Frozen

Frozen çocukların çok sevdiği animasyon filmlerinden bir tanesidir. Elsa’nın kardeşi Anna, iş birlikçisi dağ adamı Kristoff ve ren geyiği Sven birlik olup Karlar ülkesinin kraliçesi Elsa’yı bulmaya karar vermişlerdir. Bu animasyon filmi ise, bu yolculuğu ve yaşanan maceraların hikayesini anlatmaktadır. Çocukların bu macera dolu dünyaya duydukları ilgi ise, bugün birçok figür ve oyun setinin oluşturulmasına neden olmuştur.

Frozen Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Frozen 2 oyuncak, animasyon filminin 2. Serisinin bebeğidir. Bu bölümde Elsa büyülü uykudan uyanmış ve uzaklara seyahat etmiştir. Bu hikayenin bebeği Elsa ise, örgülü uzun saçları ve güzelliği ile tüm çocukların gönlünü kazanabilecektir. Bu bebeğe sahip olan çocuklar 2. Serinin sahnelerini canlandırarak, keyifli bir oyun deneyimi yaşayabileceklerdir.

Mavi giysi ve uzun çizmelerin bulunan bu oyun setinde, Elsa 5 eklem noktası üzerinden kolaylıkla hareket ettirilebilecektir. 28 cm boyutundaki bu oyuncak 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Frozen oyuncak modellerinden biri olan Elsa ve Anna seti, bu iki kardeşi bir araya getirebilecektir. Bu iki bebeğe aynı anda sahip olan çocuklar ikili üzerinden oyun kurarak keyifli vakit geçirebileceklerdir. Et bebek yapısındaki bu oyuncaklar dayanıklılığı ile uzun süre kullanılabilecektir.

Frozen Oyuncakları ile Çocuklarınız Kendi Oyun Sahasını Yaratabilecek!

Prenses Elsa oyuncak bebek modelleri arasında yer alan müzikli ve ışıklı bebek, göz alıcı güzelliği ile kız çocuklarını büyüleyecektir. Gövde kısmına bastırıldığında Elsa şarkılar mırıldanmakta, aynı zamanda ise elbisesi yanıp sönerek çocukları büyülemektedir.

Frozen Anna’nın oyuncakları arasında yer alan Anna ve Olaf seti, çocukların bu maceralı yaşama adım atabilmesini kolaylaştırabilecektir. Uzun kızıl saçları, güzel giysisi ve çizmeleri ile öne çıkan Anna kız çocuklarının en sevdiği oyuncak olabilecektir. Bunun yanı sıra Olaf kol, saç ve havuç ayrıntısı ile oldukça sevimli bir görünüm sunmaktadır.

Bu iki arkadaşı çok seven çocuklar bu oyun seti sayesinde kendi oyun kurgusunu oluşturabilecek ve keyifli bir zaman geçirebileceklerdir. Frozen oyuncak fiyatları ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Sayfamız üzerinden fiyat bilgisi alarak, beğendiğiniz ürünlere uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.