuklarınız İçin En Doğru Seçimler Nerf Oyuncaklarında!

Nerf oyuncakları arasında bulunan Elite serisi, dart tabanca türüdür. Bu tabanca ok ile çalışabilmekte olup oklar hedefe atılarak hedefe, en iyi hedef noktasından vurulmaya çalışılmaktadır. Bu oyuncak üzerinden yun stratejisi geliştiren çocukların dikkat, konsantrasyon ve düşünme becerileri gelişebilecektir.

Bu tabanca 27 metre uzaktan okun atılmasına izin verebilecektir. 6 ok bir şarjörü doldurmak için yeterlidir. Ancak bu silah setinde 12 farklı ok yer almaktadır. Bu silah 12 yaş ve üzeri çocukların kullanımı içindir.

Nerf silah, Rebelle Guardian oyuncak farklı ve havalı olarak tasarlanmış oluşu ile çocukların ilgisini çekebilecektir. Bu silah tam olarak 6 dart alabilmekte ve her dartın atılabilmesi ile diğer dart otomatik olarak dönebilmektedir. Sert plastik malzeme içeriğine sahip bu silah kanserojen madde içeriği barındırmamaktadır. Silah 8 ila 12 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için idealdir.

Nerf Silah Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın öne çıkan ürünlerinden biri kuşkusuz su tabancalarıdır. Nerf su tabancası ister su fışkırtarak isterse de pompalayarak su atılmasını sağlayabilecektir. 5 dart üzerinde taşınabilen bu su tabancası ön namlusundan hızlı bir şekilde doldurulabilmektedir. Su doldurabilme kapasitesi 1.1 litre iken yaklaşık 11 metreye kadar uzağa su fışkırtabilecektir.

Nerf Snipe su tabancası ise,hızlı bir şekilde suyun pompalanmasına yardımcı olacaktır. Bu tabancada ön kısmından doldurulabilmektedir. Yaklaşık 12 metre öteye suyun hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlarken 1.5 litre hacim kapasitesi bulunmaktadır. Markanın tüm silah modellerini incelemek ve fiyat içeriği hakkında bilgi alabilmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.