Avengers

Avengers; Türkçe ifade ile Yenilmez, uzun yıllardır var olan ve tüm çocukları etkisi altında bırakan bir animasyon filmidir. Aksiyon, Macera ve Fantastik içeriklerin yaygın olduğu bu film, çocukların ilgisini kısa zamanda çekerek müptelaları olmasına neden olmuştur. Savaşçıları The Kaptan America, Hulk, Thor ve Iron Man olan bu animasyon filminde bu kusursuz 4 karakter, kötülerden intikamını alacaktır.

Avengers Oyuncakları ile Aksiyon Dolu Maceralar Çocukları Bekliyor!
Avengers figür seti arasında yer alan Hulk, devasa görünüşü ile düşmanlarını ürkütüyor. Esnek ve dayanıklı bir malzemeden tasarlanan Hulk, 15 cm boyundadır. Renk pigmentleri, sağlıklı yapısı ile öne çıkan bu ürün uzun yıllar çocukların macera dolu oyunlarına konu olabilecektir. Tekli satılan bu figürlerin her biri temin edilerek, Avengers dörtlüsünün koleksiyonu da oluşturulabilecektir.

Yenilmezler oyuncaklar seti içerisinde bulunan Iron Man, 15 cm boyundadır. Ayrıntılı tasarımı ve özgün hatları sayesinde bu figür, gerçeği ile birebir aynı bir görünüm sunabilecektir. Özel hareketli eklem yapısı sayesinde, Iron Man tüm dövüş figürlerini sergileyecek ve kötüleri alt edebilecektir. Sert plastik malzemeden tasarlanan bu oyuncak setinin içerisinde 1 adet Iron Man figürü ve bir adet aksesuar yer almaktadır. Figür küçük olması nedeniyle 3 yaş altı çocukların kullanımı için uygun değildir.

Avengers Oyuncakları ile Çocuklar Hiç Sıkılmadan Keyifli Bir Oyun Deneyimi Yaşayabilecek!

Marvel oyuncak seti maskeleri çocukların sevdiği figürlere dönüşebilmesine yardımcı oalcaktır. Bu maskeler sert plastik malzemeden tasarlandığı için bükülmesi ya da kırılması olanaksızdır. 4’lü set halinde satılan bu maskelerde Iron Man, Thor, Hulk ve The Kaptan Amerika karakterlerinin şekilleri vardır.

Bu maskeleri takan çocuklar animasyon filminin gerçeğini oynayabilecek iken, sevdiği karakterlere de dönüşebileceklerdir. Avengers mini figür seti, farklı karakteri de bir araya getirebilecektir. 4 farklı figürün bir araya getirildiği bu kutuda ayrıyeten, 3’lü taso atarlı bileklikler bulunmaktadır. 5 cm boyundaki bu sert plastik figürler, 3 yaş ve altı çocuklarda yalnızca ebeveyn kontrolünde verilmelidir.  Sayfamızda Avengers’e dair birbirinden farklı oyuncak modeli yer almaktadır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek, hemen hepsine uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.