Spiderman

Spiderman; aynı adı taşıyan çizgi film karakterinden esinlenerek oluşturulan oyuncak markalarından biridir. Sanal alemin kahramanı olarak bilinen örümcek adam günümüzde figürleri ile kız ya da erkek fark etmeksizin tüm çocukların, odasını süslüyor. Çizgi dizi ve filmleri ile çocuk yetişkin hemen herkesin ilgisini çeken Örümcek adamın birebir olarak tasarlanan figürleri oldukça ilgi çekici. Her çocuğun ilgisini çeken zengin seçenek yelpazesi bulunan bu oyuncaklarda, çocukların sağlığı için kanserojen madde bulunmayan malzemeler tercih edilmiştir.

Spiderman Çocukları Eğlenceli Maceralara Sürüklüyor!

Spiderman kostümü ve maskesi, çocukların en çok ilgisini çeken aksesuarlar arasında yer alıyor. Hayal dünyasını oldukça geniş ve maceraperest çocuklar için özel olarak tasarlanan bu kostüm, tüm çocukları bir dokunuş ile Spiderman’a dönüştürecek. Tamamı lisanslı olarak tasarlanan bu kostüm ve maskelerde, tüm çocukların bedenleri de düşünülmüştür. Bu nedenle her çocuk bedenine uyum gösteren Spiderman kostümleri ile keyifli bir dünyanın kapılarını aralayabilecektir. Marvel Spiderman oyuncak modellerinden biri olan Hero figür, 30 cm’lik bir boyuta sahiptir. Bu figürün var olan fırlatıcısı sayesinde Spiderman, her yere tırmanacak ve türlü maceralara dahil olabilecek. Ses efekti özelliği bulunan bu oyuncak çizgi filmin karelerini birebir yansıtabilecektir. Tamamen Türkçe konuşan bu oyuncakta Spiderman’in en çok kullandığı birbirinden farklı aksesuarları bulunmaktadır.

Spiderman Figürleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Örümcek adam’ın oyuncakları serisinden birisi olan, Far From Home figürü kanatlı zırhı ile adeta çocukları büyüleyecektir. Hareketli eklemleri ile sonsuz hareket özelliği sunabilen bu oyuncak 15 cm uzunluğundadır. Malzeme içeriği ile 2-4 yaş çocuklarda bile rahatlıkla kullanılabilen bu oyuncaklarda herhangi bir deformasyon ya da çapak bulunmamaktadır. 

Spiderman oyuncak figür, Bend Flex muhteşem özellikleri ve tırmanma gücü ile tüm çocukları kendine hayran bırakıyor. Oldukça esnek formu sayesinde bu oyuncağa çocuklar dilediği şekli verebilecek. Kol ve bacakları bükülebildiği için tüm çizgi film sahneleri gerçeğe dönüşebilecek. Ağ aksesuarı bulunan bu kaliteli ve esnek oyuncak 4 yaş üzeri tüm çocukların kullanımı için uygundur. Çocuklarınızın severek oynadığı tüm oyuncak figürlerini inceleyebilmek ve fiyat bilgisini alabilmek için sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.