Ricky Zoom

Ricky zoom çocukların severek izlediği animasyon ailesidir. Bu animasyon filmi çocuklara sevgiyi, dostluğu aşılarken aynı zamanda çocukları eğlenceli maceralara sürüklemektedir. Çok sevilen bu çizgi film zaman içerisinde oyuncak haline getirilerek çocukların beğenisine sunulmuştur. Ricky zoom figürleri arasında tüm karakterlerin birebir gerçeğini bulunabilmesi mümkün olacaktır.

Sevimli Ricky Zoom Oyuncakları ile Çocuklarınızın Hayal Gücü Gelişsin

Ricky zoom oyuncakları arasında yer alan Sounds Ricky, sesli ve ışıklı oluşu ile çocukların dikkatini çekebilmeyi başarmıştır. Çocukların hayal gücünü olumlu yönde geliştiren bu sevimli oyuncak motor sesleri ve animasyon filminin öne çıkan pek çok repliğini söyleyebilmektedir. Sabit bir şekilde durabilen ön tekerlekler sayesinde bu motor kontrol altına alınabilecektir.

Bu oyuncak çocukların hayal kurma becerilerini arttırırken gün içerisinde enerjisi de daha fazla olabilecektir. Kanserojen madde barındırmayan bu oyuncaklar 4 yaş ve üzeri çocuklar için kullanılabilecektir. Ricky zoom oyuncak seti olarak bilinen aile seti 4 farklı parçadan oluşmaktadır. Ricky, Toot, Helen ve Halk’tan oluşan bu set ailenin tamamını bir araya getirebilmektedir.

Can kurtarma motorları sayesinde çocuklar zamanı kaliteli bir şekilde değerlendirebileceklerdir. Özel olarak tasarlanan lastikleri aracın rahatça durabilmesine yardımcı olacaktır. Oynayabilen ön tekerlekler tüm figürlerin sağa ve sola doğru manevra yapabilmesini kolaylaştıracaktır. Özel tasarım olan bu figürler sevimliliği ile tüm çocukların en sevdiği oyuncaklardan biri haline gelebilecektir.

Rick Zoom Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ricky zoom motor figürlerinden biri olan Scootio hayal gücü yüksek olan tüm çocuklar için ideal bir seçim olacaktır. Lastiklerinin yumuşaklığı sayesinde kolayca manevra yapabilen bu oyuncaklar, çocukların birbirinden eğlenceli maceralara dahil olabilmesini sağlayacaktır.

Ricky zoom oyuncak en ucuz figürlerden biri olan Toot, pek çok sevilen karakterlerin başında gelmektedir. Sevimli görünüşü ile mini boyutu ile çocukların severek oynadığı bu oyuncak, 3 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilecektir. Ricky zoom oyuncak fiyatları oyuncağın içeriği ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden markanın tüm ürünlerini inceleyerek, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.